Autor Tema: Izložbe na Korzu  (Posjeta: 556 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.587
Izložbe na Korzu
« u: 01.06.2021., 09:38:38 »
Izložba vanbrodskih motora proizvedenih u Tomosu bit će danas predstavljena Riječanima na Korzu.
Vjerujem da će jednog našeg člana ovo jako interesirati.
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline ja moren

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2015
  • Postova: 1.515
Odg: Izložbe na Korzu
« Odgovori #1 u: 01.06.2021., 11:59:39 »
Znači-neki se spameti-neki ne

bili smo pred dva leta sa udrugom u posjeti tehniškemu muzeju Slovenije u Bistri kraj Vrhnike-ja sa tomosom vi drugi z auti

Za nazad su se neki pogubili i pejali vaje do Kozine dok san ja va škuremu isto skrenul i finil va Idriju..
Saša L nan je povedel sega i sačega tamo oko Titoveh auti..

Uglavnon-se to ča smo tamo uživo videli sad ćete imet na Korzu u obliku slik na panou..

a uz tu arhivu tomosi va Bistre postoji i privatna zbirka ex inžinjera iz tomos fabrike-Steve Vujiča ka je sad va nedeju zaprta va Kopru kade je bila oko 2 i pol meseca i ki me prati na FB je videl da smo subotu Sabina i ja i to obišli kad su popustile Covid mjere..

evo dve sliki prveh lamoti kao i Prototipa-funkcionano stanje Tomos 40 ki ni nikad zaživil serijsku proizvodnju radi politike..

Inače povedal san sa G. Vujičem-u kontaktu je sa nekim ljudima iz RI i drugo leto ćemo imet priliku uživo u Ri videt svu tu kolekciju,uključujući i dvokotačni program i makine za kopačice i mješalice ,bit ću u kontaktu z njin i morda dodat još neki eksponat na posudbu.

https://www.facebook.com/drustvotomosmuzejkoper/

« Zadnja izmjena: 01.06.2021., 12:02:05 od ja moren »
ki more-more...