Autor Tema: Anno Domini Corronis 2020, 2021, 2022, ...  (Posjeta: 15698 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #30 u: 31.03.2020., 12:53:33 »
e sad , baš nešto razmišljam
ako ustavni sudac kaže da nacionalni stožder nema zeleno svjetlo sabora i da je samoproglašen, a time i lokalni, jelte mjesni obori stožderčići, te time i nelegalan, kakav je pravni učinak njihovih odluka?
znači li to da će , ukoliko ne dokažu, legitimnost, odnosno nadležnost, snositi odgovornost za štetu i to ne propustom već namjerom.
bolje biti vjetar nego list

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #31 u: 31.03.2020., 13:46:35 »
Ma to stoji. Sve je to krivo postavljeno. Ali politika ne želi izvanredno stanje u svojoj vladavini. Proći će to ovako. Ali poslije se treba zalagati da se sve to zakonski riješi. Naravno. 

Mene jedino uopće ne smeta ni ograničenja kretanja ni samoizolacija ni praćenje mobitela potencijano bolesnih ljudi dok su u izolaciji. Naravno SAMO njih i dok je ugroza.

Ali dok se ne donesu zakonski akti i regulira situacija osobnog sam mišljenja da se sad stvara bespotrebna psihoza totalitarnog nekog režima, fašizma, policijske države i što sve ne.

Idemo ovo odraditi ljudski i s što manje žrtava.  A kad završi onda možemo svi na ulice i tražiti da se ti zakoni srede više jednom za svagda.

Na kraju krajeva zar u saboru ne sjede NAŠI predstavnici?  Ničiji drugi već izabrani predstavnici stanovništva naše države i onih koji imaju našu putovnicu.

Eto.  Rat nikada nije proglašen a ja imam papir koji kaže suprotno i ima pečat države. Ništa se nije promijenilo, a na žalost ni neće.

Znači slažem se s UN-om.  Ali situacija je čupava.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #32 u: 31.03.2020., 13:51:20 »
Ma to stoji. Sve je to krivo postavljeno. Ali politika ne želi izvanredno stanje u svojoj vladavini. Proći će to ovako. Ali poslije se treba zalagati da se sve to zakonski riješi. Naravno. 

Mene jedino uopće ne smeta ni ograničenja kretanja ni samoizolacija ni praćenje mobitela potencijano bolesnih ljudi dok su u izolaciji. Naravno SAMO njih i dok je ugroza.

Ali dok se ne donesu zakonski akti i regulira situacija osobnog sam mišljenja da se sad stvara bespotrebna psihoza totalitarnog nekog režima, fašizma, policijske države i što sve ne.

Idemo ovo odraditi ljudski i s što manje žrtava.  A kad završi onda možemo svi na ulice i tražiti da se ti zakoni srede više jednom za svagda.

Na kraju krajeva zar u saboru ne sjede NAŠI predstavnici?  Ničiji drugi već izabrani predstavnici stanovništva naše države i onih koji imaju našu putovnicu.

Eto.  Rat nikada nije proglašen a ja imam papir koji kaže suprotno i ima pečat države. Ništa se nije promijenilo, a na žalost ni neće.

Znači slažem se s UN-om.  Ali situacija je čupava.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
trebao si pogledati bujicu i slušati što kaže dr Gajski, nema ugroza, bar ne od nekog covid19 virusa
veća je opasnost top kojim se puca na komarce
bolje biti vjetar nego list

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #33 u: 31.03.2020., 14:00:52 »
Ma to stoji. Sve je to krivo postavljeno. Ali politika ne želi izvanredno stanje u svojoj vladavini. Proći će to ovako. Ali poslije se treba zalagati da se sve to zakonski riješi. Naravno. 

Mene jedino uopće ne smeta ni ograničenja kretanja ni samoizolacija ni praćenje mobitela potencijano bolesnih ljudi dok su u izolaciji. Naravno SAMO njih i dok je ugroza.

Ali dok se ne donesu zakonski akti i regulira situacija osobnog sam mišljenja da se sad stvara bespotrebna psihoza totalitarnog nekog režima, fašizma, policijske države i što sve ne.

