Autor Tema: Čestitke forumašicama i forumašima  (Posjeta: 208594 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Rijeka

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 3.351
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #840 u: 10.10.2014., 22:49:12 »
 :kiss1
Hranite se zdravim mislima i pazite da Vam imunitet ne opadne na serviranu glupost :)

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #841 u: 10.10.2014., 23:13:08 »
 :palacgore  :greensmile
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #842 u: 10.10.2014., 23:37:03 »

:congratulations našoj Riječanki!




I ja se pridružujem  :congratulations




Ajde više položi. Otpast će mi i onomalo kose što imam




Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline Kont

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2014
  • Postova: 3.148
  • Nullius in verba
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #843 u: 11.10.2014., 11:29:28 »
Ja niš ne Kontam :help2

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #844 u: 11.10.2014., 15:24:19 »
Ja niš ne Kontam :help2

Dragi moj Kont, ni ja niš ne kontam, a strah me uopće pitat, jer će me opet proglasit provokatorom i paliteljem. :skartoc

Koliko sam shvatio, radi se o državnom ispitu koji mora imat svaki vlasnik obrta, ili tako nekako, pitat ću susjedu kozmetičarku, nešto je spominjala da mora polagat taj državni ispit. A neš ti nauke. Kakva su to čestitarenja i živciranja po forumu /Iliriji skoro kosa otpala od sekiracije/ :lol1 rek'o bi čovjek da pada doktorat iz nuklearne fizike i da je Einstein mala beba za ove forumske lumene.


Offline mikimiki

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 2.278
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #845 u: 12.10.2014., 15:47:56 »
Baš bih voljela vidjet da si ti LLeon npr. privatnik, pa da te za majstorski ispit bez kojeg ne možeš zadržat obrt natjeraju da polažeš fiziku, kemiju, mehaniku i slično.....i da ti ocjenjuju kvalitetu zavara i obrade metala kao bravaru na šest modela (njeni moraju bit živi, mora ih nać i ne bi smjeli bit rodbina).....


Ti stvarno samo s***š stalno i bez veze uopće ti se neš ni javljat , aš stalno soliš i misliš da si pripametan, a tako ćeš nastavit i ne promijenit se nikada.
Ali ipak nisam odoljela da ti ne napišem ovo. :pet
...take care to get what you like or you'll be forced to like what you get

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #846 u: 12.10.2014., 21:27:15 »
Baš bih voljela vidjet da si ti LLeon npr. privatnik, pa da te za majstorski ispit bez kojeg ne možeš zadržat obrt natjeraju da polažeš fiziku, kemiju, mehaniku i slično.....i da ti ocjenjuju kvalitetu zavara i obrade metala kao bravaru na šest modela

Država je sve inovativnija izmišljanju novovotarija kojima muze pare od naroda. Ja već 15 godina radim kao bravar, mogu slobodno reć da imam taj zanat u malom prstu. I sad ako želim otvorit obrt moram polagat (čitaj: platit) majstorski ispit. Mamu im lešinarsku.. polit benzinom i užgat. :fluch

Slična stvar kao što sam nedavno morao polagat D2- temeljna sigurnost na brodu, da bih mogao radit na platformi i na brodu u plovidbi. Uopće nije stvar znanja, da si zadnji tudum ćeš to položit, bitno je platit. U principu, briga me, jer mi je firma to platila, skoro 4000 kn.

Ono što sam ja htio reć da ne kontam je silna drama na forumu. Rek'o bi čovjek da ako nije nuklearna fizika, onda u najmanju ruku ispit za astronauta, za pilota Space Shuttlea. :lol3

(njeni moraju bit živi, mora ih nać i ne bi smjeli bit rodbina).....
Da, i? U čemu je problem? :297 Od silnih mušterija: "Oš mi bit model na ispitu? Imaš gratis šišanje slijedeći put." Riješeno!

Ali ipak nisam odoljela da ti ne napišem ovo. :pet
Ma sve OK, kužim ja to. Progovorila bi na dupe, da ne možeš na usta ili tipkovnicu. :a045

Ti stvarno samo s***š stalno i bez veze uopće ti se neš ni javljat , aš stalno soliš i misliš da si pripametan, a tako ćeš nastavit i ne promijenit se nikada.
Miki, i ja tebe volim! :kiss1 :kiss2

Offline gorgoroth

  • Sr. Member
  • ****
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 4.363
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #847 u: 12.10.2014., 22:10:38 »

Ma sve OK, kužim ja to. Progovorila bi na dupe, da ne možeš na usta ili tipkovnicu. :a045



 :rollin2

Offline Kont

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2014
  • Postova: 3.148
  • Nullius in verba
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #848 u: 12.10.2014., 22:12:24 »
Sad sam sKonto! :popcorn

