Autor Tema: Danas se pilo Gotovinino vino!!!  (Posjeta: 2183 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« u: 16.11.2012., 16:12:13 »
Danas se pilo Gotovinino vino!!!


Nakon današnje objave da su naši generali Gotovina i Markač slobodni, slavilo se i u našoj firmi! Radno vrijem,e se skratilo do 13 h, a vino koje je general Gotovina pio u trenutku hapšenja na Tenerifima planulo je nakon što se čuvalo za tu priliku!


http://croinfo.net/vijesti-hrvatska/8149-danas-se-pilo-gotovinino-vino.html


Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #1 u: 16.11.2012., 20:06:13 »
 :facepalm :facepalm :facepalm

Ova glupava nacija se diže na noge samo na spomen sporta i generala. Tamo gdje treba vikat, prosvjedovat i solidarizirat se, tamo Hrvata nema, ali kad ima kruha i igara, e to može, brže peci volove, okreći janjad, samo neka se fešta. Danas mašu zastavama, a sutra će, isto kao i jučer- gaćama na štapu. Prošlo je 17 godina od rata, a država je u većem rasulu nego 1993. Sustavno smo uništavani od onih za čije ideale smo gubili živote, dijelove tijela i najmilije. Nije rat uništio Hrvatsku, nisu četnici prodali tvornice i od njih napravili Konzume, Bille, Lidle... Nisu četnici preko 300 000 ljudi poslali na burzu rada. Po završetku ove histerije i otrežnjenja ove glupave nacije  hladnjaci i smočnice će i dalje ostati prazni, u novčanicima se i dalje neće magično pojaviti novac potreban za život, PDV će i dalje ostati 25%, BDP će i dalje padati....

Da me netko ne bi krivo shvatio: nemam ništa protiv oslobađajuće presude, dapače, drago mi je i sretan sam da je pravda napokon zadovoljena, ali nije mi jasna jedna stvar: zar je dovoljno samo spomenuti generale u Haagu, pa da svi skoče na na noge i pohrle na mise i trgove? Zašto to ne čine kada obespravljeni, bijedni i gladni radnici iziđu na cestu? Zar to nisu naši sugrađani? Zašto možemo mirno gledati kako ljudi kopaju po kantama za smeće i traže kruh svagdašnji? Ili beskućnike koji spavaju po klupama i parkovima pokriveni kartonima? Radi toga se ne dižemo na noge? :skartoc

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #2 u: 16.11.2012., 20:10:52 »
 :bravo

Imas pravo. Al svejedno se danas pilo ovo vino.  :pivo
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline Alen_Rijeka

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 243
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #3 u: 17.11.2012., 07:51:29 »
U gradu su i osvanuli i natpisi za Generale

Rijeka Danas
http://www.rijekadanas.com/foto-poruke-podrske-generalima-uoci-oslobadajuce-presude/

Offline KarlaRi

  • Sr. Member
  • ****
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 456
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #4 u: 17.11.2012., 08:03:05 »
ima jedan komentar na face-u: slijedeći tjedan sanader će biti u zatvoru, a gotovina na slobodi. možda stvari konačno kreću u pravom smjeru.

Offline Alen_Rijeka

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 243
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #5 u: 17.11.2012., 08:09:36 »
I Radimir Čačić :happydancing

Offline gorgoroth

  • Sr. Member
  • ****
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 4.363
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #6 u: 17.11.2012., 08:42:25 »
A đizus leone,kako si ti pesimističan čoek  :eek

Offline mušica

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 741
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #7 u: 17.11.2012., 17:50:38 »
prije bih rekao realan

A što se tiče generala Gotovine svoju veličinu je još jednom pokazao izjavom: Rat pripada povijesti, okrenimo se svi zajedno budućnosti :bravo
« Zadnja izmjena: 17.11.2012., 17:52:58 od mušica »

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #8 u: 18.11.2012., 07:30:42 »
prije bih rekao realan
Hvala Mušice! Upravo to sam htio odgovorit Gorgu. :palacgore

Evo Gorgu najnovijeg razloga za optimizam:
http://www.vecernji.hr/vijesti/rezu-se-prava-sve-usluge-samo-zdravstvenu-knjizicu-clanak-476348

Drugim riječima: ako nemaš para, krepaj stoko!!! Ma nema veze, važno je da imamo Hrvatsku, da su generali na slobodi, da smo to dostojanstveno proslavili na misama i trgovima... :facepalm

Offline gorgoroth

  • Sr. Member
  • ****
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 4.363
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #9 u: 18.11.2012., 10:33:13 »
 :lol1 ti leon kao da si otkrio toplu vodu...sve to građani Hrvatske dobro znaju kakvo im je stanje u zemlji...ovo nema veze s tim stanjem,narod si je dao malo oduška i veselja u ovoj tmurnoj stvarnosti...i šta je tu loše da se odmah crne tirade pišu..bez veze  :wavey

