Autor Tema: meštri od parkinga ;)  (Posjeta: 4090 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #15 u: 31.01.2013., 23:01:38 »
čemu skrivanje tablica?

Offline ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.585
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #16 u: 31.01.2013., 23:07:20 »
čemu skrivanje tablica?
Nije mi cilj pljuvati po nekome. Onaj čiji je auto će se prepoznati. Ovo smatram samo kao primjer nečije gluposti

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #17 u: 01.02.2013., 06:25:50 »
Po ovakvom tudumu i treba pljuvat. Onda nisi ni trebao stavit slike.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #18 u: 01.02.2013., 06:49:37 »
Slazem se i s jednim i s drugim. Ako ne zelis objavljivat tablice, nemoj. Ako ti takvo ponasanje ide na zivce, samo daj.
To ti je isto ko sa fotkama ljudi na npr Korzu u 12 h - netko ce reci da ne smijes objaviti face ljudi, a netko da je to javna povrsina i da ima pravo. Sjecam se diskusije o Rijecankama tim povodom.

Svakom na volju. Ja bih ipak ostavio tablice u ovom slucaju da se vide.  :fotka :vahidrk :wavey
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #19 u: 03.02.2013., 08:21:53 »
"bahatluk" se zato i razvil, zato ča je normalni judi strah...strah ga je reć ne parkiraj kod majmun, ne krači pod poneštrun na pol noći, ne irvaj se preko reda va butige, potegni vodu va zahode (konobari, konobarice, čistačice znaju na ča mislin)  i ča je najhuje nakon toliko vremena ča jin niki niš ni rekal, ako mu sada i rečeš da se tako ne parkira on te neće razumet, njemu je to normalno...10 let tako delan i sad si se ti našal pamet mi solit??

ztc
gužva va garaže, alarm se takuje za ug. monoksid..ja i žena nagnjen na auto i čekamo...kraj nas roditelji va aute z 2  otrok va aute, auto in dela, a zgora njih zavija alarm...zazijan pogasi auto. prišal je vanka z auta..pročital mi bukvicu da ča me briga ča njemu auto dela, ja mu se smajen a moja žena mu govori : je moguće da si toliko bedast da ne razumeš da ti govori to radi ta dva otroka na zadnjen sice ne radi tvoje bedaste glavini? šal je va auto i još 2 puti šal vanka neš pilit va grču...on ni RAZUMEL!!! :facepalm

sreća da smo bili va garaže aš da ne... :301
h temu kad san zval  policiju kako bi poslali nekega gore na semafori da ručno regulira promet su na pitanje ako je već ki zval rekli NE! znači od uru vremena alarmi, i 1000 judi va garaže niki ni imel zrno mozga va glave, bitno je imet najnoveji smartfon, on će bit pametan namesto tebe. nakon ča san ih zval va 10 minuti smo bili vane...valda san trebal raneje prit va garažu :help2

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #20 u: 03.02.2013., 08:45:19 »
 :facepalm

ztc me videl 3 puta, i to san parkiral preko ceste ...
baš radi parkinga 
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #21 u: 03.02.2013., 08:52:10 »
jbg, žena me zaj**ala.... :bravo5

više neće! :lol1

kružni tok treba tamo :301

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #22 u: 03.02.2013., 09:21:38 »
ztc me videl 3 puta
I mene je ZTC vidio 2 puta i neće više tako skoro. Što zbog parkinga, što zbog mršave ponude. Sve što imam u ZTC-u imam i u Toweru, ali u puno široj paleti. Do ZTC-a mogu jedino zbog Hervisa, jer su prvi slijedeći u Ljubljani i Zagrebu. Ostalo sve :palacdole

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.553
Odg: meštri od parkinga ;)
« Odgovori #23 u: 03.02.2013., 15:05:56 »
:facepalm

ztc me videl 3 puta, i to san parkiral preko ceste ...
baš radi parkinga

Prvi put sam došao (viša sila*2) par dana nakon otvorenja i bila je ludnica , kako unutra tako i na parkingu, i izlasku s parkinga.   :palacdole

Od tada, svaki put kada sam bio niti je gužva u samom centru niti na parkingu a niti na izlazu, maksimalno par auta čeka da se otvori semafor za uključenje na glavnu ulicu.  :palacgore