Autor Tema: Anno Domini Corronis 2020, 2021, 2022, ...  (Posjeta: 15695 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.517
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #90 u: 08.05.2020., 14:03:49 »
Ionako je "slobodna volja" (free will) samo iluzija.


Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.214
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #91 u: 12.05.2020., 05:16:15 »
Povijest je učiteljica  :greensmile
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #92 u: 25.06.2020., 08:39:04 »
ova je tema malo zamrla
opravdano
čim je došlo do popuštanja svi smo se vratili starom normalnom
no kako ova kriza nije izazvana opasnošću od oboljevanja, tako neće ni proći kad (ako uopće postoji) opasnost prođe, neki analitičari predviđaju vraćanje mjera vrlo brzo, možda se malo pomakne radi izbora, ali
razmislite o zalihama i ako je moguće zbrišite iz grada
bolje biti vjetar nego list

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.517
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #93 u: 25.06.2020., 08:50:37 »
Živi bili pa vidjeli ali za "drugi val" ne očekujem zatvaranje koje je bilo za prvi val. Više ga ne možemo platiti.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.214
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #94 u: 16.07.2020., 07:00:32 »
Poštovani, da bi ste bolje razumijeli kako nastaju bolesti unutar respiratornog sustava (dišni sustav- pluća), morate znati da krv cirkulira kroz cijelo tijelo , preko arterijskih odnosno venskih sustava. S obzirom na nagle promijene temperature zraka koje osiliraju preko 20 C , usljed toga se tijelo mijenja te se počinje ponašati potpuno drugačije. Glavni razlog nastanka zaraznih bolesti, je da su svi koji su ih dobili bili cijepljeni, što pokazuje na veću količinu bakterija unutar organizma. Kako se korona virus može prenjeti i zrakom, potrebno je da se dodatno pazite i da se ne krećete bez zaštitnih maski pored groblja i bolnica, te mijesta na kojima je postavljeno više kontejnera za smeće. Pazite se zaraženih kriminalaca i ratnih zločinaca koji su izvor zaraze a to su djelatnici;policijske i porezne uprave, ljekarne ,carina, hrvatske tajne službe, infrmatičke tvrtke, Systec Danieli, valamar d.d., crkva, zdravstveni djelatnici, i neki djelatnici policijskih postaja. Pazite da Vas ne zaraze , jer za korona virus ne postoji lijek niti cijepivo ,stoga se vodi kao neizlječiva zarazna bolest. Da bi ste se zaštitli od virusa i bakterija,pomoću boja na prirodan način, potrebno je da si nabavite e-knjigu N i J a N s E - DUH/ova , koja je na DVD-u, i možete je naručiti e-mailom, po povoljnoj cijeni, bit će Vam dostavljena poštom. Pazite se Duha-kompjuterski program za čitanje misli , koji može da Vas pretvori u luđaka.


Eto komentara na koronu.
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #95 u: 16.07.2020., 07:31:34 »
otkuda si to izvukao?
bolje biti vjetar nego list

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #96 u: 23.10.2020., 08:35:57 »
evo opet malo oživljavam ovu zamrlu temu
ne toliko zbog nazovi krize zbog virusa, već zbog , eto , ljudske neupućenosti, straha
posjetio sam jučer PEVEX na Škurinjama, trebao sam nekakav materijal
naravno kad ti treba tamo neki djelatnik, to je teško naći, ili to nije njihov odjel, pa potražite drugog, no taj drugi , a čiji je odjel, ima šesto čulo , da ga neko traži i odmah se digne viličarom na treći kat stalaže
no , da ne duljim
tražeći tako djelatnika točno određenog odjela, pitam jednog tamo koji se zatekao u tom prostoru , tog odjela , sa očitom namjerom da što brže nestane , da li mi može pomoći u izmjeri i ispisivanju "one" ceduljice za željeni artikl
na što je on unezvjereno preko maske vrisnuo: ne približavajte mi se, držite razmak, odmaknite se, ja sam sa onog drugog odjela
da, traženje djelatnika po Pevexu je već postao predmet sprdnje i nisam prvi koji o tome piše
no ovaj čovjek je bio istinski pleplašen
smrtno preplašen da će biti usmrćen mojim približavanjem
te moram ovdje podijeliti jedan video koji najbolje dosad govori o vremenu i okolnostima u kojima se nalazimo
napomenuo bi da dobro promislite što u ovom videu kažu liječnici, ne zakukuljeno i zamumuljeno žargonom veleučenih stručnjaka, već jednostavnim ljudskim rječnikom koji svako može razumjeti
uzmite si malo vremena i pogledajte, jer kako kažu, i prije je bilo zaraza, opasnih, da je maska pomagala u zaštiti, vjerojatno bi vas vaša baka podučila(dok ste još bili dijete) da je nosite

https://www.bitchute.com/video/YxLa2r9t2meQ/

https://www.bitchute.com/video/YxLa2r9t2meQ/

posebno obratite pažnju na govor liječnika oko 26te minute
« Zadnja izmjena: 23.10.2020., 08:59:56 od z355ko »
bolje biti vjetar nego list

