Autor Tema: 21. 5. 22. Tomosići u Jušićima  (Posjeta: 606 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.581
21. 5. 22. Tomosići u Jušićima
« u: 19.05.2022., 08:29:22 »
Današnji Novi list najavljuje okupljanje entuzijasta, zaljubljenika u Tomosove motore. Neće se samo okupiti i pozdraviti već će odvoziti put dugačak 120 kilometara. Svaka čast zaljubljenici! :bravo
« Zadnja izmjena: 19.05.2022., 08:31:02 od milić »
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline ja moren

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2015
  • Postova: 1.514
Odg: 21. 5. 22. Tomosići u Jušićima
« Odgovori #1 u: 19.05.2022., 13:29:08 »
Tomos susret pul Ja Morena održan je ovi vikend po deveti put a drugi put od kad san va Leprince

Ovaj novi susret se organizira po prvi put od strane meni nepoznatih ljudi ča ih ni zasmetalo da za svoju najavu u nekim tiskovinama i medijima se ne posluže  za promociju slikama nastalin na mojin susretima.
Želim in se naj mada su zagrizli va preveli kolač odjedanput a vidin da su u igri i sponzori
Ja sam z druge strane druženje organiziral na razini tomos foruma i bila je malobrojna ali kvalitetna ekipica iz Zg,Og,Vž Sisak,Samobor i naši lokalni đir.

Kako san ih propeljal u krug 90 km pogledajte ovdeka
https://www.tomos-riders.com/motosusreti/rostiljada-kod-matekka-(kod-anria)/3300/
« Zadnja izmjena: 19.05.2022., 13:48:20 od ja moren »
ki more-more...

Offline ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.591
Odg: 21. 5. 22. Tomosići u Jušićima
« Odgovori #2 u: 19.05.2022., 15:17:42 »
Tomos susret pul Ja Morena održan je ovi vikend po deveti put a drugi put od kad san va Leprince

Ovaj novi susret se organizira po prvi put od strane meni nepoznatih ljudi ča ih ni zasmetalo da za svoju najavu u nekim tiskovinama i medijima se ne posluže  za promociju slikama nastalin na mojin susretima.
Želim in se naj mada su zagrizli va preveli kolač odjedanput a vidin da su u igri i sponzori
Ja sam z druge strane druženje organiziral na razini tomos foruma i bila je malobrojna ali kvalitetna ekipica iz Zg,Og,Vž Sisak,Samobor i naši lokalni đir.

Kako san ih propeljal u krug 90 km pogledajte ovdeka
https://www.tomos-riders.com/motosusreti/rostiljada-kod-matekka-(kod-anria)/3300/

Svaka čast

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.581
Odg: 21. 5. 22. Tomosići u Jušićima
« Odgovori #3 u: 19.05.2022., 20:01:18 »
Ja moren, namjerno te nisam htio spominjati u uvodnom tekstu jer mi ništa nije bilo jasno. Organizirati susret Tomosa bez tebe mi je čudno. No sad si sve objasnio!
Prvi put kad si objavio na našem forumu susret koji si ti organizirao pohvalio sam te jer to mogu učiniti samo oni ljudi koji stvarno vole to što rade. I svaki put, kad je bila tema tomosića u bilo kojem društvu, pohvalio bih te jer si izuzetan čovjek u kojemu se krije ljubav ne prema lovi već puno vrijednije - ljubav prema čovjeku odnosno kako ga usrećiti.
Zato navijam za tvoje susrete jer novci lako pokvare ljude.
 :shake2
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline ja moren

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2015
  • Postova: 1.514
Odg: 21. 5. 22. Tomosići u Jušićima
« Odgovori #4 u: 20.05.2022., 07:54:20 »
Hvala

Jena opaska-napisal san da san organiziral skroman susret.

Kad je to počelo va Kastve sad već pred 10/11 let u startu je to bilo zamišljeno ko druženje va dvorištu uz roštilj-ali nakon jednog/dva okupljanja pali su predlozi da storimo đir bar do Voloskega i Opatije,tako iz leta va leto smo se pejali se više ,i do Crikvenice-i ovaj đir Dane-Mune,ćićarija,videli su naši motoristi i Klanu i Studenu,i Gromišćinu ljudi su čuli za događaj tako da 2018 i 2019- bilo nas je i preko 50 od tega većina z motori

ALI..za susret organiziran na dobrovoljnoj razini kade ja na svoj trošak kupin većinu hrane i pijače i osobno se potrudin kontaktirat poznaniki,prijatelji i forumaši da pridu i uveličaju taj događaj-dogodilo se to da je sve počelo izmicat kontroli aš su za to čuli brojni mane nepoznati ljudi ki bi se na dan susreta samo odnekud pojavili z nekin motoron-neki i neregistrirani i raskramani,ki nisu poznali ni mene ni većinu drugeh člani foruma,nego bi samo došli,bez se predstavit,jili,pili,delali bedastoće z motoron,neki se i žešće zapili i stvar je bila na rubu incidetna da pride policija radi takovih.

Se je dobro pasalo ali san zato odlučil malo se povuć i lane i ovo leto puno diskretnije najavljivat događaj samo dobro poznatin osobama.

rezultat je fenomenaln-manje nas je ali sve pod kontrolom-naravno vavek se dogodi da radi ovih ili onih razlogi ni prišlo cca 7/8 starih članova foruma jer život ne pita već su neki trbuhon za kruhon u inozemstvu ,dva su baš tu subotu imali zadnji slobodni vikend pred ženidbu itd.

Velika pohvala Sabini ka se fantastično uklopila u tu priču ,oduševljena je sa mojim društvom i bila mi je više nego desna ruka va celen ten događaju...

A ovo sad...-Tomos i općenito retro đir je sad u modi i saki ki si more priuštit si je kupil neki motor pa su ti Tomos i drugi razni susreti počeli nicat na se strane ,tako i ovaj susret kade će se sigurno neki dinar obrnut va nečigov žep čin se delaju majice i privjeski za prodaju+primaju donacije (piše na plakatu) ,zato san se odlučil držat podalje od njega mada su me pozvali da reklamiran i sudjelujen.
ki more-more...

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.498
Odg: 21. 5. 22. Tomosići u Jušićima
« Odgovori #5 u: 20.05.2022., 15:16:44 »
Današnji Novi list najavljuje okupljanje entuzijasta, zaljubljenika u Tomosove motore. Neće se samo okupiti i pozdraviti već će odvoziti put dugačak 120 kilometara. Svaka čast zaljubljenici! :bravo

Svaki put kad me pretekne neki motorist dok ja vozin biciklu zazijan za njin "lako tako", a na ovo se javljam jer sam ja tu rutu pa i duže) odpedaliral  :yes

To mi je bila prva ruta od 100 milja (161km)  :yes