Autor Tema: net.hr  (Posjeta: 23296 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.249
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: net.hr
« Odgovori #45 u: 09.01.2016., 00:50:45 »
nisan nasilan ...


Ovdje si me izgubio ...    :lol1
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.261
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: net.hr
« Odgovori #46 u: 09.01.2016., 02:48:54 »
Pazi sad ovo, Socijalna služba je znala za nasilje u obitelji.

A sad pitanja:

1. Zašto (opet) nisu reagirali ako je bio prijavljen zbog nasilja u obitelji?
2. Djelatnik HV-a, logističar s činom bojnika, liječenje od PTSP-a? Svašta. U MORH-u od 1996.? Sve poluinformacije.
3. Miran i povučen, sve dok (kao što LLeon reče) don nije puko ko Peruča, ali svi (od susjeda do firme, a preko Soc. službe i bolnice gdje se liječio, ako se liječio) su znali da nije čist. I nisu reagirali?
4. Iz osobnog iskustva znam kako čovjek lako plane (ali ipak, pretjera ga), sad pitanje, na kojim lijekovima je bio, neki izazivaju male epizode koje se pristojnim riječnikom ne mogu opisati...
5. Zašto se kad netko drugi napravi nešto slično ne kaže "uposlenik INE, pekar u pekari "Šenica", brodostrojar na prekvalifikaciji, i tako dalje, a čim se spomene vojska, odmah sve puca od razvlačenja po medijima? Pa ima ime i prezime i toliko i toliko godina, on je čovjek i kao takav je počinio djelo. To što je on iz HV-a i/ili branitelj nema apsolutno nikakve veze. Pitur iz Špičkovine ubio pola sela... Nema takvu težinu kao djelatnik HV-a i nije takva vijest...

Ma, na kraju krajeva sve što sam napisao nije više niti bitno. Njih više nema, a netko je zakazao, doktori, MORH, socijalci, sud, marsovci....

I opet nitko neće ništa napraviti, opet nitko ništa NE MOŽE napraviti, sve do slijedećeg slučaja....

Obiteljsko nasilje? 10 godina robije, oduzimanje svih roditeljskih prava, obitelj skloniti i maksimalno im pomoći, pa ti mlati doma....

Uh, svašta sam ja još tu napisao, ali sam pobrisao da ne pretjeram...

 :fluch
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: Presuda Perkoviću i Mustaču za ubojstvo Đurekovića
« Odgovori #47 u: 03.08.2016., 12:51:36 »
PRVE REAKCIJE
ZORAN MILANOVIĆ O PRESUDI PERKOVIĆU I MUSTAČU: ‘Šokiran sam, to su udbaški egzekutori, a osnivali su HDZ!’

http://net.hr/danas/crna-kronika/reakcije-na-presudu-perkovicu-i-mustacu-sud-je-otkrio-jedan-sramotni-dio-hrvatske-povijesti/
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: net.hr
« Odgovori #48 u: 03.08.2016., 15:13:22 »
Danke Deutchland!

Zbogom jugototalitaristička ideologijo! Bliži ti se konačan pad i osuda Europe i svijeta!

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.564
Odg: net.hr
« Odgovori #49 u: 03.08.2016., 15:22:22 »
Zbogom jugototalitaristička ideologijo! Bliži ti se konačan pad i osuda Europe i svijeta!

Mislim da je razlika između Hrvata i Srba i manja od razlike od Prusa i Švaba, a teško da će itko Bizmarka "optužiti" da je bio demokrat i da je sve razlike rješavao isključivo razgovorom kada je stvarao Njemačku  :djavo

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #50 u: 03.08.2016., 16:26:49 »
Ovdje, pogotovo, je odmak vremena jako važan faktor.
Norme ponašanja pred 150, 100, 50 godina se ipak razlikuju. I u ratu i u miru. James Bond bi bio u ovom, njemačkom procesu osuđen na smrt, barem dvadesetak puta. (Mislim da Nijemci nemaju smrtnu kaznu, ali uveli bi oni to brzo.  :m055  Čak sam iznenađen što jedna zapadna demokracija ima doživotnu robiju, zatvor, što li.)
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
bolje biti vjetar nego list

