Autor Tema: Razno  (Posjeta: 251485 vremena)

0 Članova i 20 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.585
Odg: Razno
« Odgovori #300 u: 19.01.2013., 23:40:36 »
Neno Belan & Fiumens večeras u Merkatoru




Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Razno
« Odgovori #301 u: 23.01.2013., 08:04:17 »
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Razno
« Odgovori #302 u: 23.01.2013., 08:08:49 »



Coooool    :greensmile
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Razno
« Odgovori #303 u: 30.01.2013., 23:05:58 »
Jedna za naše penjače:


Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: Razno
« Odgovori #304 u: 31.01.2013., 19:25:22 »
Prije petnaestak dana u trsatskom parku ,valjda još, imena "Park heroja" vidio sam da su postavljene nove parkovne naprave za igru:
tobogan s ljuljačkom


Uploaded with ImageShack.us
klackalica


Uploaded with ImageShack.us
prečke


Uploaded with ImageShack.us
te koš za otpadke


Uploaded with [URL=http://image
Stare ljuljačke i tobogan su obojadisani. Lijepo!
Ispričavam se zbog loših fotki, ali služe svrsi  tj. informaciji. Naime ja nemam fotić , a i mob je loš. Međutim skupljam 0.5% od penzije mjesečno pa ću kupiti pravu opremu  :lol1
A , onda , gorgoroth čuvaj se!
« Zadnja izmjena: 31.01.2013., 19:27:27 od milić »
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Razno
« Odgovori #305 u: 31.01.2013., 19:35:45 »
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Razno
« Odgovori #306 u: 02.02.2013., 20:04:11 »
tobogan s ljuljačkom

Vidio sam takav dizajn ljuljački i na Krnjevu, na Vidovićevoj cesti.

Međutim skupljam 0.5% od penzije mjesečno pa ću kupiti pravu opremu  :lol1
A , onda , gorgoroth čuvaj se!
:palacgore :bravo


Mogao sam ovo stavit i u temu "parking majstori", ali nije mi to bila namjera, nego nešto drugo što me šokiralo. :eek Svi ovi auti napola parkirani na cesti, a bilo ih je još i samo su se izmjenjivali, masovno dovode i odvode djecu iz škole. :eek :facepalm U ovu školu valjda sada idu djeca s Hreljina ili Muna, pa ih treba vozit u školu. Ja sam završio istu ovu školu pred ne tako davnih 20 godina, ali ne sjećam se da su ikoga od nas roditelji pratili u i iz škole, a kamo li vozili autom. Roditelji rade invalide od vlastite djece. :facepalm Ovaj svijet ide k vragu. :palacdole


Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.551
Odg: Razno
« Odgovori #307 u: 02.02.2013., 23:16:42 »
Svi ovi auti napola parkirani na cesti, a bilo ih je još i samo su se izmjenjivali, masovno dovode i odvode djecu iz škole. :eek :facepalm U ovu školu valjda sada idu djeca s Hreljina ili Muna, pa ih treba vozit u školu. Ja sam završio istu ovu školu pred ne tako davnih 20 godina, ali ne sjećam se da su ikoga od nas roditelji pratili u i iz škole, a kamo li vozili autom. Roditelji rade invalide od vlastite djece. :facepalm Ovaj svijet ide k vragu. :palacdole

I ti ćeš drukčije pričat za godinu ili dvije, ili bolje rečeno raditi isto  :rollin2

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Razno
« Odgovori #308 u: 03.02.2013., 08:04:17 »
I ti ćeš drukčije pričat za godinu ili dvije, ili bolje rečeno raditi isto  :rollin2
Nema šanse, jer mi je ponekad auto parkiran dalje nego što je njen vrtić. :rollin2 A škola je samo 50 metara dalje od vrtića. A i konfiguracija terena i ulica je takva da pješke stignem za 5 minuta, a autom mi u najboljem slučaju trebaju 2 minute. + semafori + prometna gužva+ traženje parkirnog mjesta kasnije... :pusiti

