Autor Tema: Zanimljivosti iz tiska ili portala  (Posjeta: 48460 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #30 u: 27.03.2015., 20:47:53 »
E neka joj je.

Neka im je svima!

Mona jedna 250 kila kuna držat doma. Ja doma nemam  ni 250 kuna, a kamoli to brdo životinjica....

Zavist- jedan od 7 smrtnih grijeha. :o090
To što netko nešto ima (vjerojatno pošteno stečeno), a ja nemam i zbog toga se veselit tuđoj nevolji... :e040 :nocomment

Nekako ne vjerujem da ih je bakica nezakonito stekla. Ako ima 77 godina, pretpostavka da je od toga barem dvadesetak u penziji. Uz dobru penziju i male životne potrebe da se ta suma lako uštedit. E sad, što će joj tolika lova. :297 Na onaj svijet ih ne može uzet, a na ovome ih očito ne misli trošit.

Ja (i dobar dio nas ovdje) ustajem ujutro prije 6, radim po cijeli dan, vraćam se kući navečer, nerjetko i po mraku da bih doma imao 250 kn.

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #31 u: 27.03.2015., 21:35:59 »
E neka joj je.

Neka im je svima!

Mona jedna 250 kila kuna držat doma. Ja doma nemam  ni 250 kuna, a kamoli to brdo životinjica....

Zavist- jedan od 7 smrtnih grijeha. :o090
To što netko nešto ima (vjerojatno pošteno stečeno), a ja nemam i zbog toga se veselit tuđoj nevolji... :e040 :nocomment

Nekako ne vjerujem da ih je bakica nezakonito stekla. Ako ima 77 godina, pretpostavka da je od toga barem dvadesetak u penziji. Uz dobru penziju i male životne potrebe da se ta suma lako uštedit. E sad, što će joj tolika lova. :297 Na onaj svijet ih ne može uzet, a na ovome ih očito ne misli trošit.

Ja (i dobar dio nas ovdje) ustajem ujutro prije 6, radim po cijeli dan, vraćam se kući navečer, nerjetko i po mraku da bih doma imao 250 kn.

Pod broj jedan, koja zavist?! Komentirao sam genijalnu ideju držanja 250 tisuća kuna doma. Tuđa nesreća, kažeš? Neka joj je, da ponovim.

A kako ih je stekla, apsolutno me se ne tiče, nisu iz moga džepa. S druge strane, dobra joj je penzija onda.... Ako ima toliku penziju, mogla je onda to držat u banci kao svi penzioneri, a ne doma.

A za ostatak komentara, ja sam godinama ustajao prije 6 i radio, radio sam u 3 p.m. takve stvari da mi se želudac okreće. I nitko me nije pitao ništa. I nemam doma 250 kuna. Imao sam 250 nekada, ali nisu bile kune.

I kakve veze tvoje ustajanje ujutro ima sa babom kojoj je "lažna bankarica koja joj je provjeravala novčanice" uzela 250 tisuća kuna?

I šta ti imaš protiv uzgoja kiselih krastavaca u Gvatemali?

 :d020

A sad dosta o babi jer dižem šator!

 
« Zadnja izmjena: 27.03.2015., 21:38:46 od magnum.cro »
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #32 u: 27.03.2015., 21:39:54 »
Ako ima toliku penziju, mogla je onda to držat u banci kao svi penzioneri, a ne doma.

Neki ljudi imaju averziju prema bankama ... stara devizna štednja i tako to ...

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #33 u: 27.03.2015., 21:52:06 »
ki je tako nem i bedast nerabe mu šoldi!! amen!

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #34 u: 27.03.2015., 21:52:50 »
 :greensmile
Ovo o dizanju šatora mi se čak i sviđa!  :bravo5
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #35 u: 27.03.2015., 21:54:55 »
ki je tako nem i bedast nerabe mu šoldi!! amen!

Prevaranti prevare i mlađe a kamoli  ne staricu od 77 godina ... :palacdole

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #36 u: 27.03.2015., 21:55:37 »
Ako ima toliku penziju, mogla je onda to držat u banci kao svi penzioneri, a ne doma.

Neki ljudi imaju averziju prema bankama ... stara devizna štednja i tako to ...

