Autor Tema: net.hr  (Posjeta: 23309 vremena)

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: net.hr
« Odgovori #30 u: 15.12.2014., 11:35:55 »
garantiran da je hoferova boja od zevi!! :301

i ceneja!

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: net.hr
« Odgovori #31 u: 15.12.2014., 13:48:33 »
e Milić Milić
nisan se mogav fermat od smiha
najviše zato aš se i meni nič čudniga dogodilo
jušto tamo nigdi šezdesetih lit san prvi put biv na Bregi va eni oštariji , z tatu i mamu i prišlo mi je sila i šav san na zahod. va oštariji su imeli čučavac i to mi je bilo tako čudno aš smo mi imeli školjku.Kad je tribalo počistit za sobu potegniv san vodu i odedan put je to krenilo ali se ni telo fermat( mi smo imeli onu direktnu špinu za va školjku doma, a ne vodokotlić). Z strahon san ušav va oštariju i zamišljav kaj će bit kada sa ona voda iz mora priteče va zahod i kuliko ćemo imet vrimena za uć prije nego nas poplava  :skartoc :facepalm
bolje biti vjetar nego list

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #32 u: 15.12.2014., 16:11:16 »
Alaj smo! bi moj oća podsmišljivo rekav. :palacgore
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.564
Odg: net.hr
« Odgovori #33 u: 25.12.2014., 22:31:50 »
hofer, bistrc
više manje skoro se, samo treba znat ča, imaju no name (njihe robne marki) i bez provat neznaš niš, ono ča san ubol a da ni vajalo je nekakova čajna slo proizvodnja, ku su izbacli z ponudi, tako da je vaveki dobro pitat nekega ki će ti reć ča vredi (magari ni to va

Je li još uvijek isplativo u Sloveniji? Čitam u Večernjem :

„No name" proizvodi iz osnovne košarice koje smo uspoređivali, njih 23 slična sastava, jednake gramaže i redovnih cijena, u Brežicama su 78,06 kuna skuplji nego u Zagrebu, a 125,98 kuna skuplji nego u Bosanskom Brodu. Meso, poput svinjskih kotleta, u Brežicama je i 20-ak kuna skuplje nego u Zagrebu. Osjetno su skuplji i sir, češnjak, grah, a mrkva i triput. Samo tri proizvoda iz naše košarice, maslac, limun i naranče, bili su povoljniji, a od 10-ak brendiranih proizvoda, od Cedevite i Vegete do Barille ili Nutelle, samo dva. Jedan je od njih mineralna voda Jamnica od 1,5 litara koja u Zagrebu stoji 4,99, a u Brežicama 3,99 kuna.

 :pojmanemam

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: net.hr
« Odgovori #34 u: 26.12.2014., 07:36:40 »
i na zide je pisalo pi&da pa je mujo qurac prekinul. :m055


hodi pa videj...

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #35 u: 26.12.2014., 08:59:51 »
 :lol1
Ja mislim da je Todorić ušao u vlasništvo Večernjeg. :p015
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.564
Odg: net.hr
« Odgovori #36 u: 29.12.2014., 15:33:40 »
Sve je moguće ali ipak nije pisalo da je u Hrvatskoj/Konzumu najjeftinije nego da je najjeftinije istočnije, tj u BiH i Srbiji.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #37 u: 05.03.2015., 13:20:55 »
TAJNI PLAN Hitler je nakon rata planirao Jugoslaviju pretvoriti u najmoćniju zemlju Europe

Zašto me ovaj članak podsjetio na 50 nijansi sive? Pa jednostavno zato jer sam znao da je smeće, a ipak sam ga pročitao do kraja, ne vjerujući sebi.  :lol1

http://danas.net.hr/svijet/tajni-plan-hitler-je-nakon-rata-planirao-jugoslaviju-pretvoriti-u-najmocniju-zemlju-europe
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline Asterix

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 1.871
  • pćelica :D
Odg: net.hr
« Odgovori #38 u: 05.03.2015., 14:25:08 »
TAJNI PLAN Hitler je nakon rata planirao Jugoslaviju pretvoriti u najmoćniju zemlju Europe

Zašto me ovaj članak podsjetio na 50 nijansi sive? Pa jednostavno zato jer sam znao da je smeće, a ipak sam ga pročitao do kraja, ne vjerujući sebi.  :lol1

http://danas.net.hr/svijet/tajni-plan-hitler-je-nakon-rata-planirao-jugoslaviju-pretvoriti-u-najmocniju-zemlju-europe

miliću, nisi jedini, pročitala sam i ja to remek djelo  :beer2
Autorici u biti skidam kapu, jer zaraditi na takvom trashu gomilu novaca je velika vještina. Ja sam našla na netu neku besplatnu pdf kopiju na engleskom i malo sam ostala kakvim je lošim stilom to napisano s hrpom riječi i fraza koje se ponavljaju. Čak ni ne razumijem zašto je digao toliku prašinu, pa ima i puno puno eksplicitnijih djela i to iz prošlih stoljeća.
I film ima očajne ocjene pa ipak puni dvorane.
Reklo bi se ... marketing u najboljem izdanju  :k045

