Autor Tema: Odg: Objekt 505 - Željava  (Posjeta: 2610 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online sijori

• Udruga
  • Sr. Member
  • *
  • Datum registracije: Svi 2014
Odg: Objekt 505 - Željava
« : 24.10.2016., 08:44:13 »
Dobrodošli na Forum portala croinfo.net!

PRAVILA FORUMA

OTVARANJE NOVOG TOPICA - pri otvaranju novog topica provjerite zadnje 3 stranice podforuma. Ako nađete isti ili sličan, nastavite na njemu. Topice otvarajte na podforumima i u kategorijama kojima tematski pripadaju. Uvodni post je obavezan jer njime objašnjavate razlog pokretanja, kao i svoje mišljenje, pa ga detaljizirajte. Topici koji nemaju veze s podforumom i kategorijom u kojima se nalaze bit će premješteni na prikladno mjesto. U slučaju duplih topica (otvoren novi, iako na zadnje tri stranice takav već postoji), noviji će se zaključati i odložiti. Svaki topic ima svoje tagove, za kasnije lakše pretraživanje - besmisleni tagovi smatrat će se spamom i biti razlog za baniranje. Xxx nije tag, kao ni "bla bla", a tag "Maradona" na temi o mobitelima također je spam.

Temu pokrenite isključivo ukoliko o njoj zaista imate nešto za reći i relativno ste upućeni u tematiku. Uvodni post mora biti autorski (ne copy-paste sadržaj s nekog drugog foruma ili wikipedije), a u njemu mora biti jasno i suvislo napisano o čemu želite raspravljati (ne, recimo "Meni su mačke super. Vama?"). Sve teme koje ne zadovoljavaju ove kriterije bit će izbrisane, a autori banirani.

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
« Odgovori #1 : 24.10.2016., 20:44:47 »
Sijo ti to reče jer već ima ista tema ... e sad kad potražih - pod Razne fortifikacije je. A da je trebao uvid, jeste! No sredit ćeš ti to vrć  :wavey :a015
www.croinfo.net
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #2 : 24.10.2016., 23:15:26 »
Sijori je to napisao jer mu je povrijeđen ego.  :greensmile

A nema baš prave teme o Željavi nego se u sklopu teme o raznim fortifikacijima nalazi par postova (od Asterix i Jana) o Željavi od kojih sam iskoristio Janotov post/fotografiju za  kvazi staro/novu usporedbu.

Moj prvi post je trebao biti teaser ili mamac. Nažalost, ulovila se kriva riba.  :a045

Offline LLeon

• Udruga
  • Hero Member
  • *
  • Datum registracije: Ožu 2012
« Odgovori #3 : 24.10.2016., 23:41:36 »
Ajde da jednom i ja ne budem dežurni Grinch. :lol3 :yes :bravo5

Online sijori

• Udruga
  • Sr. Member
  • *
« Odgovori #4 : 25.10.2016., 08:46:43 »
Sijori je to napisao jer mu je povrijeđen ego.  :greensmile

A nema baš prave teme o Željavi nego se u sklopu teme o raznim fortifikacijima nalazi par postova (od Asterix i Jana) o Željavi od kojih sam iskoristio Janotov post/fotografiju za  kvazi staro/novu usporedbu.

Moj prvi post je trebao biti teaser ili mamac. Nažalost, ulovila se kriva riba.  :a045

moj ego je veći nego što misliš Elvis  :c050

nego mi je bedasto da se nekome seciraju postovi i traži dlaka u jajetu a s druge strane taj isti ne poštuje osnovna pravila foruma (a uz to je i moderator)  :o090
tako da Elvis  :shake2

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #5 : 25.10.2016., 09:22:54 »
moj ego je veći nego što misliš Elvis  :c050

Upravo u tome i je problem.  :greensmile

nego mi je bedasto da se nekome seciraju postovi i traži dlaka u jajetu

Bedastije od toga da netko na pitanje "imali netko popis pokopanih/spremljenih u kosturnicu" odgovorio " odi tamo jedan dan u godini i prepiši si imena" ?  :lol1

a s druge strane taj isti ne poštuje osnovna pravila foruma (a uz to je i moderator)  :o090

Jesam li prekrišio još koje pravilo kada sam tvoju kritiku preselio u temu Kritike? Ili te samo pogađa kada ti (i SEBI) čatanje preselim u Chat?  :pusiti

Online sijori

• Udruga
  • Sr. Member
  • *
« Odgovori #6 : 25.10.2016., 13:45:21 »
svatko ima pravo na svoje mišljenje pa tako i ti  :999
uopće ne vidim razloga za nastavak ovog "razgovora", tebi je to gušt a ja ti baš zato neću dati tog gušta.
i zato budi mi pozdravljen  :grouphug2
live long and prosper  :congratulations

Offline eneo

• Sr. Member
  • Datum registracije: Kol 2016
« Odgovori #7 : 25.10.2016., 14:17:30 »
Sijori dobro si mu napisao. :palacgore Taj lik samo provocira pa tako i mene uvlači u temu  gdje uopće nisam sudjelovao.
Non stop bocka iza leđa  i uvjeren je da je neka faca :lol1
Ispod svog avatara NE HITAJ SMETI trebalo bi dodati MODERATOR PROVOKATOR.
Sa takvom njuškom stvarno nema smisla raspravljati. :wavey

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #8 : 25.10.2016., 15:05:26 »
Baš se pravi javio ... svakog tko ima drukčije mišljenje optužuje da ima psihičkih problema. Smeta mu kada mu se ljubazno napomene  da bi mu post bolje pripadao u drugu temu, ali kada on "soli pamet" i objašnjava odavno poznatu lokaciju stare fotografije, onda je to nešto sasvim drugo  :pusiti
A da ne spominjem prijetnje da će pokupiti svoje igračke ako se ne budemo igrali onako kako njemu odgovara.  :lol1

BTW da nisam upoznao LLeona uživo, posumnjao bi na dupli account. Jedine dvije osobe koje su "opalile" po miliću su LLeon i eneo, a eneo se ulizuje LLeonu.  :a045

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
« Odgovori #9 : 25.10.2016., 16:06:24 »
Ajmo stat na loptu.  :kap

Mir na zemlji.

Elvise, tko je taj izlet organizirao? Kolko para?  :popcorn
www.croinfo.net
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!