Povezani Događaji

  • Putevima REFolucije III - Učka: 10.11.2012

Autor Tema: Putevima REFolucije III - Učka  (Posjeta: 1749 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.250
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Putevima REFolucije III - Učka
« u: 05.11.2012., 22:12:09 »
Putevima REFolucije III - Učka


Sastanak 10.11.2012. u 9:00 na Jelačićevom trgu u Rijeci ... u organizaciji REFa (Lidija Legac) ide se na Učku na planinarsko-pješački pohod - sve detalje na linku

http://www.facebook.com/events/433003300089666/
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.564
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #1 u: 06.11.2012., 21:20:22 »
Putevima REFolucije III - Učka


Sastanak 10.11.2012. u 9:00 na Jelačićevom trgu u Rijeci ... u organizaciji REFa (Lidija Legac) ide se na Učku na planinarsko-pješački pohod - sve detalje na linku

http://www.facebook.com/events/433003300089666/

Da li zato što nemam Facebook account ne vidim nikakve detalje ili ih osim karte polazišta (?) niti nema?  :help2 :pojmanemam

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.250
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #2 u: 06.11.2012., 21:39:01 »
Upravo tako, ako nemaš FB ne vidiš niš ...   :palacdole
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #3 u: 06.11.2012., 23:04:02 »
Upravo tako, ako nemaš FB ne vidiš niš ...   :palacdole
Otkad to? :hmm Pogledaj ovaj poziv na fb kao gost, pa ga pogledaj registriran i javi mi razliku. :citam2

Putevima REFolucije III - Učka


Sastanak 10.11.2012. u 9:00 na Jelačićevom trgu u Rijeci ... u organizaciji REFa (Lidija Legac) ide se na Učku na planinarsko-pješački pohod - sve detalje na linku

http://www.facebook.com/events/433003300089666/

Da li zato što nemam Facebook account ne vidim nikakve detalje ili ih osim karte polazišta (?) niti nema?  :help2 :pojmanemam

Za ovaj događaj, bez obzira imao ili nemao FB account, osim točke polazišta ne vidi se niš. :palacdole Niti kojom rutom će se ić, niti koliko je teška staza, niti koliko otprilike će uspon trajat, ima li kakvih zanimljivosti za vidjeti, kada se kreće sa Poklona (zašto bih ja morao dolazit na Jelačićev trg, ako mi nije usput i jednostavnije mi je svojim autom direktno na Učku). Za nekoga neupućenoga, tko ne pozna Učku vrlo važne informacije... Samo: "nađemo se tu i idemo tamo."

Da ne spominjem organizatorski kiks sa nepostojećim subotnjim autobusom do Poklona. :facepalm

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.250
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #4 u: 06.11.2012., 23:17:13 »
Ja nisam ni provjeravao vidi li se kakva razlika gost-user, ali od prije mi je ostalo u sjecanju da ako nisi regan na Fb ne vidis slike ... A da ja ovaj pohod na Ucku malo samozatajan - jeste! Mozda jos objave detaljnije do dana polaska.
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #5 u: 07.11.2012., 06:29:43 »
Ja nisam ni provjeravao vidi li se kakva razlika gost-user, ali od prije mi je ostalo u sjecanju da ako nisi regan na Fb ne vidis slike ...
Sve ovisi kakve postavke privatnosti namjesti organizator događaja/ vlasnik grupe. Za ovaj događaj je namješteno da i gosti mogu vidjeti sve isto kao i registrirani članovi, a to znači osim mjesta polaska- ništa drugo. :palacdole
Mjesto polaska Jelačićev trg, idemo sa autima. Na Jelačiću se nemaš gdje parkirat autom niti na 2 minute (a da ne kršiš prometne propise), hoće li biti dovoljno auta za svih...

Mozda jos objave detaljnije do dana polaska.
Je, moš mislit. :lol2 :lol3

Offline Kigor

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 2.050
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #6 u: 07.11.2012., 08:24:59 »
Tocno sve, zato sam ja jos prvog dana pitao za rutu i pisao da nema autobusa subotom.
Ruta je ona najlaksa za Ucku. Tj krece se sa Poklona pa planinarskom stazom do vrha Ucke i natrag.
Za dosta njih ce biti ubitacno :)
A da ne kazem koliko ce ostati morak teren

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #7 u: 07.11.2012., 10:51:33 »
Ako bude mokar teren, uvijek vam ostaje opcija držati se asfalta. Malo je duže, ali je blaža uzbrdica. Organizatori nisu bili vrijedni napomenuti da je visinska razlika 480 metara, što za početnike nije baš malo.

Ja bih išao da se ide rutom preko Grdog brega (to je onaj dio gdje se četveronoške penješ), ovako mi nije zanimljivo. :lol2

Offline Kigor

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 2.050
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #8 u: 07.11.2012., 11:05:48 »
Meni bio odlican spusta sa sedla na kvarnerski dio. Uspon od Male Ucke ipak nije bas jako naporan :)

Offline Asterix

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 1.871
  • pćelica :D
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #9 u: 07.11.2012., 11:21:08 »

Ja bih išao da se ide rutom preko Grdog brega (to je onaj dio gdje se četveronoške penješ), ovako mi nije zanimljivo. :lol2

LLeone koja je to ruta? Mi smo išli gore jednom iz Medveje  :coolwink a drugi put iz Lovranske drage pa na Babino sklonište (taj dio je isto fanjski strm).

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.503
Odg: Putevima REFolucije III - Učka
« Odgovori #10 u: 07.11.2012., 19:56:57 »

Ja bih išao da se ide rutom preko Grdog brega (to je onaj dio gdje se četveronoške penješ), ovako mi nije zanimljivo. :lol2

LLeone koja je to ruta? Mi smo išli gore jednom iz Medveje  :coolwink a drugi put iz Lovranske drage pa na Babino sklonište (taj dio je isto fanjski strm).

Prođeš cesticom ispod onog pansiona na Poklonu, prema partizanskoj bolnici. Ideš kao da ćeš zaobići Vojak puteljkom prema Maloj Učki, a onda na Dolu skreneš ravno gore prema Vojaku najstrmijim mogućim putem. :pusiti  Ako si išla iz Lovranske drage ili Medveje do Babinog skloništa onda si vjerojatno promašila Grdi breg, jer je on više sjevernije, a tu doslovno moraš četveronoške hodat. Pošaljem ti kartu na mail. :wavey