Autor Tema: Kritiziram!  (Posjeta: 54865 vremena)

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #300 u: 20.10.2022., 02:22:16 »
Forum se jako sporo, koji put nikako ne učitava. Glavna stranica

Nikakvih problema nema, biti će da je do interneta...
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #301 u: 16.10.2023., 19:55:07 »
Kritiziram sebe jer ne mogu pronaći temu o partizanskom logoru na Tuhobiću ili onoga koji ju je maknuo! :fluch
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #302 u: 18.10.2023., 00:40:08 »
Kritiziram sebe jer ne mogu pronaći temu o partizanskom logoru na Tuhobiću ili onoga koji ju je maknuo! :fluch

U logovima nema ničega.... Barem ja nisam ništa našao...

EDIT:  Našao sam :-)
« Zadnja izmjena: 18.10.2023., 21:45:22 od Magnum »
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #303 u: 18.10.2023., 07:49:25 »
Kritiziram sebe jer ne mogu pronaći temu o partizanskom logoru na Tuhobiću ili onoga koji ju je maknuo! :fluch

U logovima nema ničega.... Barem ja nisam ništa našao...

Ni strijeljanima ne daju mira!   :s050
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline Rijeka

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 3.351
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #304 u: 07.03.2024., 22:11:58 »
Evo jedno zapažanje koje se tiče svih koji se zalažu na forumu s 0% truda. Proveden je jedan mali test da se vidi koliko forumaši doprinose dijeljenju znanja.
Test je proveden na temi Kuća Vranyczany, koju je objavio naš vrijedni Kont:

 5.3. - temu su pročitale 42 osobe.
Drugi dan po objavi, 6.3. na Fb grupama s linkom na naš forum, temu je pročitalo 830 osoba!

Dakle, ukupan broj posjeta forumu dana 5. i 6.3., nakon objave na Fb, broj posjetitelja foruma porastao je skoro duplo u odnosu na druge dane, i to nakon jedne objave jednog člana foruma.

Zamislite koliko bi bili posjećeni i poznati da barem 5 forumaša nešto objavljuje. Drugi portali, pa i Lpr se barem trude.
                                                             Toliko o dijeljenju znanja. E, zato kritika!

Hranite se zdravim mislima i pazite da Vam imunitet ne opadne na serviranu glupost :)

Offline Daluka

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Lis 2015
  • Postova: 1.433
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #305 u: 10.05.2024., 11:43:43 »
Neznam dali su posljednji radovi i uvedene restrikcije oko foruma korak naprijed, bilo što se upiše u neku od web tražilica i poveznica vodi na forum ničemu se nemože pristuoiti.
« Zadnja izmjena: 10.05.2024., 11:47:27 od Daluka »

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #306 u: 10.05.2024., 18:31:53 »
Neznam dali su posljednji radovi i uvedene restrikcije oko foruma korak naprijed, bilo što se upiše u neku od web tražilica i poveznica vodi na forum ničemu se nemože pristuoiti.

Pa lijepo piše, stari forum, kao i portal, NE RADI. Ja stvarno ne znam čemu više objašnjavam. Restrikcije? O čemu ti pričaš?

Pojam "bilo što se upiše" je što točno? Stare poveznice na kojekakve teme na forumu koje iskaču po google-u naravno da ne rade kad na toj adresi više nema foruma.

Korak naprijed je to da ovo sve uopće radi i da se i dalje može koristiti, a i dobili ste svi mailom obavijest od foruma gdje i kako... Portal croinfo.net ne postoji, preusmjeren je na forum.

Googleu sam naložio da indexira novi forum i da sve linkove stare makne, to neće tako brzo, treba mu vremena da shvati da linka nema i da ga briše iz indexa.

Ako se baš mora kliknut na stari link, onda mu promijeniš naziv koji vodi  na novi link kao što sam već objašnjavao po forumu...

Eto, toliko za sada od mene... Nadam se da su neke stvari (opet) sada jasnije...

« Zadnja izmjena: 10.05.2024., 18:59:20 od Magnum »
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.