Autor Tema: Razno  (Posjeta: 251726 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: Razno
« Odgovori #840 u: 09.04.2015., 17:15:42 »

Autor: z355ko
«  : Danas u 11:22:47 »

A sad je 17:15 i još nema odgovora na ovu primamljivu ponudu. :89

Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.249
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Razno
« Odgovori #841 u: 09.04.2015., 18:05:11 »
Naravno da ima zainteresiranih, idemo to za idući vikend dogovoriti?
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Razno
« Odgovori #842 u: 09.04.2015., 19:40:07 »
Upravo smo Vam, dragi čitatelji, dokazali na koji podlo smišljen i lukav način je opljačkana država Hrvatska, zajedno sa svojim ljudima. Sada možete zaključiti zašto je ponašanje svih dosadašnjih vlasti prema državi Hrvatskoj bilo pljačkaroško i neprijateljsko. Zato što su nam oteli dragu domovinu i državu Hrvatsku, te je proglasili svojim plijenom. Imaju dva proračuna, jedan je prazan (proračun države) 0 kn, a drugi pune (proračun Republike Hrvatske), na naš račun i s njega izvlače milijarde na tajne račune izvan stvarnih granica države Hrvatske.
OK, neka i postoje dva proračuna. Kakve veze ima čiji je proračun, je li od države, tvrtke ili pizde mile materine (oprostite na beštimanju, ali ove nebuloze su mi prilično digle tlak) :97, ako se na njega uplaćuje novac od poreza, doprinosa, kazni za prometne prekršaje..... i zatim se sa tog istog računa izdvaja za školstvo, zdravstvo, socijalu............. Ova bagra što je na vlasti već 25 godina (crveni ili plavi, isti je to drek) bi izvlačile miljarde na svoje tajne račune pa makar proračun glasio na tvrtku Tunguzija d.d.



Koje smo mi sobarice. :ruka z355ko nas već danima u zdrav mozak. Pali vatru, lupeta gluposti u koje ni sam ne vjeruje i onda se smije kako se mi ložimo. A mene proglasili za forumskog provokatora :skartoc.
Pazi sad ovo:
z355ko, imaš li auto? Imaš! Je li registriran? Je! Zašto si registrirao auto? Zašto plaćaš nešto što ne moraš plaćati? :hmm
Voziš se svojim neregistriranim autom i kada te zaustavi policija imaš 2 argumenta protiv njih.

1.
fora je u tome da nema zakona koji propisuje da te policajac smije kontrolirati, odnosno smije samo ukoliko postoji osnovana sumnja u krivično djelo.
dakle iz čista mira on to ne smije raditi, nema osnova za to, već to oni rade prema nekakvom društvenom ugovoru koji niko nikad nije vidio.

2.
Što se ovdje događa? Događa se to dragi čitatelji da smo otkrili kako je naša draga domovina i država Hrvatska, oteta od strane tvrtke Republika Hrvatska, koja se predstavlja kao država Republika Hrvatska, međutim uopće nema nadležnost nad ijednim pedljem teritorija države Hrvatske, osim onim na adresi Trg Svetog Marka 2, Zagreb. Sudovi, policija, državna uprava i svi oni što imaju veze sa Republikom Hrvatskom, djeluju izvan teritorija za koji su nadležni. Oni jedino mogu ostvarivati nadležnost na adresi Trg Svetog Marka 2, Zagreb.

