Autor Tema: Razno  (Posjeta: 247171 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ja moren

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2015
  • Postova: 1.515
Odg: Razno
« Odgovori #855 u: 10.04.2015., 22:17:41 »
ja nisam bio nikad na koti 760, navodno da ima i neka pećina tamo
no bio sam na okolnim brdima gdje su bili partizanski položaji , nekoliko sam puta bio u lovu tamo, u prigonu.

pred dve šetemane-nedeju smo mali ja se motali onuda dve ure

http://postimg.org/image/4ioikwqat/



i ovu nedeju  bimo opet rad malo pasali gore
« Zadnja izmjena: 11.04.2015., 10:43:08 od zokxy »
ki more-more...

Offline Damir

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2014
  • Postova: 904
Odg: Razno
« Odgovori #856 u: 10.04.2015., 23:39:53 »


tako je kurjer na Kuke šla na bok kad su slovenci videli more va đire i si brzo na poneštri gledat i zijat murje, murje, a kurjera fuć pak na bok od "balasta"

Ma su brižni bedasti... :smile

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.523
Odg: Razno
« Odgovori #857 u: 10.04.2015., 23:59:46 »
Izgleda da sam ja slučajno pogodio Kotu 760  :lol1 SLučajno u smislu da nisam znao da je tamo, nego sam tražio po GE gdje nisam bio u tom području, vidio brdo do kojeg ima put i otišao tamo. Tamo gdje ljubičasti track izgleda kao slovo D, tamo sam pratio liniju poljskih položaja. Nisam vidio nikakvih materijalnih tragova (kako su blizu ceste vjerojatno su odavno "prečešljani") ali ima ih stvarno puno  :eek

Pretpostavljam da je Kota 760 u stvari ovaj vrh označen sa 788?  :help2




Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #858 u: 12.04.2015., 00:11:55 »
da naoko je riječ o vodi, no naziv dhmo je doslovan, riječ je zapravo o čistoj vodi, redestiliranoj u koju se otope soli , nisam siguran da li solne kiseline, i dodaju tvari za stabilnost otopine u obliku nekih teških metala i aluminijskih spojeva, te atropin sulfat za neutraliziranje, naravno da ne znam sav satav, no pod određenim okolnostima u atmosferi dolazi do  razdvajanja ponekih molekula dhmo na hho plin. Ako pratimo malo kad se pojave kemijski tragovi , nakon nekog vremena dolazi do pogoršanja vremena i međusobne reakcije vodene pare u atmosferi i kemijskih tragova pri čemu oslobođeni plin hho dolazi kao pojačivač elektromagnetskih pražnjenja. gledamo li lokalno , zapravo ne vidimo ništa osim malo kišnog vremena. No da bi se shvatila širina problema moram vas upoznati s radom jednog briljantnog naučnika, psihijatra, psihoanalitičara Wilhelma Reicha(svakako izguglati) i njegovim istraživanjem orgonske energije, posebno radu na orgonskim topovima. Iako je mnogo poznatiji u naučnim kiugovima kao čovjek koji je definirao obrnuti proces iz somatskog u osjećajni , široj javnosti je svakako poznatiji izučavanjem orgonske iliti kako ju je on nazivao seksualne, zapravo životne energije. Energije koja se inače naziva  i ki,qi, či, chi, prana. Brojni su njegovi izumi iz tog područja.
Svakako je najpoznatiji orgonski akumulator, no manje poznati orgonski top je prejednostavna sprava fantastičnog učinka.
Naime, ta potpuno pasivna naprava(nije joj potrebno nikakvo napajanje energijom) može , a to je i on u jednom eksperimentu izveo, ozeleniti pustinju,  dovodeći u kratko vrijeme vlagu u neko područje. Ali ODAKLE? Pretpostavlja se da je privukao vlagu s nekih područja gdje je ima. Dakle, zamislite sad jednu takvu napravu (njegova je ozelenila područje od oko 500m2) koja može izvući vlagu s nekog inače"premokrog" područja monogo mnogo veće površine i spustiti je negdje gdje će biti manje štete.
postoji teorija po kojoj je pomak koji se dogodio pojavom cunamija upravo razlog ovakvih poteza. Pomakom rotacije zemlje za vrlo mali postotak došlo je do toga da ledena kapa jednim dijelom dolazi u toplije područje i topi se, što dovodi do debalansa rotacije. Otopljeni led, tj voda isparava U ATMOSFERU i kad tad će pasti ponovo na zemlju u obliku kiše. poremećajem rotacije zemlje ta kiša će pasti negdje na suprotnu stranu od one gdje se otopio led i i tamo se zamrznuti , što će opet ot mjesto opteretiti i dodatno pomicati rotaciju sve dok se ne stabilizira. Postoje nagađanja da bi moglo doći do ponovnog pokrivanja ledom dobrog dijela SADea. Naravno sve je ovo tek  jedna teorija, nagađanja, no ovako prikazana prilično racionalno zvuče. :e040
« Zadnja izmjena: 12.04.2015., 00:33:07 od z355ko »
bolje biti vjetar nego list

