Autor Tema: Volim grad koji teče  (Posjeta: 32370 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.510
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #60 u: 20.08.2015., 18:03:18 »
Ako treba prijetiti i jebati firmu koja posluje dugo dugo godina i sve ove godine sranja plaća uredno sve dadžbine dragoj nam državi, dragom nam gradu, plaća uredno dobavljače, uredno isplaćuje plaće i kooperante, onda nas stvarno treba JEBAT. Firmu koja je donira Dječju bolnicu Kantrida, zdušno pomaže Udruzi roditelja djece najtežih invalida Anđeli,

Oni plaćaju sve dadžbine državi i gradu. I??? To je kao neko opravdanje? Plaćaju ih zato jer su ih dužni plaćati, a ne iz ljubavi prema državi i gradu. Plaćanje dobavljača i isplaćivanje radnika i kooperanata je nešto što se u poslovnom svijetu smatra normalnim. Isto kao što je normalno jesti, piti, disati...
Doniraju dj. Bolnicu Kantrida i udrugu Anđeli. Ok, svaka čast, ali kakve to veze ima sa temom? Kao da ja dođem na sud jer sam optužen za npr. krađu i onda počnem sucu: „znate gospon sudac, nisam kriv, jer ja plaćam porez, platim kruh kad ga kupim u pekari, dajem krv, pomažem staricama prijeći cestu, ne tučem slabije od sebe...  ALOOOO...!!! Kakve to veze ima sa temom suđenja? Samo dokazuju da su retardirani, kao i njihov smisao za humor. :e040

Kako ono? Ri-Reklam? Zapamtit ću. Ako me ikada put dovede do njih, da ih obiđem u širokom luku.

Baš bi volio pročitat komentare tih dušebrižnika ala naš LLeon kojem je neukusno sprdat se sa gradom koji teče a nije neukusno ljude nazivat histeričnim babama, zokinim krdom ili kako ono...bocoljub >:D

"Histerične babe", "zokino krdo"? :89 Je li ti to meni želiš prišit nešto što nisam nikada izjavio? :hmm Mislim da sam jednom spomenuo stado, ali u smislu da ja ne volim biti dio stada.

Što je loše u tome da govorimo o ljubavi? :kiss2 Ljepše je reći da čovjek ljubi, makar i bocu, nego mu reći da je pijanac.


Offline mušica

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 741
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #61 u: 20.08.2015., 20:17:19 »
Dobar si :cool2
Očekivao sam opakiju reakciju, nekako si mi preblag u zadnje vrijeme.
No dobro stado ili krdo nebitno

Što se tiče isplaćivana plaća i podmirivanje dobavljača. Naravno normalna stvar u normalnom okruženju ali u HR pomalo spadaš u endemsku vrstu i dvorsku ludu ;)

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #62 u: 20.08.2015., 20:25:04 »
brzo kopirajt na to z prascom, rireklam! ko brujo na tujo

 raje bin tu z prascon stavil nego ovu drugu...ne volin stvari ke saka mona ima.



apropo, ča ste Lleonu storili? ni bil ovakov?
« Zadnja izmjena: 21.08.2015., 12:50:32 od fusher »

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.498
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #63 u: 21.08.2015., 10:42:25 »
Doniraju dj. Bolnicu Kantrida i udrugu Anđeli. Ok, svaka čast, ali kakve to veze ima sa temom?

Ima veze s temom, jer tema je "mjerenje ljubavi" prema gradu. Neki tvrde da više vole grad ako stave naljepnicu VGKT, a da oni koji stave VPKSP ne vole. A ovi su svoju ljubav ili brigu pokazali puno konkretnije.

BTW kažeš da je plaćanje poreza nešto normalno i da se time ne treba hvaliti a zašto se onda ti hvališ kada to izbjegavaš?  :pusiti

Offline lappino

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 1.139
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #64 u: 21.08.2015., 11:29:27 »
Nije baš da teče, ali još malo pa tko zna...

Obratite pažnju na za korejske registracije netipičnu naljepnjic od države.

