Autor Tema: Pravila foruma  (Posjeta: 12441 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline milić

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Tra 2012
Odg: Pravila foruma
« Odgovori #15 : 28.06.2017., 18:25:09 »
... Gdje je upad pak 6 ojra za ljude, i 4 za penzionere. :)

Htio sam Lappina prijaviti zbog uvrede na bazi uvrede  :m055 . Tražio sam u pravilima crticu po kojoj bih ga prijavio ali je nisam našao. A tako me je uvrijedio - da ljudi i penzioneri :lol2
Lukavi Lappino - sve je točno napisao, a usput mnoge uvrijedio. Bravo majstore - volim takve ubojite riječi. :congratulations

Inače, najbliža crtica Pravila koja bi se za ovakav uvređujući post mogla pokazati je ova:
- zabranjeno je vrijeđanje ostalih korisnika, korištenje govora mržnje, poticanje svađa na osobnom/nacionalnom/vjerskom nivou

Ne piše zabrana vrijeđanje na osnovi dobi članova foruma pa predlažem da ubacimo to u Pravila. Nadam se da ne treba zato Skupština. E, nećeš više - Lappino! :yes
A sad vidim da nema i zabrane za vrijeđanje na bazi spola, seksualne orijentacije... Uh ima posla za mnoge. :p015
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline Magnum

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Svi 2013
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
« Odgovori #16 : 28.06.2017., 19:02:29 »
... Gdje je upad pak 6 ojra za ljude, i 4 za penzionere. :)

Htio sam Lappina prijaviti zbog uvrede na bazi uvrede  :m055 . Tražio sam u pravilima crticu po kojoj bih ga prijavio ali je nisam našao. A tako me je uvrijedio - da ljudi i penzioneri :lol2
Lukavi Lappino - sve je točno napisao, a usput mnoge uvrijedio. Bravo majstore - volim takve ubojite riječi. :congratulations

Inače, najbliža crtica Pravila koja bi se za ovakav uvređujući post mogla pokazati je ova:
- zabranjeno je vrijeđanje ostalih korisnika, korištenje govora mržnje, poticanje svađa na osobnom/nacionalnom/vjerskom nivou

Ne piše zabrana vrijeđanje na osnovi dobi članova foruma pa predlažem da ubacimo to u Pravila. Nadam se da ne treba zato Skupština. E, nećeš više - Lappino! :yes
A sad vidim da nema i zabrane za vrijeđanje na bazi spola, seksualne orijentacije... Uh ima posla za mnoge. :p015

:lol3 :lol1
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline ja moren

• Udruga
  • Hero Member
  • *
  • Datum registracije: Ožu 2015
« Odgovori #17 : 29.06.2017., 09:16:08 »
moderno je reć da je izjava izvučena iz konteksta :m055

zaključak-penzioneri nisu ljudi... san dobro skužil?  :congratulations
ki more-more...

Offline milić

• Global Moderator