Autor Tema: Kritiziram!  (Posjeta: 54860 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.553
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #255 u: 17.09.2019., 09:50:01 »
[
No da si ovo napisao na onom forumu dobio bi ban samo tako, tako da ova dva foruma nisu nikako ravnopravna.   :icare
prilog

Možda je konačno dobio ...  :greensmile pa je smanjio "doživljaj" ... ili te tek čeka  :pusiti

Ja sam se zakačio s njime, pa moj ban i nije neočekivan, ali ima ovdje više ljudi koji su dobili ban samo zato što su napisali, bez vrijeđanja, da se ne slažu s nekom njegovom odlukom.
I sve koje je banao, je izbrisao , ali je zato ostavio sve naše postove.

Offline ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.585
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #256 u: 17.09.2019., 13:48:42 »
[
No da si ovo napisao na onom forumu dobio bi ban samo tako, tako da ova dva foruma nisu nikako ravnopravna.   :icare
prilog

Možda je konačno dobio ...  :greensmile pa je smanjio "doživljaj" ... ili te tek čeka  :pusiti

Ja sam se zakačio s njime, pa moj ban i nije neočekivan, ali ima ovdje više ljudi koji su dobili ban samo zato što su napisali, bez vrijeđanja, da se ne slažu s nekom njegovom odlukom.
I sve koje je banao, je izbrisao , ali je zato ostavio sve naše postove.

Mislim da je o tome bezpredmetno govoriti. Daluka ima svoje mišljenje (po njegovom mišljenju najispravnije). Nije čovjek upoznat sa našom "problematikom". Vjerovatno je vidio sve te duhove na LPR-u, i vjerovatno se nije zapitao tko, kako i zašto. Nadam se da je sada shvatio da ta kombinacija slova nije dobrodošla ovdje. TNX

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #257 u: 18.09.2019., 06:44:55 »
Daluka, samo ti piši gdje hoćeš. Nemaš nikakve veze sa nekim davnim nesuglasicama niti te treba bit briga za njih (ni mene ne bi bilo briga na tvome mjestu).


Jadno je to da ima ljudi koji su se u to vrijeme, dok je ekipa sa kojom su se gotovo svakodnevno družili (uživo i virtualno), bila mahom bezrazložno banirana (ja sam s razlogom, da ne bi bilo zabune) :d020  pravili mutavi, folirali neku neutralnost, i bili aktivni i tu i tamo. Sve dok u jednom dučeovom napadu ludila nisu pometeni i izbačeni naglavačke. :lol1 :lol3 :a045 Sad bi "BRISALI" i bili veći vjernici od Pape. :pop

Offline milić

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Tra 2012
  • Postova: 11.595
Odg: Kritiziram!
« Odgovori #258 u: 06.11.2020., 08:02:15 »
Meni se čini da je još jučer na "semaforu" stajalo 361 član. Danas 364 ali s nadnevkom 18. - 21. listopada. Što ljudi, koji su poslali zahtjev za članstvom, mogu misliti o našoj administraciji odnosno nama ne treba ni pretpostavljati.
Šteta! :shame
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline Daluka

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Lis 2015
  • Postova: 1.433
Re: Kritiziram!
« Odgovori #259 u: 04.02.2021., 10:51:12 »
Takav je samo za prijavljene članove foruma. Gosti i nelogirani ne mogu vidjeti slike. Samo tekst. Pa, možda je i bolje da ostane tako :89

Da, to s gostima je stvar u portalu... Još to treba ažurirati, onda bi trebalo proraditi sve kako treba. Ali neka se registriraju, kako kažeš i bolje da ne troše bandwith :-)

... Usput, primjećujem da je od vremena kad je forum zaštekao, puno manja posjećenost. Pitanje je, želimo li da nas se čita, ili ne. Misim da je svrha svega da nas se vidi.

Ovo sve predugo traje, s druge strane kad administrator napiše "Ali neka se registriraju" što očekivati.
Broj registriranih korisnika neće podići kvalitetu priloga i povećati aktivnost koja je u zadnje vrijeme ionako vrlo mala i piše samo par pojedinaca, pogotovo frustrira sadašnje stanje nemogućnost pregleda priloga bez prijave.
U pravilu se ne prijavljujem na forum ako nemam što napisati.
Upravo tražim i uspoređujem podatke o Galebu (naletio sam na zanimljiv podatak, nepoznat iz njegove burne povijesti)) i što pronalazim Sve o brodu: Ramb III - Kiebitz - Galeb takvih tema bez priloga ima još.

