Autor Tema: Riječanke i Riječani ...  (Posjeta: 42672 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

duskom

  • Gost
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #75 u: 20.05.2013., 09:01:53 »


duskom

  • Gost
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #76 u: 20.05.2013., 09:06:27 »






Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.196
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #77 u: 12.11.2013., 20:23:58 »



Škuroburovita Riječanka jučer ...  :wavey
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline elvis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 10.498
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #78 u: 18.11.2013., 12:53:41 »
Nova moda na Korzu  :greensmile

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.181
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #79 u: 25.02.2014., 22:16:51 »







Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline Sabina

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Lis 2013
  • Postova: 1.502
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #80 u: 25.02.2014., 22:36:47 »
vec sam ih svr pogledala i ocjenila sa +1 ;) svaka mi je dobra ali neke su posebne
aboriđinka

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.181
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #81 u: 25.02.2014., 22:38:19 »
vec sam ih svr pogledala i ocjenila sa +1 ;) svaka mi je dobra ali neke su posebne

Tnx

:-)
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.196
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #82 u: 24.03.2014., 21:54:53 »
Naša nova ravnateljica PPMHP Tea Perinčić ... snimljena još s dugom kosom na obilasku Guvernerove palače kroz koju nas je provela 29.03.2012. - dan koji pamtimo kao dan kad je naš Dragutin par sati nakon obilaska nastradao u Istri ...



Pozdravljamo Teu i čestitamo još jednom!   :palacgore :wavey
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline Magnum

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Svi 2013
  • Postova: 6.181
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #83 u: 22.05.2014., 22:41:16 »
U očekivanju četvorke:

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline Rijeka

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 3.335
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #84 u: 22.05.2014., 23:18:10 »
Sada sam pregledao svaku sliku ove teme, i mogu reci da je zaista zanimljiva. Ovo je kronologija portreta nasih sugradana koji uz nas stupaju gradom, a da vecinu ni ne primjecujemo, obuzeti svojim hitnim poslovima ili kupovinom, i opcenito jurnjavom bez da se osvrnemo iza sebe ... Duskom, svaka cast na ovim dokumentima povijesti! Sve fotke su apsolutno ok, i ne vidim nikakvih razloga za bilo kakve kritike, na kraju sve je na javnoj povrsini, i nema nikakvih razloga oko ovog polemizirati. Duskom, jos jednom bravo! Ja osobno nemam nista protiv da tu osvane bilo tko od moje rodbine ili prijatelja, cak stovise, samo naprijed.  :bravo3
Osobno imam baš kontra mišljenje. Upavo tako, dok hitam gradom po ovo i ono, simo i tamo.. tko ste Vi s fotićima da imate pravo hvatati moje trenutke i javno ih objavljivati?  Po meni neukusno! Primjer. Ako idem na rođendan i namještam se fotografu, dakle znam da se fotografiram i ok. Ali ako idem u Plodine, i kupujem povrće za juhu, a već poslije podne zbog toga iziđem na netu jer je fotograf vrijedan i dobre volje pa radi i slikava??  To ne! Smatram da je ovo zadiranje u privatnost na izuzetno brutalan način. Da, potpisujem ovjekovječen život općenito, ali ne zumirano "naosob". Tko nam daje to pravo?
...
 Ja osobno nemam nista protiv da tu osvane bilo tko od moje rodbine ili prijatelja, cak stovise, samo naprijed.
...
Zanimljivo; Nisi naveo samoga sebe  :greensmile
Hranite se zdravim mislima i pazite da Vam imunitet ne opadne na serviranu glupost :)

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.196
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #85 u: 23.05.2014., 06:28:58 »
Pa mozes i mene ako je to na Korzu i slicno, bez da se navodi ime. Zasto ne? Ajd me ulovi inkognito  :P
A ovo tvoje razmisljanje gore mi lici pomalo na fanaticni islamizam - zene u kuce, iza feredza i visokih zidova, da ne postoji ni mogucnost da ih se uslika. A muske moze. Jer zenska mora u svakom trenutku ispasti savrsena i sebi se svidjati na fotki koju netko drugi snimi! Jel to pomalo paranoidno?