I, da ne bude zabune, vozač nije naše gore list, nego Korejanac Vulgaris.  :pusiti

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.510
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #65 u: 21.08.2015., 12:12:40 »
a zašto se onda ti hvališ kada to izbjegavaš?  :pusiti
? ? ?
 :297 :pojmanemam

Mislim da sa mojim novim potpisom možemo zaključit temu. :pusiti

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.498
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #66 u: 21.08.2015., 12:42:51 »
a zašto se onda ti hvališ kada to izbjegavaš?  :pusiti
? ? ?
 :297 :pojmanemam

A možda je ovo bila isprika?  :lol1 :pusiti

Bio sam kod njih mislim 2 puta, promijenit zimske/ ljetne gume. 50 kn sa balansiranjem za 2 gume, bez računa.

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.510
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #67 u: 21.08.2015., 19:07:40 »
A možda je ovo bila isprika?  :lol1 :pusiti

Bio sam kod njih mislim 2 puta, promijenit zimske/ ljetne gume. 50 kn sa balansiranjem za 2 gume, bez računa.

A ne, ne. :k050 Nemoj ti meni prišivat tuđi lopovluk. :greensmile

Ovako je to bilo:
- Dobar dan!
- Dobar dan!
- Trebalo bi mi promijeniti ove 2 gume.
- VUM, BRUM, BRLJ, ŽVRLJ, PUF...
- Evo, gotovo. 50 kn
- Izvolite!
- Hvala!
- Doviđenja!
- Doviđenja!
Ja bio zadovoljan uslugom, cijenom i nisam pitao za račun, kao što ga nikad ne pitam, jer mi se samo skupljaju po džepovima, pretincima u autu.... (druga stvar je kad mi račun treba zbog garancije)

Pravno gledano, ja sam suučesnik u utaji poreza, jer nisam inzistirao na računu. ALI!!! Ja sam svoj dio platio, a to što vulkanizer ne plaća svoj dio državi..... neka institucije pravne države rade svoj posao. :djavo

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.510
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #68 u: 21.08.2015., 19:40:43 »
Obratite pažnju na za korejske registracije netipičnu naljepnjic od države.

I, da ne bude zabune, vozač nije naše gore list, nego Korejanac Vulgaris.  :pusiti
:eek :pusiti
Da nije uvezao auto iz Hrvatske, pa ostala naljepnica? Ili je auto bio za HR tržište. :lol1
Tu naljepnicu ni ja nemam na autu. Znam da je kažnjivo, ali neću je stavit. :a015

Moj prilog za vraćanje na temu: jedna neuobičajena naljepnica VGKT. :palacgore A i zgodna tetka je vozila. :rose


Offline ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.591
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #69 u: 22.08.2015., 13:10:29 »
samo da ponovim, pa vi kako hoćete. Ovo je moja verzija grada koji teče, i broj je ograničen. Napravio sam jedno cvancik komaden, dao kome sam dao, i to je to. Znači; samo ja, i oni kojima sam dao ako su stavili. Ništa komercijala. Za SVOJ gušt  :wavey

Važi li i ovo?



Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.196
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #70 u: 22.08.2015., 18:17:31 »
To je na mom Saxu, a jedan je još u rezervi.  :palacgore
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.181
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #71 u: 03.09.2015., 03:15:20 »


Poslano sa mog HTC One max koristeći Tapatalk

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline Rijeka

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 3.335
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #72 u: 03.09.2015., 22:06:05 »
Naljepnicu VGKT sam imala na autu kad je malo tko to imao u gradu. Pred cca godinu sam ju skinula; sad imam Ilirijinu verziju, koju malo tko ima u gradu  :greensmile
Tri put hura za Iliriju  :999 :999 :999
Hranite se zdravim mislima i pazite da Vam imunitet ne opadne na serviranu glupost :)

Offline ilirija

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.591
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #73 u: 04.09.2015., 11:56:13 »
Naljepnicu VGKT sam imala na autu kad je malo tko to imao u gradu. Pred cca godinu sam ju skinula; sad imam Ilirijinu verziju, koju malo tko ima u gradu  :greensmile
Tri put hura za Iliriju  :999 :999 :999

Hvala. Napravljeno 20 komada. Od toga 4 na brodu, 1 u Italiji, 2 na autima u mom vlasništvu, Igor i ja podijelili svaki po 2-3, i možda je još koja doma.



A evo i orlova i grada na istom mjestu. Usput ako koga interesira proizvođač ove drvenarije iznad mog bivšeg radnog stola, [url=http://neka posjeti]neka posjeti[/color][/url]. Radio je on još stvari za mene. A mogla bi se kod njega i neka fešta organizirati.


Online Kigor

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 2.046
Odg: Volim grad koji teče
« Odgovori #74 u: 21.09.2015., 18:47:52 »