Idemo ovo odraditi ljudski i s što manje žrtava.  A kad završi onda možemo svi na ulice i tražiti da se ti zakoni srede više jednom za svagda.

Na kraju krajeva zar u saboru ne sjede NAŠI predstavnici?  Ničiji drugi već izabrani predstavnici stanovništva naše države i onih koji imaju našu putovnicu.

Eto.  Rat nikada nije proglašen a ja imam papir koji kaže suprotno i ima pečat države. Ništa se nije promijenilo, a na žalost ni neće.

Znači slažem se s UN-om.  Ali situacija je čupava.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
trebao si pogledati bujicu i slušati što kaže dr Gajski, nema ugroza, bar ne od nekog covid19 virusa
veća je opasnost top kojim se puca na komarce
Baš Bujicu. Uh. Nema ugroze. Ljudi mrtvi. Ne kužim. Glup sam.

Meni ovo dosta, osim ako nije besplatno knjigu dijelila.

"Dr. Lidija Gajski je specijalistica interne medicine, autorica  studije “Lijekovi ili priča o obmani« (Pergamena, Zagreb, 2009.), u kojoj razotkriva povezanost suvremene medicine i farmaceutske struke i njihovu interesnu povezanost s krupnim kapitalom."

Ne tvrdim za sve lijekove.  Tu sigurno ima svega. Ali ovo...

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #34 u: 31.03.2020., 14:23:40 »
a da ipak pogledaš emisiju?
ma ima takvih emislja bar tridesetak dostupnih iz raznih krajeva svijeta, desetak sam ih pogledao iz Italije
manje više svi govore u tom smjeru
kako kaže doktor Sladojev, ljudi umiru, umirali su i prije ovog , a sada ne umiru ništa više nego inače u usporedbi u zadnjih 5 godina
bolje biti vjetar nego list

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.517
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #35 u: 31.03.2020., 15:57:23 »
Ihihih, ovo moram prenest s Facbook-a (
) :


 :bravo :bravo3 :bravo4

Samo je u ovom dijelu fulao "Pa vase jebeno tijelo izbaci 100W energije dnevno."  jer se u Watima mjeri snaga a energija u  Wh (Wat satima) ili u nekoj od većih k|M|GWh jedinica.  :icare

Ako se dobro sjećam kod proračuna klima uređaja se uzima da odrastao čovjek grije prostor snagom od približno 100W.  :hmm

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #36 u: 01.04.2020., 15:31:29 »
Liječnička komora i zbor: Lidija Gajski netočnim tvrdnjama o Covidu-19 ugrožava zdravlje ljudi



https://faktograf.hr/2020/04/01/nakon-upita-faktografa-lijecnicka-komora-trazit-ce-ocitovanje-dr-gajski-zbog-izjava-o-koronavirusu-i-cijepljenju/

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #37 u: 02.04.2020., 09:33:32 »
faktograf
mrežna stranica koju je osnovao GONG, financiran direktno od Georga Sorosa i bavi se kao sprečavanjem širenja lažnih vijesti, super, posebno se cenzurira na fejsu sve i svašta?
no u ovoj njihovoj objavi ima interesantnih, usputnih tragova, koji dovode vjerodostojnost te mrežne( ljevičarske)  stranice u pitanje
pogledajte pozorno crveno upisano, to je link na neko drugo mjesto
piše da je Dr Lidija Gajski jedna  od najpoznatijih hrvatskih( znači ima ih više) antivaksera, ne kažemo li mi protivnika cijepljenja, dok je izraz vakseri , hm, razumijete....(valerijanov memorandum i sl.)