A bolje imat averziju nego tahikardiju koju ti izazove nagli nestanak (možda cjeloživotne) ušteđevine.
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #37 u: 27.03.2015., 21:57:57 »
ki je tako nem i bedast nerabe mu šoldi!! amen!

Prevaranti prevare i mlađe a kamoli  ne staricu od 77 godina ... :palacdole

A ova priča nije ništa novo, već je to bilo pred malo, zato sam bio i rekao svima njima....

Već se to dešavalo puno puta, ne kužim ljude, dala joj je da joj "provjeri novčanice"?!
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #38 u: 27.03.2015., 22:04:21 »
Već se to dešavalo puno puta, ne kužim ljude, dala joj je da joj "provjeri novčanice"?!

A što je tu čudno .. 77 godina vjerojatno napola senilna, a skoro sigurno naučena da vjeruje službenicima ...

Offline sandro

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2014
  • Postova: 1.016
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #39 u: 27.03.2015., 22:17:10 »
Stara od frenda je blizu 90te i kad god je poštar donio penziju ona ga je potjerala da joj to ne treba...ali...donio je poštar i preporučeni  poziv za sud i ona ga je potjerala 22 puta i nakraju je poštar dao frendu preporuku, a kad ono čestitka od suda, 22 poziva puta 200 kuna plus troškovi suda...

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #40 u: 27.03.2015., 22:21:36 »
Već se to dešavalo puno puta, ne kužim ljude, dala joj je da joj "provjeri novčanice"?!

A što je tu čudno .. 77 godina vjerojatno napola senilna, a skoro sigurno naučena da vjeruje službenicima ...

Moja baka ukrainka ima 90 kuka i ne može joj se desiti tako nešto... No ona ionako nema toliku lovu, a kamoli doma  ;)

No, kako kažeš sve je moguće.  Da je baba paranoična i ne vjeruje banci, ali vjeruje bankarima...  :help2

 ojmanemam
« Zadnja izmjena: 27.03.2015., 22:41:47 od magnum.cro »
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #41 u: 28.03.2015., 06:43:06 »

Pod broj jedan, koja zavist?! Komentirao sam genijalnu ideju držanja 250 tisuća kuna doma. Tuđa nesreća, kažeš? Neka joj je, da ponovim.


Ovo nije zavist?

E neka joj je.

Neka im je svima!

Mona jedna 250 kila kuna držat doma. Ja doma nemam  ni 250 kuna, a kamoli to brdo životinjica....


Ja bih to komentirao sa: jadna prevarena starica.

Pare su njezine i neka ih drži gdje hoće. Njena krivica što je naivna, a prevarantica je očito znala što traži. Vjerojatno je i ovo što Elviš kaže: naučena je vjerovat službenicima.

Ni ja ne bih držao tolike pare u banci. Doma, u čarapu. Za sitne kamate riskirat da mi ih proguta mrak. Hoćeš Ljubljansku banku, Riječku, Credo... i onda se natezat i stajat satima u redu da dođeš do svog novca, kao da moliš milostinju.

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #42 u: 28.03.2015., 10:14:06 »
Da, umjesto stajati satima u redu za milostinju, bolje je dati nekome to da ti prebroji. Ma daj. Jadna.

Nije u redu što je pokradena. Ali da joj je uzelo penziju, žalio bi je. Ovako...

I ne, ne zavidim nikome, nije mi među karakternim osobinama.

Da li bi volio imati toliko para? Da, naravno, nisam moron.

Ali zavist? Jok.

Poslano sa mog HTC One max koristeći Tapatalk

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #43 u: 28.03.2015., 13:23:31 »
rekal bi đuro glogoši da "jeb'o branitelja u penziji koji nije uštediJo dvjetapedes'iljada kuna"

 :a045

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Zanimljivosti iz tiska ili portala
« Odgovori #44 u: 28.03.2015., 13:33:56 »
rekal bi đuro glogoši da "jeb'o branitelja u penziji koji nije uštediJo dvjetapedes'iljada kuna"

 :a045

Da, još da bi bilo zanimljivije, HRVI u penziji. Punoj invalidskoj. dvjetapedes'iljada? Ma sitnica....  :o090

Hahaha, jesi vidio na Index.hr gdje dotični provodi noći  :cool2

Ali, neću  o tome da ne moram poslije piti roza tablete....   :c050
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.