Autor Tema: IC za sprečavanje kriminaliteta na području Grada Rijeke  (Posjeta: 720 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.587
24. ožujka 2017.na adresi Dolac 7B je otvoren :citam1 Informativni centar za sprečavanje kriminaliteta na području Grada Rijeka. Ne znam čime bi se Centar trebao baviti odnosno kako je zamišljena uloga Centra u sprečavanju kriminaliteta. :kap
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.508
Odg: IC za sprečavanje kriminaliteta na području Grada Rijeke
« Odgovori #1 u: 25.03.2017., 20:18:43 »
24. ožujka 2017.na adresi Dolac 7B je otvoren :citam1 Informativni centar za sprečavanje kriminaliteta na području Grada Rijeka. Ne znam čime bi se Centar trebao baviti odnosno kako je zamišljena uloga Centra u sprečavanju kriminaliteta. :kap

Imam neki osjećaj da mu je uloga da poručuje "common sense" poruke, tipa ne ostavljajte poruku na vratima/internetu da ste odputovali.  :hmm


Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.587
Odg: IC za sprečavanje kriminaliteta na području Grada Rijeke
« Odgovori #3 u: 26.03.2017., 14:53:16 »
A da, tako to bude. Neprovjeren podatak = lažna informacija.
Naime, ja za IC nikad čuo, a još manje vidio. I prolazim tuda kad silna gužva. A što ću nego okinem par puta pa doma vidim IC i to.
 A gužva je bila zaradi Vlahe Orepića koji je taj dan bio u Rijeci i sudjelovao u programu Zajedno protiv govora mržnje. (Novi list od subote)
Znači, ja sam napisao krivo jer mi je prostor izgledao nov (vjerojatno svježe opituran). Pristajem da mi se odbije od plaće 10 % zbog netočne informacije. :m055
Prošeći se z manun okolo Trsata.