Autor Tema: Razmjeri destrukcije: Turističko naselje Kalić - turizam by Radimir Čačić  (Posjeta: 20871 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Ovako izdaleka, "H" objekt izgleda prilično OK




I za kraj, pogled na plažu sa parkinga ispred recepcije ... inače ljeti krcatu turistima



THE END!   :wavey
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
tu nanke cigan već nima ča ukrast... :ruka

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
 :bravo :bravo3

Koliko sam puta prošao ovuda i nikad pogledat prema gore. :skartoc


I za kraj, pogled na plažu sa parkinga ispred recepcije ... inače ljeti krcatu turistima


Bem ti plažu i more tamo. Sredina ljeta, gori nebo i zemlja, vraćam se doma, ne znam od kuda, idem malo protegnut noge i bacit se u more, na plažicu iza onog kafića uz cestu... aha... nisam ušao dalje od koljena.. i samo gledam gdje će koja kockica leda isplivat.  :ruka  More led ledeni.. pfuuj.. vjerojatno je prije toga bilo kišno razdoblje, ne sjećam se više.

tu nanke cigan već nima ča ukrast... :ruka
Kako ne. Vidi gurle, ograde, gromobranske trake, rasvjetni stupovi... :greensmile Bakar iz zidova su već isčupali. :ruka

Offline Damir

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2014
  • Postova: 904

Bem ti plažu i more tamo.  More led ledeni.. pfuuj.. vjerojatno je prije toga bilo kišno razdoblje, ne sjećam se više.

Nema to veze sa kišom! Od izlaza iz Senja (prema Dalmaciji) pa skroz iza Sv.Juraja su ti vrulje. Neke izviru 10-20 m od obale,a neke izviru odmah na spoju mora i kopna. Autokamp Rača,tamo se nemoguće kupati usred ljeta i žege za ljude koji ne podnose more ispod 21-22 stupnja...taj sam! :p015

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503

Bem ti plažu i more tamo.  More led ledeni.. pfuuj.. vjerojatno je prije toga bilo kišno razdoblje, ne sjećam se više.

Nema to veze sa kišom! Od izlaza iz Senja (prema Dalmaciji) pa skroz iza Sv.Juraja su ti vrulje. Neke izviru 10-20 m od obale,a neke izviru odmah na spoju mora i kopna. Autokamp Rača,tamo se nemoguće kupati usred ljeta i žege za ljude koji ne podnose more ispod 21-22 stupnja...taj sam! :p015

 Znam za vrulje, lijepo ih se vidi s magistrale kad je bonaca, nego kontam da količina vode u njima ovisi o kiši na Velebitu koja onda kroz krški teren izlazi u more.  :hmm

I zaboravih napomenut: fast and furious nije Radomir, nego Radimir.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Je, je Radimir. A trebalo bi mu ime biti Smutimir. :smile
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline Asterix

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 1.871
  • pćelica :D
idem ja napuntat ove svoje strance u firmi da pošalju upit u Coning za ljetovanje u TN-u, kako i sami navode, za njihovu bogatu restoransku ponudu i raznolike sportsko-rekreativne sadržaje  :pusiti

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Vozimir Čačić-Sudar


Offline FiumeRi

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 773
    • Riječke poštanske marke
 :bravo  Hvala zokxy za sve nas koji nemamo prilike onuda bauljati.