Offline mušica

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 741
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #849 u: 12.10.2014., 22:23:58 »


Ma sve OK, kužim ja to. Progovorila bi na dupe, da ne možeš na usta ili tipkovnicu. :a045



...ali da to baš ti kažeš... :lol3

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #850 u: 13.10.2014., 06:53:54 »
Svatko drukčije reagira na stres. Netko je cool, netko paničari. Ne može se generalizirati po osobnom iskustvu, pa reći da je nešto što neko drugi polaže p....n dim, jer to ne radiš ti nego netko drugi.
Znam samo da ako ne možeš pomoći, nemoj ni odmagati.
Nakon toliko godina nakon što smo svi pozavršavali svoje škole i popolagali ispite uz više, manje ili nimalo učenja, nije lako učiti o bilo čemu, makar te nešto i zanimalo, a kamoli učiti o nečemu što ti je španjolsko selo, i biti uvjerljiv pred komisijom da ti to znaš. Svi znamo koji smo u nekoj starijoj dobi polagali kakav ozbiljniji ispit gdje je prolaznost oko 30% kao npr na mom državnom ispitu.
A naći 3 osobe koje su voljne doći u određeno vrijeme radni dan ujutro sa ispunjenim uvjetima koje trebaju imati kao što je Riječanka trebala naći graniči sa Mission Impossible. Znam. Lako naći obrijane glave, njih je na svakom koraku, ali muških s dugim lasima i voljnih ošišat se na kratko ... Eeee 
Toliko od mene. I mene čeka uskoro jedan ispit. Kad počnem paničarit, znam kog ću pitat za pomoć, a kog neću.   :wavey
« Zadnja izmjena: 13.10.2014., 07:03:58 od zokxy »
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline mikimiki

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 2.278
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #851 u: 13.10.2014., 08:37:13 »
...ili pak muškarca koji će pristat da mu delaš trajnu....svi nonići iz Klane mušterije inače od Riječanke ludi su baš za tim.... :bravo5
...take care to get what you like or you'll be forced to like what you get

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #852 u: 13.10.2014., 21:26:03 »


Ma sve OK, kužim ja to. Progovorila bi na dupe, da ne možeš na usta ili tipkovnicu. :a045



...ali da to baš ti kažeš... :lol3

Ja sam još gori. Puka' bi napola da ne kažem ono što mi je na umu. :pusiti

madcox

  • Gost
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #853 u: 14.10.2014., 09:08:12 »

Nakon toliko godina nakon što smo svi pozavršavali svoje škole i popolagali ispite uz više, manje ili nimalo učenja, nije lako učiti o bilo čemu, makar te nešto i zanimalo, a kamoli učiti o nečemu što ti je španjolsko selo, i biti uvjerljiv pred komisijom da ti to znaš. Svi znamo koji smo u nekoj starijoj dobi polagali kakav ozbiljniji ispit gdje je prolaznost oko 30% kao npr na mom državnom ispitu.


Ma nije to baš tako....i ja imam položen državni ispit, i ako ga polažeš za svoju struku nikako ti to ne bi smjelo biti špansko selo, jer valjda si nekog k***ca naučio u praksi. A mislim, big deal, uzmeš si materijale za učenje, naučiš, izađeš, položiš i kvit.

Slaba prolaznost na nekim ispitima nije zbog toga šta ljudi ne nauče, nego šta se mora napunit proračun.

A inače, da sad recimo tražiš posao u državnoj upravi, uvijek te čeka testiranje, sa pripadajućim zakonima i regulativom, pa ljudi uče.

Po meni čovjek treba učit dok je živ, inače zakržlja, a nije uopće loše da se svako malo polaže neki ispit, da si malo "oštiriš" mozak. Ne treba raditi drame od toga.  :connie

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #854 u: 14.10.2014., 18:23:52 »
Ne znam za druge, ali znam za sebe da mi je nakon 7 godina rada kao programer jako tesko bilo opet se prešaltat na građevinu. Da ne spominjem učenje deset godina nakon faksa. Izvetri to, a i navika učenja. Treba se prisiliti gulit po nečemu što nije samo struka već puko nabrajanje nekih brojki ili državnih struktura koje mi nikad više neće trebati u životu. I ako ne znaš koliko mora bit širok radni put u skladištu padaš. Glupost.
Hoću samo reći da nismo svi isti. Nekima treba dati poticaj i pohvaliti ih da nastave dalje, a nekima ne. Big deal reći nekom: Bravo i pohvalit ga za trud što uči skoro čitavo ljeto!
Ali nismo svi isti, opet dolazim na to.  :wavey
Don't drive faster than your guardian angel can fly!