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #859 u: 12.04.2015., 09:48:15 »
"no zbog par kvarova na letjelicama došlo se do uzoraka tekućine koja se koristi i otkrivano je da je najvećim dijelom riječ o DHMO supstanci"

"Već sam DHMO se pokazao smrtonosnim za mnoge ljude"

je voda il ni voda?? :o090 ne motaj mi ko diskutanti na index.hr kad ih stisnu va kantun. čist odgovor! mislin da i na jubitu je filmić kako studenti zajebavaju judi po ceste z pitanji dal treba zabranit DMHO iliti vodu. taj naziv koriste studenti najviše  za zajebanciju, iako je naziv sasvin ispravan za koristit ko i H2O ili voda :301
Drugo, HHO generator mi va radione, služi namesto autogenega (acetilen+ kisik). da malo demistificiran taj pojam hho. kad vodu stavite pod struju razlaže se na sastavni elementi. saka molekula na dva atoma vodika i jedan kisika, i mešavina teh plini je zapaljiva. puno su pojedinci srali po medijeh pred par let kako su zmisleli auto na vodu, aha...hau jes nou ..upravo je o temu generatoru riječ. nikakov faking pojačivač elektromagnetskih pražnjeji. nego faking vodik i kisik!
ča se tiče generatora vjerovatno vami zavjeričarima je poznateji od nazivom joe cell...apropo, ši kemu dela bez struji kako ga zamišljate? :a045

a rajh ti je va range doktora dabića. :greensmile


Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #860 u: 12.04.2015., 11:31:09 »
Ako misliš da je riječ o običnoj vodi, kupi si bocu redestilirane vode i popij je pa ćeš vidjeti što će ti se dogoditi
bolje biti vjetar nego list

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.523
Odg: Razno
« Odgovori #861 u: 12.04.2015., 12:00:36 »
kupi si bocu redestilirane vode i popij je pa ćeš vidjeti što će ti se dogoditi

To mi je baš interesantno da voda koja čini nekih 70% naših tijela, u čistom stanju postaje otrovna ... zapravo ne toliko otrovna koliko izrazito nezdrava.  :hmm

Nisam probao ali mislim da od 1 litre (re)destilirane vode nikome ne bi bilo ništa, ali da se par dana/tjedana pije samo takva voda moglo bi biti fatalno.

Uostalom nije li neka žena umrla od pretjeranog pijenja (obične) vode ... doduše za umrijeti na taj način treba biti stvarno ali stvarno uporan.  :facepalm

Apropo mog nepijenja vode pri sportskim naporima, iako nije ni zdravo ni pametno, po člancima na tu temu, više je sportaša nastradalo od pretjerane hidratacije nego od dihidratacije. Kada se srušiš a fali ti vode - infuzija je sve što ti treba, ali kada pretjeraš s vodom nema laganog načina za maknut višak vode.  :eek

Offline mušica

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 741
Odg: Razno
« Odgovori #862 u: 12.04.2015., 19:16:21 »
U čemu je problem ako piješ samo destiliranu vodu? Što nedostaje?
Nisam znao za to, malo pojašnjenja :palacgore

Online ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.600
Odg: Razno
« Odgovori #863 u: 12.04.2015., 19:18:41 »
U čemu je problem ako piješ samo destiliranu vodu? Što nedostaje?
Nisam znao za to, malo pojašnjenja :palacgore
Nećeš dobit kamenac  :smile

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #864 u: 12.04.2015., 22:06:56 »
voda koju mi pijemo i koja je zdrava za svakodnevnu upotrebu je mineralizirana voda, čak i kišnica sadrži određene minerale i ione.
postoji nekoliko miliona ljudi u svijetu koji se nazivaju breterijanci , to su ljudi koji uopće ne konzumiraju vodu(nikakvu tekućinu, ni hranu), dakle svijet kojeg mi poznajemo ne mora biti nužno onakav kakvim  nam ga prikazuju. Destilirana voda se negdje koristi kao lijek, no da bi se neko liječio treba najprije biti bolestan. Redestilirana voda je najbliže formuli h2O i kao takva može nas otrovati već u nekim manjim količinama, pritom je trovanje pogrešna riječ za ono što se događa , jer zapravo je riječ o obrnutom procesu. Takva voda(kad je popijemo) će naglo razrijediti vodu u našem tijelu i doći će do slabljenja protoka informacija. No ono što je možda zanimljivije , takva voda lakše prodire kroz kožu u tijelo. Dodamo li ciljano u takvu vodu neke spojeve oni sa njom  ulaze kroz kožu i u roku od svega par minuta procilkuliraju krvotokom.Jedan od dodataka u kemijske tragove je i atropin sulfid(navodno) koji je još i poznat kao antidot, koji se koristi kod prve pomoći u slučaju trovanja nervnim bojnim otrovima.
Što oni zapravo žele postići zaprašivanjem doista možemo samo nagađati, a dezinformacija ima koliko želimo. Je li u pitanju spašavanje ledene kape, liječenje od trovanja ili baš trovanje tek ćemo saznati. :o090
bolje biti vjetar nego list

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.523
Odg: Razno
« Odgovori #865 u: 12.04.2015., 22:13:39 »
U čemu je problem ako piješ samo destiliranu vodu? Što nedostaje?