Lijepo ti njima objasniš da oni tebe ne smiju kontolirati jer ne postoji osnovana sumnja u krivično djelo, da oni na tome mjestu nemaju nadležnost jer se ne nalazite na adresi Trg Svetog Marka 2, Zagreb. I još im dodaš da ne poštuješ njihov pravilnik jer ti nisi zaposlenik tvrtke Republika Hrvatska (ili REPUBLIKA HRVATSKA, nisam zapamtio što je što) :297 Tako ih skineš s one stvari i nastaviš dalje svojim putem.
Eto, jednostavno. :e025 Ili nije baš tako? :hmm Naravno da nije. Zato, z355ko ne seri kvake. :vahidrk Razotrkiven si. :a015 :closed

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.564
Odg: Razno
« Odgovori #843 u: 10.04.2015., 00:33:32 »
ima li zainteresiranih za posjet koti 760, suhi vrh, najačem njemačkom uporištu kod bitke za Klanu(http://kolekcionari.com/forum/militarija-ostale-drzave-i-teme/vojska/13794-klanska-bitka?t=13396&highlight=klanjska+bitka), navodno je prostor još prepun artefakata. imam mogućnost korištenja detektora za metal. Posjet bi trebalo obaviti prije početka listanja jer se onda više neće ništa vidjeti

Naravno!  :999 :palacgore

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #844 u: 10.04.2015., 11:28:26 »
ispravak netočnog navoda druga Lleona pri osvrtu na zekotov post...


nisu  kvaki, nego barokne kvaki


 :greensmile

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.564
Odg: Razno
« Odgovori #845 u: 10.04.2015., 12:40:41 »
ima li zainteresiranih za posjet koti 760, suhi vrh, najačem njemačkom uporištu kod bitke za Klanu

Ma jesam li ja to već bio tamo ?  :hmm Što ne znači da ne htio ići opet!  :happydancing










Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #846 u: 10.04.2015., 12:43:39 »
ja nisam bio nikad na koti 760, navodno da ima i neka pećina tamo
no bio sam na okolnim brdima gdje su bili partizanski položaji , nekoliko sam puta bio u lovu tamo, u prigonu.
bolje biti vjetar nego list

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.564
Odg: Razno
« Odgovori #847 u: 10.04.2015., 12:47:50 »
ja nisam bio nikad na koti 760, navodno da ima i neka pećina tamo

Možeš li je označiti na nekoj karti? Ja sam probao pronaći ali na kartama koje imam nisam našao nijedan vrh sa oznakom 760 .. :help2

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #848 u: 10.04.2015., 13:35:11 »


nego, dajmo mi malo o kemtrejlsima. to mi je jača strana :djavo

Chemtrailsa
pa mislim da je o kemijskim tragovima na nebu sve već poznato, doduše ne zna se točno zašto se špricaju, no zbog par kvarova na letjelicama došlo se do uzoraka tekućine koja se koristi i otkrivano je da je najvećim dijelom riječ o DHMO supstanci u koju su otopljeni nešto aluminij sulfata, teški metali u tragovima , atropin sulfat,te soli neke kiseline , ne sjećam se sad više koje. Već sam DHMO se pokazao smrtonosnim za mnoge ljude, a kako je riječ o nestabilnom spoju koji u određenim okolnostima može prijeći u vrlo eksplozivan plin pod nazivom hidroksin, mislim da ne treba dalje razglabati o štetnosti tog zaprašivanja.
U Kaliforniji su nedavno pokrenuli peticiju s ciljem da se spomenuta supstanca zabrani te stavi izvan zakona, osnovane su brojne udruge, no i dalje se koristi jer je komercijalna vrijednost te supsatance prepoznata od strane mnogih multinacionalnih kompanija. Bilo je pokušaja da se prije spomenuti plin pokuša koristiti kao pogonsko gorivo u vozilima koja imaju motore sa unutarnjim sagorjevanjem, no pojavio se problem skladištenja , jer je postojeći plin jako abrasivan i vrlo brzo erodira uobičajne spremnike pa bi za spremanje bilo potrebno rezervoar obložiti staklom , što bi dovelo do cijene od oko 4000€ po spremniku, što se ne isplati. Na stranu i troškovi, kad bi se ipak koristio tako skupi spremnik došli bi do vrlo kvalitetnog goriva koje sagorjevanjem ne zagađuje okolinu  , a potrošnja je na testovima bila oko 0,3 l na 100km, za automobil prosječne potrošnje benzina 10l/1000km. No kad pomislim da i količina od 10 litara u spremniku kod eventualne eksplozije može izazvati detonaciju otprilike snage tnt bombe od 200kg (sjećate se onih krmača iz rata)odmah me obeshrabri. Da time nam oni zaprašuju  atmosferu. :229
« Zadnja izmjena: 10.04.2015., 14:52:22 od z355ko »
bolje biti vjetar nego list