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #52 u: 21.12.2016., 15:58:05 »
Da! I meni djeluje prihvatljivo i realno. Meni se ne da zafrkavat po sudovima, ali Z355ku bi to mogao biti izazov. :d020
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: net.hr
« Odgovori #53 u: 21.12.2016., 21:03:36 »
Iman već dvije izgledne parnice, treća bi mi bila previše. Ali ako ćete donirat za troškove i rizik može
bolje biti vjetar nego list

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #54 u: 24.12.2016., 12:50:08 »
DANIMA LEŽALA MRTVA U STANU:

Preminula legendarna stjuardesa koja je preživjela pad aviona s 10.000 metara

http://net.hr/danas/svijet/danima-lezala-mrtva-u-stanu-preminula-legendarna-stujardesa-koja-je-prezivjela-pad-aviona/
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #55 u: 24.12.2016., 12:57:55 »
Brzo sam joj se sjetio imena i prezimena.
I nju su znači koristili kako bi ocrnili naše junake. A i poznati njemački novinar je to utvrdio. Protuzračna raketa, a ne eksplozija u avionu, je kriva za ovu nesreću. Vesna Vulović nikad nije rekla, valjda bih to negdje pročitao, da je avion bio na samo par sto metara visine kad ga je zdrmala raketa. Ah ti Česi...a ja sam mislio da su oni dušice od ljudi. Žao mi je što sam to mislio. I neću više nijednu Čekinju spomenuti, časna pijonirska. Hebite se Marcela, Daša, Lida...! :97
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #56 u: 03.01.2017., 17:44:26 »
E ovo me, ma ono stvarno, zaprepastilo. Kako su ti Česi pomahnitali!


ČEŠKA PLANIRA PROMJENE USTAVA: Građani će uskoro imati pravo pucati na teroriste

http://net.hr/danas/svijet/ceska-planira-promjene-ustava-gradani-ce-uskoro-imati-pravo-pucati-na-teroriste/
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #57 u: 27.02.2017., 17:40:42 »
SRAMOTNA MONTAŽA: Razotkrivena prevara opskurnog portala zbog koje je Bernardić tražio policijsku zaštitu za Milanku Opačić

...Nakon objave na Twitteru, oglasila se i policija koja je utvrdila da je fotografija na kojoj je potpredsjednica Hrvatskog sabora Milanka Opačić prikazana u majici s četiri ćirilična slova “C” fotomontaža.

http://net.hr/danas/hrvatska/razotkrivena-prevara-opskurnog-portala-glava-milanke-opacic-fotosopirana-je-na-tijelo-u-crvenoj-majici/
--------------------------
A što nadodati... Preplavljeni smo poluinformacijama i lažima. Neke nastaju zbog površnosti, neznanja, a neke bome i tendenciozno.
Možda nebi bilo loše pohoditi ovo predavanje za staračku dob :lol1 u srijedu u Kampusu. To je tema predavanja. :p015
 
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #58 u: 27.02.2017., 17:48:35 »
BIVŠI NOGOMETAŠ DINAMA ZVJEZDAN CVETKOVIĆ PRONAĐEN MRTAV: Tijelo je otkriveno u garaži na području Maksimira

http://net.hr/danas/crna-kronika/zvezdan-cvetkovic-pronaden-mrtav-bivseg-nogometasa-dinama-pronasli-u-garazi-u-maksimiru/

-------------------------------------------

Bio je dobar nogometaš. Pum!
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: GRADONAČELNIK IZUDARAO NOVINARA
« Odgovori #59 u: 12.05.2017., 12:46:24 »
POLICIJA OBAVLJA OČEVID
HDZ-ov GRADONAČELNIK IZUDARAO NOVINARA I UDARIO NJEGOVOM GLAVOM O ZID: ‘Nisam se mogao obraniti, jedva imam 60 kilograma, a on ima barem stotinu’

http://net.hr/danas/hrvatska/hdz-ov-gradonacelnik-pozege-napao-novinara-i-prijetio-mu-smrcu-nisam-se-mogao-obraniti-nemam-ni-60-kilograma-on-ima-barem-100/

Tako to oni rade. :s050
Prošeći se z manun okolo Trsata.