I dalje mislim isto.
I svi ne moramo imati isto misljenje.

A imam u sebe knjigu fotografija snimljenih na Korzu poznatog rijeckog fotografa na kojoj je pola Rijeke, rijecanke i Rijecani, vecina ni ne zna da su tamo, a knjiga je javno pohvaljena iz vise razloga i promovirana od sluzbenih tijela ovog grada kao vrijedan dokument povijesti. Ja na to isto tako gledam.

Ako mogu reci svoje misljenje.  :wavey
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline fusher

  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Stu 2012
  • Postova: 2.123
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #86 u: 23.05.2014., 07:45:28 »
panduri ne vole da se ih slika... :fotka

inače kolikeh je kameri po grade i po poslovneh prostoreh, uopće više ni fora... :skartoc anke z neba slikaju, z gugla, z auti (ko rusi) ..itd..tako da dal još neki slikal po korze opće ne treba zimat h srcu


Offline Rijeka

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 3.335
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #87 u: 23.05.2014., 08:35:12 »

A ovo tvoje razmisljanje gore mi lici pomalo na fanaticni islamizam - zene u kuce, iza feredza i visokih zidova, ...   
:lol1

Ne pretjeruj. Pričam o bon tonu.
Kako smo jaki kad su drugi u pitanju, a kad se mi sami vratimo s izleta, onda na forum mutimo jedni drugima lica, i još bolje, uopće se ne stavljamo javno nego si fotke šaljemo međusobno na mail.
Zašto?  :popcorn
Hranite se zdravim mislima i pazite da Vam imunitet ne opadne na serviranu glupost :)

Offline zokxy

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Postova: 26.196
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #88 u: 23.05.2014., 09:04:18 »
 :rose

Ajmo onda. Lica na sunce.  :wavey :popcorn
Ja imam razlog zašto ne stavljam svoje, i svima govorim da me ne stavljaju. Od samog početka. Ali ako me netko snimi u masi i ne navede mi ime ne vidim problem.  :palacgore
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Offline LLeon

  • Full Member
  • ***
  • Datum registracije: Ožu 2012
  • Postova: 2.510
Odg: Riječanke i Riječani ...
« Odgovori #89 u: 23.05.2014., 11:56:11 »
Osobno imam baš kontra mišljenje. Upavo tako, dok hitam gradom po ovo i ono, simo i tamo.. tko ste Vi s fotićima da imate pravo hvatati moje trenutke i javno ih objavljivati?
Nalaziš li se na javnoj površini? Da li se fotograf nalazi na javnoj površini? Onda? U čemu je problem? Nije ti zavirio ni u kuhinju niti u dnevni boravak.

 
kad se mi sami vratimo s izleta, onda na forum mutimo jedni drugima lica, i još bolje, uopće se ne stavljamo javno nego si fotke šaljemo međusobno na mail.
Zašto?  :popcorn

Dobro pitanje. ;) Paranoja s ovog foruma, koju sam prihvatio zdravo za gotovo. Na Željeznicama i Vlakovima (jedini forumi gdje aktivno sudjelujem u obilascima i izletima) sasvim je normalno da se slikamo i te slike javno objavimo u putopisu, bez zamućivanja lica. Nisam ništa ukrao, razbio, nisam nikoga ubio... da se moram bojat i skrivat od nekoga. Velika stvar što će netko vidjet kako LLeon, Riječanka ili bilo tko drugi izgleda.
Čak imam zanimljivu anegdotu na tu temu: prije par godina otišao sam u Osijek sa željezničkom ekipom i šetamo po gradu, prema remizi vidjet njihove tramvaje, kad prilazi nam dečko na biciklu, i pita jednoga od nas:
-Jesi li ti taj i taj sa tog foruma.
- Jesam.
-Ja sam taj i taj, sa istog foruma. Prepoznao sam te po slikama sa foruma. :)

Dečko nas je slučajno sreo i prepoznao jednoga od nas. Da skrivamo lica, samo bi prošao pored.