Autor Tema: Razno  (Posjeta: 247175 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.523
Odg: Razno
« Odgovori #870 u: 12.04.2015., 23:54:08 »
Destilirana voda nije za piće, zbog svog bljutavog okusa

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #871 u: 13.04.2015., 00:53:17 »
Dr fušer, dakle, puno puti san , kada san biv na moru gledav avione kako lete semo tamo i za njimi ostaje bili trag. Niš čudno, još kot otrok san znav da kliperi ne pušćaju trag, a da mlažnjaki pušćaju. Slagav san modele avioni i imev cilu eskadrilu sakakovih i ratnih i putničkih, pa san se nič o timu i navadiv. Pred par lit san počev čitat od tih kako jih ti zoveš kemtrajlsi i se mi je to bilo smišno, s čin se ljudi zajebavaju, kakovo špricanje, oni ludi Igor Kostelac mi je napisav i da nekakove metulje hitaju iz avioni. Ma za krepat od smiha. Edan dan san malo šav "planinarit" na Pliš(pod navodnike aš je Pliš malo veći brižić) z ekipu i lipo smo si storili mali piknik na vrhu i počeli brbljat bez preše. Gledan tako prema Cresu odzgora i vidin kako gre avion z one strane od Krka prema Učki, pa do malo vrimena nazada, pa opet, pa onda isti ta kontra malo do nas pa malo na Cres, pa kada je storiv gradele san to lipo se slikav(ne znan kadi mi je sada ta slika , ma ko je najden ću ti je poslat). Daj mi duhtore reci za ku je stvar ta eroplan dilav gradele na nebu? za ribe peć? Morda je morav čekat da se oslobodi pista na Krku aš je bilo ffanj prometa ta dan? ma i ako je kaj je popizdiv da je letiv malo semo malo tamo, pa na skriž , ke ni mogav letit va kakovi spirali ili va krug? 
bolje biti vjetar nego list

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.511
Odg: Razno
« Odgovori #872 u: 13.04.2015., 04:29:08 »
Gledan tako prema Cresu odzgora i vidin kako gre avion z one strane od Krka prema Učki, pa do malo vrimena nazada, pa opet, pa onda isti ta kontra malo do nas pa malo na Cres, pa kada je storiv gradele san to lipo se slikav(ne znan kadi mi je sada ta slika , ma ko je najden ću ti je poslat). Daj mi duhtore reci za ku je stvar ta eroplan dilav gradele na nebu? za ribe peć? Morda je morav čekat da se oslobodi pista na Krku aš je bilo ffanj prometa ta dan? ma i ako je kaj je popizdiv da je letiv malo semo malo tamo, pa na skriž , ke ni mogav letit va kakovi spirali ili va krug?

Piloti se rađaju sa letačkom licencom ili se ipak moraju negdje školovati? :pusiti :a045




Slike preuzete sa: http://vlakovi-ri-hr.4rumer.com/

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #873 u: 13.04.2015., 09:13:07 »
Dr fušer, dakle, puno puti san , kada san biv na moru gledav avione kako lete semo tamo i za njimi ostaje bili trag. Niš čudno, još kot otrok san znav da kliperi ne pušćaju trag, a da mlažnjaki pušćaju.

ja? ma nemoj?  :229







B17ice, tkz leteće tvrđavi zaprašuju japanci...z klipnemi motori. :greensmile

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.209
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Razno
« Odgovori #874 u: 13.04.2015., 15:11:06 »
I mi konja za trku imamo...

Trebalo bi otvoriti temu: čudni letovi iznad RH :-)
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.511
Odg: Razno
« Odgovori #875 u: 13.04.2015., 19:33:18 »
I mi konja za trku imamo...

Trebalo bi otvoriti temu: čudni letovi iznad RH :-)


AUUUUU.....  :229
Ovaj nas temeljito zaprašuje sa tim DeHaeMOom. :pusiti :lol3 Ka' komarce.

Offline Rijeka

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 3.349
Odg: Razno
« Odgovori #876 u: 13.04.2015., 22:05:23 »
Promjećujem da koristite pojmove destilirana i redestilirana voda..je li to isto?

Ja redestiliranu doživljam kao "čistiju" od destilirane, tj ponovo (re) destiliranu vodu.  :hmm
Točno; destiliranu vodu dobijemo kad se pretvaranjem u pare i kondenzacijom tekućine pročišćavaju a redestilacija je ponovljeni postupak.
Hranite se zdravim mislima i pazite da Vam imunitet ne opadne na serviranu glupost :)

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #877 u: 14.04.2015., 00:12:19 »
Promjećujem da koristite pojmove destilirana i redestilirana voda..je li to isto?

