Povezani Događaji

  • Carnival Snowboard Session 31.01.2015.: 31.01.2015

Autor Tema: Nakon godinu dana pauze vraća se Carnival Snowboard Session  (Posjeta: 1691 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Rijeka je i ove godine domaćin najvećeg i najzanimljivijeg snowboard natjecanja u regiji –''Carnival Snowboard Sessiona''. Popularno natjecanje u organizaciji Snowboard kluba NINE i Turističke zajednice Rijeke se održava u subotu 31.01.2015., s početkom u 13 sati na Gatu Karoline Riječke. Carnival Snowboard Session se vraća u obliku rail sessiona, ali ovoga puta s nešto većom i atraktivnijom stazom na kojoj će 20-ak najboljih europskih snowboardera izvesti svoje vratolomije.




I ove godine je CSS uvršten u  World Snowboard Tour kalendar. Svi ljubitelji ovog, za mnoge ekstremnog sporta mogu u  periodu Riječkog karnevala uživati u jedinstvenom ambijentu snowbordanja na živopisnoj lokaciji tik uz more.

 Za potrebe ovog događaja, organizatori će šleperima sa Platka u centar Rijeke dopremiti 100 kubika snijega.

Organizatori Carnival Snowboard Session-a na ovaj način žele upoznati građane i promovirati snowboard kao atraktivan i zabavan sport, te prenijeti mali dio ovog snježnog sporta, s planine, u sam centar grada. Osim promocije snowboarda tu je i želja da Rijeka postane grad koji će, osim klizališta, svojim građanima ponuditi i drugu vrstu zimskih radosti, te postati grad sa snježnom stazom najbliže moru.

Nakon završetka natjecanja slijedi koncert grupa Jonathan i Belfast Food, dok je after party predviđen u klubu Makina (Arca Fiumana).

Ulaz na koncert, kao i na cjelodnevni Carnival Snowboard Session zahvaljujući sponzorima bit će besplatan.
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.259
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Nakon godinu dana pauze vraća se Carnival Snowboard Session
« Odgovori #2 u: 01.02.2015., 22:19:39 »
Na žalost, nisam mogao to ići ovjekovječiti, žena je radila cijeli dan  :fluch


A taman sam mislio kako ću uspjeti, ionako mi je stariji sin to sklapao i razmontiravao pa sam imao informacije iz prve ruke ;-)


Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.