Autor Tema: Kiče(l)j  (Posjeta: 5315 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #15 u: 23.12.2014., 13:51:02 »
mane interesira ova kverča il cerovina zač je zelena :89

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #16 u: 23.12.2014., 13:58:44 »
Ukratko, tko nije bio, nema za čime žaliti, nije ništa propustio. :liz

A što si ti to pobogu očekivao da će vidjeti ili doživjeti na Kičelju?  :help2  :a045

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #17 u: 24.12.2014., 07:58:55 »
Ukratko, tko nije bio, nema za čime žaliti, nije ništa propustio. :liz

A što si ti to pobogu očekivao da će vidjeti ili doživjeti na Kičelju?  :help2  :a045

Nisam ja ništa očekivao, jer sam bio na Kičelju i znam da i nije nešto atraktivan vrh, ali nisam htio ispast zloguka sova, nek ljudi idu, zašto ne. Jedino što vrijedi vidjet sa vrha (Rječina) se slabo vidjelo zbog niskog sunca, a to što su imali za izist, su mogli i kod Sandra u konobi. :greensmile

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #18 u: 24.12.2014., 08:15:06 »
Sve ima svoje draži, pa i "neatraktivni" Kičej.
Nama je bilo cool ići jednim autom jer nas je bilo 5 plus 007, prohodali smo oko uru uokolo grebena od one nedovršene kuće na istoku do vidikovca sa stolom na zapadu, pogledali malo Studenu u daljini, uživali na atraktivnom pogledu na Ričinu, othodali nazad do offroadera, i otišli na veće nadmorske visine ispod Hahlića ubrati imelu. Mrak je bio podosta pao kad smo se vratili kraj Podtkilavca nazad. Lijep izlet bez puno muke i znojenja, još jedan u kratkim rukavima.
Da je takvih neatraktivnih mjesta samo više!
 :wavey
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline Sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Lis 2013
  • Postova: 1.502
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #19 u: 24.12.2014., 22:21:35 »
Nismo uopće išli zbog atraktivnostili ili ne znam ni sama kakvih doživljaja...čisto da se bude na svježem zraku, uziva u prirodi i lijepom suncanom danu

Pogled na Rječinu odozgo



Kičej...samo knjižica u koju smo se upisali,pečata ni oznake nema



I prelijep zalazak sunca



Sto veli Zoki, nek nam je sto vise takvih...malih stvari
aboriđinka

Offline RI898RR

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ruj 2014
  • Postova: 195
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #20 u: 25.12.2014., 03:21:30 »
Meni fusher izgleda ko onaj stari va Muppet show ča sidi na balkonu i svaku komentira .....no nisan ni ja nista bolji...pa cu sist do njega na balkon....i prokomentirat ...da je golf ipak najbolji auto ....no tema je danas druga...

Ni covik zlo mislio vjerojatno se krivo odrazio pa je ispalo bez veze i smisla..svaki izlaz sa posla odnosno van kućnoga praga čovjeka čini sretnim pa makar to bilo i 100 metara, bit je u tih 100 metara ulovit onaj trenutak za sebe onaj odmor za srce  i dušu koji daje novu energiju....ne treba težiti ekstremima i tražiti uzbuđenja, dovoljan je i onaj tanjur kod Marice na Hahlicu i to je sasma dovoljno uzbudenje...pa tako i posjet Kicelju....

znal san sidit nedilju zapolne va Argentini onako sam ko zadnji pas va kaubojskome filmu va pustome gradu...puše vetar i kotrlja se ona okrugla biljka..gušćer se sunca na suncu....nigdi nikoga...nedilja, a mi slobodni...odmorit se, pustit mozak na pasu....va misli poc doma....i onda bi se kasno zapolne vracali sa pic up-i cross motor va kašeti odozada, atv-i onda onaj cross od 500 kubiki bez auspuha...pa neki camper itd....jednostavno bin se bil uzivil sa njimi ko da san i ja bio negdje ....tih par momenti ca san sidel i pil pivicu i gledal kako drugi uživaju, bi me vavik bilo dovoljno odmorilo i osjecal san se kao novi kad bin se vratil nazada na železo....va tome je poanta...