Ja redestiliranu doživljam kao "čistiju" od destilirane, tj ponovo (re) destiliranu vodu.  :hmm
Točno; destiliranu vodu dobijemo kad se pretvaranjem u pare i kondenzacijom tekućine pročišćavaju a redestilacija je ponovljeni postupak.
dr fusher (duhtor za motor) zna da se takova stavlja va HHo buster,naravno dodaje se va nju(prvi put) i nekakove soli
bolje biti vjetar nego list

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #878 u: 14.04.2015., 07:38:38 »
natrij hidroksid ili soda kaustika po našu. za elektrolit

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #879 u: 15.04.2015., 07:45:49 »
Dr fušer, dakle, puno puti san , kada san biv na moru gledav avione kako lete semo tamo i za njimi ostaje bili trag. Niš čudno, još kot otrok san znav da kliperi ne pušćaju trag, a da mlažnjaki pušćaju.

ja? ma nemoj?  :229







B17ice, tkz leteće tvrđavi zaprašuju japanci...z klipnemi motori. :greensmile

hm
malo san šav poiskat te b17 da vidin kako to praše mlaz brez malazniga motora i pogledav san par videji i na nijenin nis vidiv trag, pa poglej sam:  http://www.dailymotion.com/video/x4vvrh_boeing-b-17_tech
http://www.dailymotion.com/video/x6ujw5_b-17-bomber-the-world-war-2-flying_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/x6aev2_sacramento-airport-b-17-b-24-b-25-w_travel
ma morda i va kakovih prilikah i praše, nprimer kada jin se svićice zamažeju pa trokiraju ili tako ča  :pusiti
bolje biti vjetar nego list

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #880 u: 15.04.2015., 08:24:14 »
malo sam kopao i oko Reicha i topova i gle i kod nas postoji cijeli jedan forum posvećen tome pa ko voli .....:    http://www.cro-chemtrails.info/forum/forum_posts.asp?TID=293&PN=0&TPN=2   :knjizevnost :citam1 :citam2 :popcorn :computer1
bolje biti vjetar nego list

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #881 u: 15.04.2015., 13:25:47 »
objasni fotki z 2. sv rata.

a ovaj forum je jako zanimljiv. moja psihijatrica bi jin znala i dijagnozu postavit :a045

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.523
Odg: Razno
« Odgovori #882 u: 15.04.2015., 14:46:07 »
- Uzmimo npr. nekoga tko u Njemačkoj pristupa revizionistički vremenu iz doba Adolfa Hitlera. Taj može krenuti s podacima da je u Njemačkoj tada smanjena nezaposlenost, povećana zaposlenost, da je rastao životni standard, da su se gradile ceste, tvornice itd. Na sličan način može postupiti i onaj koji revizionistički pristupa vremenu kada je Italijom vladao Mussolini. Ali može li po barem sličnom modelu postupiti onaj koji govori o vremenu NDH? Ne može! Hrvatska od 1941-1945. nije bila neovisna niti u unutrašnjoj niti u vanjskoj politici. Ante Pavelić i ustaše odrekli su se, a ne prodali kako se često može čuti, velikog dijela hrvatskog teritorija i samim time dijela hrvatskog stanovništva. U ekonomskom smislu Hrvatska je bila devastirana, što zbog nesposobnosti onih koji su došli na vlast, što zbog brojnih ugovora kojima je Ante Pavelić pristao da Njemačka i Italija (zakonski) opustoše ionako siromašnu zemlju. U zemlji nije bilo demokracije, parlamentarizma niti višestranačja. Cenzura je bila sveprisutna, slobodne govora i pisanja nije bilo. Drugim riječima, nitko u takvoj Hrvatskoj nije živio dobro i zbog toga me zanima na što se to točno pozivaju oni koji ju slave i veličaju?

http://www.lupiga.com/intervjui/razgovor-s-hrvojem-klasicem-i-dio-hocemo-li-djecu-uciti-i-da-su-ubijani-srpski-civili

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #883 u: 15.04.2015., 15:13:04 »
nalepit će mu jednu naljepnicu tipa "komunjara" i problem rešen.. :greensmile

a i svastika je stari indijski simbol..dajboh nemačkoj policije i sudu morali špjegevat to.
gamad prodana za dva črni i dva beli.


ORKODIO, ZOVITE KOLINDU VA RIM DA POTPIŠE!




 :m055

Offline romyo

  • Jr. Member
  • **
  • Datum registracije: Vel 2015
  • Postova: 67
Odg: Razno
« Odgovori #884 u: 15.04.2015., 16:42:53 »
Khmmmm... A Rapalski ugovor iz 1922 godine ?