Koliko sam shvatio nedostaje svega. Tj takva voda nema (ili ima u zanemarivim količinama) raznoraznih minerala, iona, i sl što je sve neophodno za dobru krvnu sliku.
Neće ti se desiti ništa ako popiješ čašu .. ili litru takve vode, ali ako bi neko vrijeme (par dana, tjedan , ? ) pio samo takvu vodu mogao bi završiti fatalno. Kao što sam spomenuo, pri ekstremnim naporima pretjerana hidratacija je opasnija od dehidracije (naravno ako je pomoć blizu). Da samo piješ puno (ali ono stvarno puno) najbolje vode poremeti ti se sastav krvi (laički, postane prerijetka) i prestane obavljati svoju funkciju. U normalnim okolnostima to nije toliko opasno ali kada se "trošiš" pa ionako znojenjem gubiš soli i ostalo, dodatno "razrijeđivanje" krvi je opasno.

Dehidracija pak "zgrušava" krv i stvar druge probleme, kao npr srce mora jače raditi da uspije protjerati krv po tijelu. Kada sam zadnji put "slabo pio" na bicikli, pri kraju i maleni napor mi je dizao puls na 150.

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #866 u: 12.04.2015., 22:28:58 »
nego
ako se dobro sjećam fušer je rekao da zna sve o tim kemijskim tragovima (ili tako nekako da sad ne tražim i citiram) a nije baš nešto napisao o tome, na stranu negacija svega napisanog s moje strane. Dakle drug fušer koja su tvoja saznanja o chemtrailsima?
bolje biti vjetar nego list

Offline mušica

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 741
Odg: Razno
« Odgovori #867 u: 12.04.2015., 22:42:38 »
Promjećujem da koristite pojmove destilirana i redestilirana voda..je li to isto?


U chemtrailse ne bih ulazio jer nisam dovoljno informiran, samo jedno pitanje.
Da li su onda u tu rabotu  uključeni i piloti, kontrolori letova, mehaničari u aviokompanijama i aerodromima?

Pitam sam neki dan prijatelja koji radi u kontroli leta o tome, pa mi se samo nasmijao... :a025

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.523
Odg: Razno
« Odgovori #868 u: 12.04.2015., 23:02:52 »
Promjećujem da koristite pojmove destilirana i redestilirana voda..je li to isto?

Ja redestiliranu doživljam kao "čistiju" od destilirane, tj ponovo (re) destiliranu vodu.  :hmm

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #869 u: 12.04.2015., 23:12:04 »
drug te jutro obukal. :greensmile

kako niman 15 let dobro se pametin teh vašeh kemtrejlsi z druge polovice '80 let. nebi čovek veroval i onda su sumorali nebo z avioni. no dobro, bilo ih je i va 2sv rate...bar je slik bombarderi ki šaraju nebo.
kako danas imamo na internete stranice ke prate avioni brodi itd onega keg je voja lepo sede z laptopom na travu na kakoven brege  i gleda vajer da mu naleti avion z temi štrikami zad sobun. onda taka faking internet stranicu i vidi ki avion je u pitanju, od kuda gre i kamo gre. onda lepo zove prijatelja ki dela na krke da mu vidi kad zleti avion natla ako će poć judi vanka. saki put gredu judi vanka. a avion je priletel recimo z frankfurta ki je cca 700 km. ja za poškropit dva reda ruž va dužine 30ak metar podimin okole 10ak litar kuperblaua...tako majku koliki imaju tanki ti avioni i kako se jenoj lufthanse, ryanairu,gernanwingsu,iberie itd to splati da dimi a ne prevozi judi ki i onako malo plate. a za njihovemi avioni dimi. i saki put judi gredu vanka z aviona. i dimi 700 kilometar.. :a075

nadalje teško je nekemu objasnit če se gre vanka z škarika od auta a kamoli z škarika od aviona kad je balin :greensmile. onaj drugi način nastajanja je lagtje za objasnit, gledaj F1 i šumaheru je znalo dimet zadnje krilo.
a ča ćemo z distrejlsi? :89 ono kad avion proleti preko oblaka pa namesto beleh štrik ostane štrika čistega? z čen to špricaju?


ča se tiče redestilirane vodi, reči mi z čen ti teta va ljekarne nameša npr antibiotik tipa sumamed?
i kako to da jedan del teoričari piju samo destiliranu vodu? čak je jena firma v'Reke ka prodava nekakovi destilatori za vodu ten lumenon ča misle da ih NWO truje z vodun.

kako špjegat slepemu da je gluh? :o090