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #10 u: 18.11.2012., 19:27:50 »
sve to građani Hrvatske dobro znaju kakvo im je stanje u zemlji...
E, pa upravo na to sam se ja i osvrnuo u svom prvom postu: znaju- i ŠUTE. A kad neki xy osvoji neku xy medalju u nečemu (da se sad ne osvrćem na generale, jer na kraju krajeva i zaslužili su doček kakav su i dobili) cijela nacija pada u delirij, diže se na noge, nastaje opća histerija... Sa druge strane, možeš im pokrast milijune, nabit im poreze, ne dat plaću mjesecima, uništit tvornice, napravit im deponij ispod prozora i ova usrana kauč nacija ŠUTI! Nikom ništa... tu i tamo će neka grupica napravit mini prosvjed i pojeo vuk magare... Eto, to želim reći. Sada ti režu i prava zdravstvenog osiguranja, a ti meni da ja otkrivam toplu vodu. :facepalm Pogledaj samo kakve demonstracije i prosvjedi se dižu po Grčkoj, Španjolskoj, Francuskoj... Pred koji dan se i u Ljubljani diglo 30.000 ljudi na prosvjed... Ali ne smiju jako vikat, jer će im baba u Grazu zvat policiju. :lol3

Offline ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.585
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #11 u: 18.11.2012., 19:44:00 »
Baš je dobro ovo vino


Offline gorgoroth

  • Sr. Member
  • ****
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 4.363
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #12 u: 18.11.2012., 22:06:18 »
sve to građani Hrvatske dobro znaju kakvo im je stanje u zemlji...
E, pa upravo na to sam se ja i osvrnuo u svom prvom postu: znaju- i ŠUTE. A kad neki xy osvoji neku xy medalju u nečemu (da se sad ne osvrćem na generale, jer na kraju krajeva i zaslužili su doček kakav su i dobili) cijela nacija pada u delirij, diže se na noge, nastaje opća histerija... Sa druge strane, možeš im pokrast milijune, nabit im poreze, ne dat plaću mjesecima, uništit tvornice, napravit im deponij ispod prozora i ova usrana kauč nacija ŠUTI! Nikom ništa... tu i tamo će neka grupica napravit mini prosvjed i pojeo vuk magare... Eto, to želim reći. Sada ti režu i prava zdravstvenog osiguranja, a ti meni da ja otkrivam toplu vodu. :facepalm Pogledaj samo kakve demonstracije i prosvjedi se dižu po Grčkoj, Španjolskoj, Francuskoj... Pred koji dan se i u Ljubljani diglo 30.000 ljudi na prosvjed... Ali ne smiju jako vikat, jer će im baba u Grazu zvat policiju. :lol3

Stvar je u tome što sve preozbiljno i prekritički shvaćaš,ljudi se vesele i zašto odmah kritizirati
« Zadnja izmjena: 18.11.2012., 22:08:22 od gorgoroth »

Offline rijeka53

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 1.060
    • rijeka-apartmani
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #13 u: 19.11.2012., 18:26:09 »
 :bravo5


Boba Đuderija na FB
 
Ako novinari ne pišu o...Njemu, nego o egzistencijalnaoj katastrofi, virtualni čuvari domovine drvljem i kamenjem
"Kako vas nije sram, u ovom povijesnom trenutku...". Ako pak pišu o ...Njemu, vatrom iz svih oružja u stilu
"Ostavite ga više na miru, majkuvamvašu nounarsku".

Moja iduća kolumna bit će o utjecaju leptirova leta u Kini na vodovodni sistem i električne instalacije u Burkini Faso.  :greensmile

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Danas se pilo Gotovinino vino!!!
« Odgovori #14 u: 19.11.2012., 19:47:18 »
Stvar je u tome što sve preozbiljno i prekritički shvaćaš,ljudi se vesele i zašto odmah kritizirati
Stvar je u tome da ja nisam još jedna ovčica u stadu, nego pičim po svome, pa makar bio sam kontra svih. Ako se svi vesele to ne znači da ću se i ja po defaultu veselit. Ja ću kritizirat, jer se meni u tom trenutku, eto, baš kritizira. Reći ću kome što ide, pa makar mi se to 100 puta obilo o glavu, a ne izigravat Ghandija ili Majku Terezu i glumit da je sve u redu, sve 5, samo da ne talasam.

Jedan moj prijatelj na FB:
Citat:
Valjalo bi poći leći. :) Mediji, kad se sutra probudim očekujem da odmah saznam kakve je gaće Gotovina obukao i da li je išao po pršut taksijem od 20 ili 25kn. I ne zaboravite provjeriti ako je uspio uparit čarape jer to je jako bitno za budućnost Hrvatske. :D Ne znam kako vama, ali meni smrdi da bi se uskoro Gotovina mogao pojaviti na hr. političkoj sceni. Dapače, mogao bi se i okladit na to... strah me i paštetu otvorit za doručak da ne iskoči iz nje. U svakom slučaju smo najebali. :D Laku noć!

Svaka čast care! :bravo5 :palacgore