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.564
Odg: net.hr
« Odgovori #39 u: 05.03.2015., 14:26:42 »
A sve temelje na "časti mi" od Hitlera  :e040 :ruka


BTW 50 nijansi IMHO nije smeće, samo nije kvalitetno.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #40 u: 04.06.2015., 11:16:37 »
Ja sam odavno ovo shvatio i ne želim da sudjelujem u igrama koje mi priređuju belosvetski hohštapleri tipa Blatter i ostali.
Ja više ni nogomet ne gledam zbog ovakvih. Dobro, ne baš sasvim. :89

http://sportski.net.hr/nogomet/reprezentacija/novi-sok-primili-smo-mito-kod-izbora-domacina-za-sp-1998
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: net.hr
« Odgovori #41 u: 08.01.2016., 09:09:44 »
STRAVA U ZAGREBU: Nepoznati muškarac skočio u smrt, u stanu pronađene dvije mrtve osobe
http://net.hr/danas/crna-kronika/strava-u-zagrebu-nepoznati-muskarac-skocio-u-smrt-u-stanu-pronadene-dvije-mrtve-osobe/

Postblagdanska kriza?  :ruka
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.261
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: net.hr
« Odgovori #42 u: 08.01.2016., 12:19:21 »
STRAVA U ZAGREBU: Nepoznati muškarac skočio u smrt, u stanu pronađene dvije mrtve osobe
http://net.hr/danas/crna-kronika/strava-u-zagrebu-nepoznati-muskarac-skocio-u-smrt-u-stanu-pronadene-dvije-mrtve-osobe/

Postblagdanska kriza?  :ruka

Ranio i staricu
STRAŠNA TRAGEDIJA U ZAGREBU: Vojnik nožem izbo četverogodišnju kćer i suprugu, pa skočio sa zgrade

 Foto: Igor Kralj/PIXSELL Autor: Danas.hr i HINA   08:50 08.01.2016
   špansko ubojstvo samoubojstvo             

U ulici Milana Rešetara 44 u zagrebačkom naselju Špansko 50-godišnji Ž.K. ubio je suprugu i četverogodišnje dijete, nakon čega je skočio sa zgrade. U stanu u kojem su pronađena tijela nađena je i jedna ozlijeđena osoba, izvijestila je policija. Muškarac je skočio sa zgrade nešto poslije sedam sati ujutro u petak. Skok je preživio, no preminuo je u kolima Hitne pomoći. U stanu su pronađene dvije mrtve osobe. Riječ je o njegovoj supruzi (31) i djetetu, djevojčici od oko četiri godine (rođena 2012. godine).

   U stanu je pronađena i 85-godišnja starica koja je ozlijeđena i prebačena u bolnicu, kazala je novinarima glasnogovornica PU zagrebačke koja nije imala informacije o njezinim ozljedama. Prema neslužbenim informacijama, ubojstva je počinio nožem.

Muškarac koji je skočio sa zgrade je na putu prema bolnici preminuo u kolima Hitne pomoći, izjavila je novinarima voditeljica Službe za odnose s javnošću Policijske uprave zagrebačke Mirela Ban.

Prema nekim informacijama, muškarac je pokušao i zapaliti stan, no to policija nije potvrdila, ali zagrebački vatrogasci su za Net.hr potvrdili da su imali jutros intervenciju na mjestu dvostrukog ubojstva.

Prema nekim informacijama, Ž.K. je bio prijavljivan zbog obiteljskog nasilja. S druge strane, susjedi, kako piše 24sata, kažu da je bio miran i pristojan.

 Djelatna vojna osoba

 

Ž.K. je bio djelatna vojna osoba, pa je zbog toga na mjestu događaja i vojna policija. Načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Republike Hrvatske, general Drago Lovrić u izjavi za HRT 4 izjavio je kako je upoznat sa slučajem u Španskom, no da nije ovlašten davati izjave.

“Na terenu je i vojna policija i državni odvjetnik i on će tijekom dana dati informacije o ovom slučaju”, kratko je rekao Lovrić.

špansko ubojstvo samoubojstvo
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: net.hr
« Odgovori #43 u: 08.01.2016., 19:55:01 »



Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: net.hr
« Odgovori #44 u: 09.01.2016., 00:25:29 »
nisan nasilan al ovega da je živ z gušton bin zadavil kot mladega mačka.
a i ženu ča niš ni znala...