no pustimo sad to na stranu,  ono što je ovdje jako važno, je da mi(koji ovdje komentiramo) zapravo ne znamo što je točno, već možemo vidjeti samo zajedničke činjenice, koje tvrde i jedni i drugi, a nespojive su sa naredbama SCZ.
činjenica je da je uz ovu "pandemiju" vezana neviđena histerija, opravdana ili ne
da se dnevno plasira velika količina vijesti o pandemiji, doslovno se bombardira vijestima brojkama
da je poznat učinak "noceba"
da su vijesti često kontradiktorne, npr, da se virus širi bliskim kontaktom, a da je istovremeno nepreporučljivo samotno šetanje otvorenim prostorom
da ljudi voze auto s maskom na licu(iako je dokazano da ona ne štiti),  a sami su u autu
da su najugroženiji stariji i bolesni, pa da je najbolje da svi budu zatvoreni s njima u kući
da su rudari u Raši koji su radili dnevne smjene u rudnicima imali obvezno kvarcanje u solariju kako ne bi izgubili imunitet
da čudom izniknuli stožderi nemaju potreban legitimitet
da nam prijeti ekonomski kolaps, ali zbilja


https://bs.wikipedia.org/wiki/Holodomor
bolje biti vjetar nego list

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #38 u: 02.04.2020., 09:45:59 »
Ti i u Trnoružuci vidiš urotu i obmanu? :-)

Pa u svakom događaju ili takstu možeš naći nešto što de može tumačiti i mali drugačije i loviti se za zarez na krivom mjestu ili riječ drugačije napisanu :-)

Hehehe bitno da nije dosadno :)

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk




« Zadnja izmjena: 02.04.2020., 10:38:04 od Magnum »
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #39 u: 02.04.2020., 11:00:18 »
potpisujem
samo mi reci kako da to isprintan ili mi pošalji na mejl
bolje biti vjetar nego list

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #40 u: 02.04.2020., 11:38:45 »
da nije da samo naši lječnici nešto tvrde
poslušajte i ovog makedonskog:   
u jednom dijelu spominje da je češća smrtnost ljudi koji su bili na respiratoru nego bez njega, a koji su prije toga razvili infekciju
bolje biti vjetar nego list

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #41 u: 02.04.2020., 12:09:31 »
Bedastoća.

Puno je više pogunulih od minobacača kod onih koji su bili na prvoj crti nego kod onih koju nisu bili.

Svašta.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.214
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #42 u: 02.04.2020., 12:31:58 »
Jbg Magnum, al je puno više invalida rata u onih koji nisu bili na prvoj crti nego stvarnih. Kako kaže ona pjesma - za ideale ginu budale. Ne može biti točnije
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #43 u: 02.04.2020., 12:36:35 »
evo još jednog viđenja
iako ne volim beogradske stručnjake, ipak stavljam ovaj video od tamo, možda zato jer je gospođa učila zanat u francuskoj

bolje biti vjetar nego list

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #44 u: 02.04.2020., 12:52:18 »
Jbg Magnum, al je puno više invalida rata u onih koji nisu bili na prvoj crti nego stvarnih. Kako kaže ona pjesma - za ideale ginu budale. Ne može biti točnije
Taj dio stoji. Ali nije tema ovoga.

Tko može tvrditi da netko ne bi umro da nije bio na respiratoru? To je isto kao kad kažeš da je više preživjelih od raka koju nisu bili na kemoterapiji. Kako možeš znati kad se ne radi o istim ljudima. To služi za slobodno tumačenje kako kome paše.

Eto ja vidim da se neki poslije respiratora oporavljaju. Mogu li sad sa sigurnošću  tvrditi da bi im bez respiratora bilo isto ili bolje?

To je shema Vidovitog Milana.

Što se tiče liječnika s Youtubea,  super, svaka država ima 2-3. Išli u školu i na fakultet sa svima ostalima koji su debili plaćeni od kojekakvih bogatuna vladara svemira koji svi lažu kako bi prikrili neznamšto. Samo tih 2-3 su svemirski heroji a ostali su lažni i korumpirani. Hihuhu

Neću tvrditi stvari za koje ne znam ali ne treba u baš svemu i svačemu vidjeti urotu velikih sila. Ostaje samo izolirati se na Goli otok  pod staklenu kupolu s folijom na glavi i tako živjeti vječno jer nećemo biti otrovani chemtrailsima i 5g zračenjima.

U svemu ima pitanja na koje ne možemo odgovoriti. Onda pričamo priče jer "to svi znaju", "rekao je netko na youtube", napisao je netko na internetu", "zna se ali se zataškava". I tako dalje i tako bliže.

Bitno da nam nije dosadno.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.