Povezani Događaji

  • Ekskluzivno predavanje dr. sc. Semira Osmanagića: OTKRIVENA : 15.11.2013

Autor Tema: Ekskluzivno predavanje dr. sc. Semira Osmanagića: OTKRIVENA TAJNA PIRAMIDA  (Posjeta: 608 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Ekskluzivno predavanje dr. sc. Semira Osmanagića:

OTKRIVENA TAJNA PIRAMIDA
u petak 15. studenog 2013., s početkom u 18:00 sati,
u dvorani Osnovne waldorfske škole, Zametska 6, Rijeka.

Jesmo li na pragu povijesnog otkrića o pravoj svrsi originalnih i najstarijih piramida? Zašto je većina onoga što nas uče o drevnoj prošlosti "pod upitnikom"? Kako je pronalazak bosanskih piramida promijenio tok povijesti? Zašto energije Bosanske piramide Sunca imaju potencijal da promjene našu budućnost?

Najmlađi član ruske Akademije prirodnih znanosti iz Moskve te profesor antropologije na Američkom sveučilištu u BiH dr. Semir Osmanagić - odgovorit će na ova pitanja tokom dvosatnog uzbudljivog predavanja koje će vas ostaviti bez daha. Od pojavljivanja na CNN-u 2006., gdje je predstavio otkriće Bosanske doline piramida u Visokom, do emisije Secrets of Pyramids na popularnom History Channelu 2013. i tvrdnji da su piramide građene na svim kontinentima, Osmanagić ne prestaje uzburkavati svjetsku javnost beskompromisnim stavovima o drugačijoj povijesti od one koju nas uče u školama i postojanju naprednijih civilizacija od naše u dalekoj prošlosti.

Osmanagić je 8. lipnja 2012. u sarajevskoj dvorani BKC pred 1.100 posjetitelja održao najposjećenije predavanje u regiji ikada. Njegova predavanja završavaju ovacijama. Očekujemo prepunu dvoranu. Stoga, kupite karte ranije da zauzmete svoje mjesto! Karte možete kupiti od 11. do 15. studenog u vremenu od 15:00 do 17:00 sati u prizemlju Osnovne waldorfske škole, Zametska 6.

Ovim predavanjem se organizator – odbor projekta "Škola kraj mora" Društva prijatelja waldorfske pedagogije, Rijeka - pridružuje donatorskoj akciji podrške nastavku i razvoju djelovanja Osnovne waldorfske škole Rijeka ( www.waldorf-rijeka.hr ). Stoga su karte za predavanje donatorskog tipa. To znači da je Vaš minimalni donatorski ulog 50,00 kn. Povrh toga kartu možete platiti koliko želite. Prikupljena sredstva idu u fond akcije 1000 prijatelja po 100 kuna. Više informacija na wald.rijeka@gmail.com


Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline Sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Lis 2013
  • Postova: 1.502
Mogu samo reci da sam bila u Visokom na piramidama i da me nije previše impresioniralo.
Nakon toga smo se čak prijavili u neku ljetnu koloniju na iskopima ali moji su odustali pa je meni bilo glupo da idem sama.
Uglavnom vjerujem da će predavanje biti zanimljivo ali iskreno ne vjerujem da su to bili ostatci piramida. Kad budem kući potražit ću neke slike koje imam sa tog izleta.
aboriđinka

Offline lappino

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 1.161
Znanost je krvav posao.

Te piši, drži predavanja, objavljuj, dokazuj, teoretiziraj, štajaznam...sve to za sitnu paru, i s nemilom koMkurencijom. Amerikanci vele "udarci su tako niski jer su ulozi jako mali..."  :pusiti

I onda ekipa odluči da je jedini način da si ženi kupe bundu da izvale nešto apsolutno nebulozno, npr. da Hitler nije umro 1945. nego je uteko u tajnu bazu na Antarktici.

Kao Semir Osmanagić.

A ovo predavanje? "To znači da je Vaš minimalni donatorski ulog 50,00 kn." Tu smo, dakle...

Očekujte zabavno predavanje.

Ali nemojte, molim vas, očekivati nekakvu znanost. (Nema para u znanosti...) :citam2

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.557
A ovo predavanje? "To znači da je Vaš minimalni donatorski ulog 50,00 kn." Tu smo, dakle...


Bila otkrivena ili ne tajna piramida , novac ne bi trebao ići ni njemu ni bosanskoj piramidi već Wldorfu  -"Ovim predavanjem se organizator – odbor projekta "Škola kraj mora" Društva prijatelja waldorfske pedagogije, Rijeka - pridružuje donatorskoj akciji podrške nastavku i razvoju djelovanja Osnovne waldorfske škole Rijeka"  :hmm

Offline Sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Lis 2013
  • Postova: 1.502
Uspjela sam iskopati samo ove dvije slike sa iskopa piramida u Visokom...




 :pojmanemam
aboriđinka