Bojim se da je forum predodređen po pitanju aktivnih korisnika na sudbinu LPR-a .

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Re: Kritiziram!
« Odgovori #260 u: 04.02.2021., 20:55:02 »


Ovo sve predugo traje, s druge strane kad administrator napiše "Ali neka se registriraju" što očekivati.
Broj registriranih korisnika neće podići kvalitetu priloga i povećati aktivnost koja je u zadnje vrijeme ionako vrlo mala i piše samo par pojedinaca, pogotovo frustrira sadašnje stanje nemogućnost pregleda priloga bez prijave.
U pravilu se ne prijavljujem na forum ako nemam što napisati.
Upravo tražim i uspoređujem podatke o Galebu (naletio sam na zanimljiv podatak, nepoznat iz njegove burne povijesti)) i što pronalazim Sve o brodu: Ramb III - Kiebitz - Galeb takvih tema bez priloga ima još.

Bojim se da je forum predodređen po pitanju aktivnih korisnika na sudbinu LPR-a .

Hmmm, što si mislio s ovime:

Citat:
Ovo sve predugo traje, s druge strane kad administrator napiše "Ali neka se registriraju" što očekivati.


Kako da ovo shvatimo, trebalo je biti gotovo u pola sata? Ima neki poseban rok u kome se mora popraviti sve? Ima li neki ugovor koji nije ispoštovan? Čovjek je uložio svoj trud, volju, znanje i slobodno vrijeme i nije dovoljno dobro?

Dalje,
Citat:
Broj registriranih korisnika neće podići kvalitetu priloga i povećati aktivnost koja je u zadnje vrijeme ionako vrlo mala i piše samo par pojedinaca, pogotovo frustrira sadašnje stanje nemogućnost pregleda priloga bez prijave.
U pravilu se ne prijavljujem na forum ako nemam što napisati.

Broj registriranih korisnika sigurno neće podići kvalitetu priloga, tu se slažem. Povećanje aktivnosti je ionako kako kad, ponekad ima, ponekad nema, to je normalno.  To što piše samo par pojedinaca znači da samo par pojedinaca i ima o čemu pisati. Nisu svi u mogućnosti, nemaju priliku, nemaju informacija, nemajo o čemu.... Zašto bi svi trebali stalno nešto pisati? Frustracije nemogućnosti pregleda su osobna stvar svakoga. Ja se logiram i vidim sve. Prijavljen sam automatski i ne zamaram se.

Citat:
Upravo tražim i uspoređujem podatke o Galebu (naletio sam na zanimljiv podatak, nepoznat iz njegove burne povijesti)) i što pronalazim Sve o brodu: Ramb III - Kiebitz - Galeb takvih tema bez priloga ima još.
Fotke Galeba (i još masa njih) s croinfo.net portala (ako si malo gledao) su bile s Imageshack.us servera (koji je na novom načinu rada), fotki više tamo nema, barem ne za free korisnike, više nije besplatan.

Citat:
Since we have redesigned the new site we are no longer supporting the old ImageShack. We want to give our customers the most modern and best looking product possible and that is our hope with the new site.

I još ovo...

Citat:
Bojim se da je forum predodređen po pitanju aktivnih korisnika na sudbinu LPR-a .
Ah, imam preko 1000 korisnika na svome forumu i isti problem, svi bi koristili sve, a nitko ne bi platio korištenje, a čak niti besplatnu registraciju....
Shvaćam da je nekima tlaka kliknut tipku "login" ali ipak mislim da je manja tlaka nego provoditi sate i sate sređujući i prateći sve  greške i razne situacije koje se dešavaju u pozadini ovakvog foruma.
S druge strane, registracija je besplatna, korištenje servera i bandwith nisu.

Rad svih ovih ljudi koji su dane i dane proveli na forumu dijeleći podatke, napravili kilometre pješke i autima, istraživali po svuda dijeleći informacije besplatno, zar njihov trud ne vrijedi ni besplatne registracije?

Kažem, ja imam svoje mišljenje o svemu ovome, ako imam što napisati napišem, ako ne pogledam što ima novog, ako me zanima pročitam, ako ne preskočim... Doduše, ja sam ovdje radi druženja s dragim ljudima...