Offline grašćina

  • Jr. Member
  • **
  • Datum registracije: Lip 2013
  • Postova: 537
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #97 u: 23.10.2020., 17:58:01 »
Odličan videozapis, vrijedi sist i poslušat te doktore. Potpuno se slažen s njimi, potpisujem i zaista, ne dopustimo da nan strah oduzme slobodu.....

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.517
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #98 u: 24.10.2020., 10:29:57 »
smrtno preplašen da će biti usmrćen mojim približavanjem

Ne mora biti da se bojao za sebe, kolega s posla je slično reagirao kada je drugi kolega spomenuo da mu je neka sestrična pozitivna.

Na prvu sam i ja pomislio zar si takva kukavica ali onda je objasnio da se brine za svoju majku koja je starija i kojoj on ne želi prenijeti nikakvu bolest, ni prehladu ni gripu ni "koronu".

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #99 u: 24.10.2020., 12:15:15 »
hahaha, da me netko krivo ne shvati, moje mišljenje se zna i ono što mislim io onima koji su takvi:


"boli me kurac za druge, ja u to ne vjerujem"
"i do sad se umiralo pa šta..."
"oni su glupi i neuki, ja ću im sve objasnit"
"pametnom dosta"


 :toyou

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #100 u: 25.10.2020., 01:48:55 »
ok
ali ajde molim te pogledaj ovaj video, ali pogledaj ga sa pažnjom, pogledaj ga do kraja, nije bez razloga zabranjen na yt
https://www.facebook.com/watch/?v=744987936359532


https://www.facebook.com/watch/?v=744987936359532
bolje biti vjetar nego list

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #101 u: 25.10.2020., 10:16:52 »
ok
ali ajde molim te pogledaj ovaj video, ali pogledaj ga sa pažnjom, pogledaj ga do kraja, nije bez razloga zabranjen na yt
https://www.facebook.com/watch/?v=744987936359532


https://www.facebook.com/watch/?v=744987936359532


I zato je to istinito jer je zabranjeno?

Hm, OK...
« Zadnja izmjena: 25.10.2020., 10:38:13 od Magnum »
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #102 u: 25.10.2020., 10:44:44 »
Uh
Tribav si bar pogledat video
bolje biti vjetar nego list

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.203
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #103 u: 25.10.2020., 11:25:11 »

Uh
Tribav si bar pogledat video

Pogledat ću kasnije, vidio sam 10 sekundi, baš me zanima, dugo nisam ćirilicu čitao.... Iako pogledam masu tih videa i onda prekinem kad krenu monade jer mi je too malo previše....

Pada mi samo jedno na pamet, znači mogu očekivati gomilu videa i prosvjeda na cesti te napisa po novinama i internetu da Bog ne postoji i da je to urota protiv ljudi (ovaca) te da će im oni otvoriti oči?

Ja osobno ne vjerujem u to, ali ne namećem nikome svoju volju i ne radim one koje vjeruju idiotima i neukim trubilama te ne dijelim kojekakve "stručne" i "naučne" video uratke nekih penzioniranih doktora i "stručnjaka"...

Zar to nije isto?

P.S.
Pogledao prvih 15 minuta videa i bilo mi dosta. Tih 15 minuta sami sebi daju na važnosti i onda kreću tužakanja. Pa, eto, svu sreću im želim u tužbi nekoga nekome za nešto. 
Slobode. O kako ljudi krivo shvaćaju tu riječ, tumače prema svojim potrebama.... Svi kojima je to ukinuto želim od sveg srca da ima se to kompenzira preseljenjema na neko mjesto gdje će biti slobodni, bez tehnologije i vlasti.
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Anno Domini Corronis 2020
« Odgovori #104 u: 26.10.2020., 07:23:59 »
trebao si pogledati do kraja, ne samo da kreću tužakanja u cijelom svijetu, već je detaljno objašnjen i način kako tužiti
no ono što mi je jako zanimljivo , nije plandemija, ni tužakanja za nju, nego i priča o otmici djece u Srbiji, ali i tvrdnja da Srbija ne postoji kao država
da to nije samo tamo , kod "njih" govori i ova stranica:    https://paralelahr.wordpress.com/2019/05/19/10605/comment-page-1/#comment-6518
bolje biti vjetar nego list