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Odg: Razno
« Odgovori #849 u: 10.04.2015., 14:49:27 »
ja nisam bio nikad na koti 760, navodno da ima i neka pećina tamo

Možeš li je označiti na nekoj karti? Ja sam probao pronaći ali na kartama koje imam nisam našao nijedan vrh sa oznakom 760 .. :help2
tako je
nisam našao ni ja , no kad pogledam iz Gumanca prepoznajem kotu po izgledu i opisu sa stranice kolekcionari, još kad su u opisu dali i ime Suhi vrh , samo jedna pozicija može biti nasuprot koti 820 u smjeru prema Klani, a prije područja Široka rt
« Zadnja izmjena: 10.04.2015., 14:52:53 od z355ko »
bolje biti vjetar nego list

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #850 u: 10.04.2015., 15:21:07 »
plin abrazivan?? nazdravlje

a kako se to šprica? z brentačun?

a taj DHMO (dihidrogenmonoksid) iliti H2O ili ti voda..koliko je to otrovno? ja dosta tega popijen...




hvala prof. jurkoviću..nisan mu veroval da će mi kemija ikad va živote dobro prit






Offline mušica

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 741
Odg: Razno
« Odgovori #851 u: 10.04.2015., 20:22:28 »
A zašto nas zaprašuju?
Da bi nam isprali mozak i da se ne bunimo protiv pokazivanja osobne i plaćanja prometnih prekršaja.

Osobno bih volio da je Z355ko u pravu i da se mogu pozvati na njegove pravne fore i teorije.
Negdje sam već spominjao da je zakon o mobilnim radnicima kojeg se u svom poslu moram pridržavati pod prijetnjom kazni od 20.000 kn naviše u principu protiv ustavan i striktno propisuje moje aktivnosti ali mislim da razglabanje o tome sa državnim službenicima ili zaposlenicima RH d.o.o ne bi imalo smisla :facepalm
« Zadnja izmjena: 10.04.2015., 20:24:05 od mušica »

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.261
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Razno
« Odgovori #852 u: 10.04.2015., 20:38:30 »

a taj DHMO (dihidrogenmonoksid) iliti H2O ili ti voda..koliko je to otrovno? ja dosta tega popijen...


 :d020
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Razno
« Odgovori #853 u: 10.04.2015., 21:58:59 »
a taj DHMO (dihidrogenmonoksid) iliti H2O ili ti voda..koliko je to otrovno? ja dosta tega popijen...

 :lol1 :lol3

Sad nas je počeo i sa vodom plašit. :a075


Pretpostavljam da nema smisla obrazlagat nastajanje produkata izgaranja fosilnih goriva (ugljikovodika); CO2, H2O, štetni plinovi, krute čestice. Nakupljanje vlage oko tih krutih čestica, u obliku leda (nastanak contrailsa). Problem skrivanja i uopće skladištenja tankova za otrov u zrakoplovu gdje je svaki milimetar prostora iskorišten. Problem dodatne težine u zrakoplovu, gdje se svaki kilogram važe. Kako uopće neopaženo napuniti tankove na aerodromu...

:kap :nocomment

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #854 u: 10.04.2015., 22:15:19 »
očekujen sliku unutrašnjosti aeroplana z balastnemi tanki z vodun i pumpami a ke se koriste za simulaciju ča bi bilo kad bi putnici aeroplana naglo šli na jedan kraj ako vide tića kroz poneštru i sl. :o090

tako je kurjer na Kuke šla na bok kad su slovenci videli more va đire i si brzo na poneštri gledat i zijat murje, murje, a kurjera fuć pak na bok od "balasta"