Fusher i meni nije bilo jasno zasto zovu zeleni hrast va Posedarju pa san ga pratil i po leti i po zimi i za ne vjerovat da mu je lisce i u sijecnju i veljaci vavik zeleno i friško, ne mores verovat dok ne vidis....vjerojatno je i tamo kod kicelja isti fenomen...
grancica Imele se stavi iznad kucnog praga da zla kob obilazi vrata...inace ona je nametnik i korisno ju je odstranit sa biljke.....a kad smo kod dobre kobi---

Dobra kob i sretan Božić svim forumasima....i još puno ovakovih izleta...male stvari čine covika sretnim....to shvatimo tek kada ih izgubimo...
 

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #21 u: 25.12.2014., 20:00:06 »
Meni fusher izgleda ko onaj stari va Muppet show ča sidi na balkonu i svaku komentira .

Valjda misliš na LLeona, forumskog  :97 ...  :greensmile

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #22 u: 25.12.2014., 21:55:08 »
Meni fusher izgleda ko onaj stari va Muppet show ča sidi na balkonu i svaku komentira .

Valjda misliš na LLeona, forumskog  :97 ...  :greensmile

A ne.. ne petljaj mene u to.. :k050 ako je RI brojčani eReR rekao Fusher, onda je Fusher. :lol1

pa cu sist do njega na balkon....i prokomentirat ...da je golf ipak najbolji auto ....

Znamo kako Fusher stoji sa švabama. :pusiti




Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #23 u: 25.12.2014., 22:14:50 »
e

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #24 u: 26.12.2014., 00:01:52 »

Offline Sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Lis 2013
  • Postova: 1.502
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #25 u: 26.12.2014., 08:43:04 »
Ma dobro je RI-xxxRR mislio...on i fusher sjede na balkonu i komentiraju desavanja. Ne može leon biti lik s balkona kad je on glavna zvjezda pozornice  :greensmile
Uglavnom RI-...RR želimo i mi tebi sretne blagdane pa makar si daleko od kuce, nadam se da ćeš brzo biti sa svojima i da ćeš uživati u (našim domaćim) malim stvarima :)
aboriđinka

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #26 u: 28.12.2014., 18:11:58 »
Ma dobro je RI-xxxRR mislio...on i fusher sjede na balkonu i komentiraju desavanja. Ne može leon biti lik s balkona kad je on glavna zvjezda pozornice  :greensmile

AKo se ne varam Lleon nije bio na "pozornici" od roštilja na Trsteniku ... cca dvije i pol godine ako se dobro sjećam ... :hmm

Offline Sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Lis 2013
  • Postova: 1.502
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #27 u: 28.12.2014., 18:44:01 »
on na pozornici igra monologe :)
nije kao mi ostali nesamostalna ekipa
aboriđinka

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #28 u: 28.12.2014., 22:08:58 »
AKo se ne varam Lleon nije bio na "pozornici" od roštilja na Trsteniku ... cca dvije i pol godine ako se dobro sjećam ... :hmm

Slabo pratiš nastavu. :a045

http://croinfo.net/forum051novi/index.php?topic=1916.0

http://croinfo.net/forum051novi/index.php?topic=2131.0

Ovdje sam imao dobru volju, ali kako bi šef rekao: neki moraju i radit. Kasnije sam krenuo, pa se iz tehničkih razloga (hladnoća, padao je mrak i ja slabo odjeven) nisam mogao pridružit ekipi na Nebesima, nego se sjurit prema Podkilavcu

http://croinfo.net/forum051novi/index.php?topic=1030.msg53047#msg53047

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Kiče(l)j
« Odgovori #29 u: 28.12.2014., 22:21:40 »
Ispravak - Lleon nije bio na pozornici zajedno samnom oko dvije i pol godine  :greensmile