Zadnje vrijeme se po medijima stalno provlači problem kako su nam djeca, a i cijela nacija općenito, pretila. Kako neće bit kad ih vozimo autom u školu i općenito učimo sjedilačkom načinu života. Ja sam u njihovim godinama (a vjerojatno i ti) nakon škole, samo bacio torbu doma i išao se van igrat kauboja i indijanaca, lovice, nogomet... Nekad ne bi ni došao doma, nego bi odmah nakon škole ostali u parku, na ljuljačkama. Našvrakao bi zadaću za sat vremena i opet van, igrat se. Ovi danas dođu doma i ne miču se ispred ekrana. :computer2 

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #309 u: 03.02.2013., 08:06:36 »
pih...grad kastav je zabil dobri šoldi kako bi rešil ovakov problem, tj gužvu na ceste kad škola počne i fini. storili su parking.

i niš nisu rešili!

najhuje je kad auto od 30,000€ ferma na suprotnen kraje cesti , otpru se vrata i z auta zilete 3-4 otroka preko cesti kod muhi bez glavi! a mater il ćaća va aute seru na on telefon ča zgleda kod furma od špargeta (tepsija po domaću) nanke abado ča se dogaja... je*en ti ja takovi roditelji :facepalm


Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Razno
« Odgovori #310 u: 03.02.2013., 08:24:49 »
Trebali su napravit parking na cesti. Napravili su ga 10 metara od ceste, znaš kako je to nepraktično za skrenut. :pusiti

Za Kastav mi je još i jasno, jer je veliko područje, a najbliže škole su u Matuljima, Jušićima, Viškovu i Srdočima. Ima cesta bez pločnika, a na njima se vozi (pre)brzo. Možda bih i ja svoje dijete vozio u školu. Ali u ovu školu gravitiraju djeca sa Krnjeva i dijelom sa Turnića. Onaj nadalji ima 10 minuta hoda do škole. 15, ako se vuče ko krepana krava. Sve ceste imaju pločnik, a postoji masu kratica između zgrada, znam ih sve jer sam 15 godina živio tamo, na kojima je promet skoro nikakav.

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Razno
« Odgovori #311 u: 03.02.2013., 08:29:27 »
 :hiker

valda su tenisice skupe :help2

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Razno
« Odgovori #312 u: 03.02.2013., 08:48:13 »
Sve ovo što Lleon govori potpisujem ... i ne mogu shvatiti da djeca ne pješače ... Mene ni po prolomu oblaka nisu vozili, a auto smo imali
Napredak.
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline gorgoroth

  • Sr. Member
  • ****
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 4.363
Odg: Razno
« Odgovori #313 u: 03.02.2013., 10:25:38 »
Ja sam se isto ovako parkiravao,jer sam jedno vrijeme živio na G.Zametu a mala mi je prvi razred išla u E.Kumičić,i šta bi je ja sada trebao poslati da prolazi kroz cigansko naselje sama,prvašić od sedam godina...mislim ljudi samo seru po nećemu..vjerujem da ima x roditelja po Zametu ili Rujevice što su svoju djecu tu upisali,danas je drugačije doba nego prije tridesetak godina kada sam ja išao u istu školu,nije bilo toliko natpisa u novinama o silovanjima,pedofiliji..i ljudi se boje za svoju djecu,što je tu toliko problematično,vjerovatno ih masa pobjegne s posla samo da otprati djete u školu

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Razno
« Odgovori #314 u: 03.02.2013., 10:39:38 »
Ne kuzis. Ako i vozis dijete, ima mjesta prije skole na par stotina metara gdje ga mozes iskrcati a da ne radis ovakve monade. Pa sva djeca znaju hodati i proci par sto metara do skole!! Ne, svi hoce do vrata od skole ... A najjaci su mi oni koji auto ostave tako da blokira traku i promet i dijete vode za ruku do ucionice. Samo rade stetu djetetu i cine ga nesposobnim za samostalni zivot! Zar ne? To nije vise ljubav prema djetetu, to je vec nesto drugo...
« Zadnja izmjena: 03.02.2013., 11:45:56 od zokxy »
Don't drive faster than your guardian angel can fly!