Autor Tema: STIGLE „HARMONIKE“ NA PLIN: Hoće li talijanske „gusjenice“ izdržati konfiguracij  (Posjeta: 3284 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Danas u na riječkom Korzu predstavljena nova vozila Komunalnog društva Autotrolej, zglobni autobusi koji kao pogonsko gorivo koriste stlačeni prirodni plin (SPP). Riječani su mogli sa svih strana razgledati vozila, pa i ući u njih te osjetiti udobnost sjedala. Naravno, osjećaj će biti ponešto drugačiji kada „harmonike“ krenu krivudati gradom i prigradom…...

http://rijecanin.rtl.hr/foto-video-stigle-harmonike-na-plin-hoce-li-talijanske-gusjenice-izdrzati-konfigiraciju-rijeckih-uzvisina/

A ja ih išao fotkati jučer. Da, ipak sam ja ispred vremena. :lol3
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Online ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.585
Danas u na riječkom Korzu predstavljena nova vozila Komunalnog društva Autotrolej, zglobni autobusi koji kao pogonsko gorivo koriste stlačeni prirodni plin (SPP). Riječani su mogli sa svih strana razgledati vozila, pa i ući u njih te osjetiti udobnost sjedala. Naravno, osjećaj će biti ponešto drugačiji kada „harmonike“ krenu krivudati gradom i prigradom…...

http://rijecanin.rtl.hr/foto-video-stigle-harmonike-na-plin-hoce-li-talijanske-gusjenice-izdrzati-konfigiraciju-rijeckih-uzvisina/

A ja ih išao fotkati jučer. Da, ipak sam ja ispred vremena. :lol3

I još si mene zvao. Sreća da nisam išao. Rekli bi da smo bili ... jeno malo

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Jučer je na Riječanin-u objavljena vijest o tome da će prezentacija biti jučer, 16. Ali su valjda odgodili zbog dana žalosti. A tako je lijepa pozicija bila gore na terasi RK Korzo. Sunce, visoki barski stol i juice od naranče. Ma što netko mislio. :p015
Zato sam propješačio, u znak protesta, do Towera. :m055
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Samo ne znam što riječan in ima s rtlom?? Kupili ih?
A i dobro te nisu uapsili za prolaz kroz tunel! Mislim da je zabranjeno  :hmm
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
A da!? A zato mi trubilo i rotaciju palilo. A ja mislio da fataju gangestere. :lol3
Nego, da nebi mislili da sam šal va ocat. Eve dokaza da su objavili prezentaciju za jučer. Čak sam ih i pitao zašto je odgođeno, ali odgovora nema.
http://rijecanin.rtl.hr/stizu-harmonike-na-plin-sutra-u-podne-na-korzu-predstavljanje-prvih-zglobnih-plinskih-autobusa-autotroleja/
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
A i dobro te nisu uapsili za prolaz kroz tunel! Mislim da je zabranjeno  :hmm
A da!? A zato mi trubilo i rotaciju palilo. A ja mislio da fataju gangestere. :lol3

Ne vidim znak zabrane za pješake. Hm, vi motorizirani bi nama pješcima i hodat zabranili. :p015
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.557
Cesta namijenjena isključivo za promet motornih vozila - brza cesta



E sada, ne sjećam se više da li to znači da pored iste ne smiju ići pješaci ako imaju kuda, a obično uz takve ceste nemaju  :help2 :hmm :help1

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Samo ne znam što riječan in ima s rtlom?? Kupili ih?


Citat:
RIJEČANIN OD DANAS NA ADRESI RIJECANIN.RTL.HR Zahvaljujući vama, čitateljima, Riječanin kroz šest mjeseci postao partner RTL-a!
http://rijecanin.rtl.hr/rijecanin-od-danas-na-adresi-rijecanin-rtl-hr-zahvaljujuci-vama-citateljima-rijecanin-kroz-sest-mjeseci-postao-partner-rtl-a/

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.557
Samo ne znam što riječan in ima s rtlom?? Kupili ih?

A ko je taj?  :help2

Citat:
RIJEČANIN OD DANAS NA ADRESI RIJECANIN.RTL.HR Zahvaljujući vama, čitateljima, Riječanin kroz šest mjeseci postao partner RTL-a!
http://rijecanin.rtl.hr/rijecanin-od-danas-na-adresi-rijecanin-rtl-hr-zahvaljujuci-vama-citateljima-rijecanin-kroz-sest-mjeseci-postao-partner-rtl-a/

" da na regionalnoj medijskoj sceni ponude nešto novo – kvalitetan, pravodoban i posve neovisan medijski proizvod" .. a inače svi drugi su imali cilj da ponude nešto staro - nekvalitetan, nepravodoban i posve ovisan medisjki proizvod  :lol1 :rollin2

Offline ja moren

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2015
  • Postova: 1.515
Cesta namijenjena isključivo za promet motornih vozila - brza cesta



E sada, ne sjećam se više da li to znači da pored iste ne smiju ići pješaci ako imaju kuda, a obično uz takve ceste nemaju  :help2 :hmm :help1


brza cesta ograničena na 60 na uru

po modernu bi se reklo da su u sukobu interesa... :o090
ki more-more...

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.557
brza cesta ograničena na 60 na uru

po modernu bi se reklo da su u sukobu interesa... :o090

Da i ne  - ti moreš teć 60km na uru? Moreš li voziti biciklu tako brzo? (ne niz Tošinu  :greensmile)

60 kmh je brzo, to je cca 17 metara u sekundi.

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
to su već zavidne brzine...danas zletin vanka z tunela na orehovice....50 kmh. oče su mi bile na retrovizore ko toecutteru va mad maxe

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
  :lol1 :lol2
Fusher, lud si 1000%!!!
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.557
to su već zavidne brzine...danas zletin vanka z tunela na orehovice....50 kmh. oče su mi bile na retrovizore ko toecutteru va mad maxe

Bile bi ti i veće da ti se desilo, kao mom kolegi s posla, dok je tunel još bio dvosmjeran, da kolona iz supronog smjera stoji a od iza nje dolijeće šleper , uzaludno koči i skreće na suprotnu, tj tvoju traku  :eek