Ovo ne smatram nekim napadom ni nekim opravdavanjima, samo navodim svoja razmišljanja u odnosu na tvoja.


EDIT: Ja sam ovdje slučajno u Admin grupi zbog popravaka foruma, nisam administrator i nemam namjeru ni biti, uskočio sam zbog potrebe.
« Zadnja izmjena: 04.02.2021., 21:01:47 od Magnum »
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.247
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Re: Kritiziram!
« Odgovori #261 u: 05.02.2021., 20:14:46 »
I za sve smo zahvalni Admin teamu, jer troše svoje vrijeme da bi svi imali forum i ponešto naučili. Ako tko što želi podijeliti s drugima, može, ali i ne mora. Nikoga ne tjeramo na pisanje. Ja sam jedno vrijeme skoro svaki slobodan trenutak tu nešto pisao, sad samo tu i tamo kad me zasvrbi, ali ako ima nešto važno potrudim se to popratiti ovdje. Navika.
Još jednom hvala Magnumu na pomoći oko popravljanju grešaka na forumu.  :bravo2
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.553
Re: Kritiziram!
« Odgovori #262 u: 06.02.2021., 15:09:51 »
 :palacgore :bravo :bravo3 :bravo2 :999

Offline kobler

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Datum registracije: Sij 2013
  • Postova: 1.132
Re: Kritiziram!
« Odgovori #263 u: 06.02.2021., 17:30:19 »
Pridružujem se zasluženim pohvalama, svjestan da to traži itekako volje, živaca i ostalog.
Ipak ...
Sad kad otvorim neki post da ga uredim, promijeni se kod sejvanja kodna strana . umjesto naših znakova dobijem one %120, tako da ih onda kopiram u notebook i ispravim i kopiram natrag, pa bude u redu ... Malo je tlaka.
« Zadnja izmjena: 08.02.2021., 00:37:51 od kobler »

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Re: Kritiziram!
« Odgovori #264 u: 07.02.2021., 21:07:55 »
Pridružujem se zasluženim pohvalama, svjestan da to traži itekako volje, živaca i ostalog.
Ipak ...
Sad kad otvorim neki post da ga uredim, promijeni se kod sejvanja kodna strana . umjesto naših znakova dobijem one %120, tako da ih onda kopiram u notebook i ispravim i kopiram natrag, pa bude u redu ... Malo je tlaka.

Zanimljivo... Ne bi smjelo biti problema, probao sam i na hrvatskom i na engleskom jeziku foruma....
« Zadnja izmjena: 08.02.2021., 00:36:33 od kobler »
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline kobler

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Datum registracije: Sij 2013
  • Postova: 1.132
Re: Kritiziram!
« Odgovori #265 u: 08.02.2021., 13:36:32 »
Pardon! Sad se ni meni više ne ponavlja. Probao sam sinoć. Isprika za lažnu uzbunu. :posteroops

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.256
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Re: Kritiziram!
« Odgovori #266 u: 08.02.2021., 22:03:57 »
Pardon! Sad se ni meni više ne ponavlja. Probao sam sinoć. Isprika za lažnu uzbunu. :posteroops

Dužan si pivu zbog duševnih boli hahahahah
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline Rijeka

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 3.351
Re: Kritiziram!
« Odgovori #267 u: 11.02.2021., 10:10:16 »
Ja ću opet spomenut prijedlog da promijenimo ime foruma u 051. Ne mogu se otet dojmu da naziv Croinfo daje pogrešan sud, kao da dajemo info i za Donji Miholjac, i za Mursko Središće, i za Svetu Nedjelju. Dakle, staviti na glasanje za i protiv imena Forum 051.
Dakako, i nadopunjavanje foruma neće se samo realizirati  :greensmile
Hranite se zdravim mislima i pazite da Vam imunitet ne opadne na serviranu glupost :)

Offline z355ko

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Pro 2013
  • Postova: 2.120
Re: Kritiziram!
« Odgovori #268 u: 12.02.2021., 09:52:27 »
dakle
croinfo051
bolje biti vjetar nego list

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.553
Re: Kritiziram!
« Odgovori #269 u: 12.02.2021., 22:16:45 »
Ja ću opet spomenut prijedlog da promijenimo ime foruma u 051.

dakle
croinfo051

 :palacgore