Autor Tema: Razni sportovi  (Posjeta: 3393 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Razni sportovi
« : 30.01.2013., 22:44:13 »
Mladi goranski biatlonac Dino Butković iz Sungera srebrni na juniorskom SP-u!

http://croinfo.net/sport/8339-mladi-goranski-biatlonac-dino-butkovi-iz-sungera-srebrni-na-juniorskog-sp-u.html

www.croinfo.net
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!

Online ilirija

• Global Moderator
  • Hero Member
Odg: Razni sportovi
« Odgovori #1 : 30.01.2013., 22:48:40 »
Taj bi mogao brzo postati Janez

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
    • O svemu i svačemu
Riječanin Borna Berak juniorski prvak Europe
« Odgovori #2 : 09.02.2013., 20:08:35 »
Riječanin Borna Berak juniorski prvak Europe

Drugog dana 40. EP u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore, što se održava u turskom gradu Konyi, održana su natjecanja u juniorskoj konkurenciji,a Hrvatska je osvojila dvije medalje.

Borna Berak, član karate kluba Tad Rijeka osvojio je naslov europskog prvaka u kategoriji do 55 kilograma. Do naslova je stigao impresivnim nizom, ne dopustivši protivnicima ni jedan bod. Na startu bio je bolji od predstavnika Slovačke (1-0), a u nastavku od natjecatelja Belgije (5-0), Crne Gore (6-0), te u polufinalu Njemačke (1-0). U finalnom susretu Berak je ponovno briljirao, te svladao Turčina Filiza s uvjerljivih 6-0.

Monika Berulec, članica Karate kluba Tempo, osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 48 kilograma. U 1. kolu bila je slobodna, potom je bila bolja od predstavnica Švicarske (3-1), Engleske (2-1), te Francuske (3-1). U finalnom susretu bolja je bila Izraelka Amos s minimalnih 1-0.

Od ostalih naših juniora najbolji plasman ostvarila je Ana Škunca u kategoriji iznad 59 kg, osvojivši peto mjesto

http://www.novilist.hr/Sport/Ostali-sportovi/Rijecanin-Borna-Berak-juniorski-prvak-Europe

www.croinfo.net
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
    • O svemu i svačemu
« Odgovori #3 : 21.02.2013., 21:14:29 »

:eek :palacgore
www.croinfo.net

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
    • O svemu i svačemu
« Odgovori #4 : 05.05.2013., 13:04:25 »
Kličko nokautirao Pianetu i ostvario 60. pobjedu

Ukrajinski boksač Vladimir Kličko (37) obranio je naslov svjetskog prvaka u teškoj kategoriji po verzijama WBO, IBF, WBA i IBO, pobijedivši sinoć u Mannheimu Talijana Francesca Pianetu tehničkim nokautom u šestoj rundi. Kličku je to bila 14. uzastopna obrana naslova u teškoj kategoriji, i po tome je treći boksač svih vremena. Bolji od njega su tek Joe Louis s 25 i Larry Holmes s 20 uzastopnih obrana naslova.

Također, obranom naslova protiv Pianete Vladimir Kličko je postao četvrti boksač svih vremena sa najdužim stažem svjetskog prvaka u teškoj kategoriji. Ispred njega su samo Amerikanci Joe Louis, Larry Holmes i Jack Dempsey.

Pianeta, koji je bio Kličkov sparing partner na početku karijere, dobro se držao tek prve dvije runde.

Sljedeći protivnik Vladimira Klička trebao bi biti Rus Aleksandar Povetkin, i to u kolovozu ove godine. Kličko u profesionalnoj karijeri ima 60 pobjeda i 3 poraza. (Hina)
www.croinfo.net

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
    • O svemu i svačemu
« Odgovori #5 : 25.01.2016., 21:39:52 »
Znamo li zašto se gleda umjetničko klizanje?  :bravo5

www.croinfo.net

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #6 : 26.08.2016., 13:02:15 »
http://www.index.hr/vijesti/clanak/5-razloga-zasto-bi-trebali-prestati-s-trcanjem-/915186.aspx

FITNES ovisnicima ova će informacija možda biti veliki šok, ali, da - liječnici savjetuju da bi mnoge osobe koje svakodnevno trče možda trebale prestati s tom navikom.
[...]
Prema njenom mišljenju velika većina ljudi svakodnevno vježbaju trčeći misle kako time održavaju svoju fit formu s ciljem odražavanja vlastitog zdravlja, no svatko tko trči više nego što je umjereno zapravo je, prema njenim riječima, manje fit i umjesto da poboljšava svoje zdravlje malo po malo ga narušava. Postoje bolji načini da se ostane fit i da se čuva zdravlje, a trčanje nažalost nije jedan od njih. Zašto?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/5-razloga-zasto-bi-trebali-prestati-s-trcanjem-/915186.aspx

Offline milić

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Tra 2012
« Odgovori #7 : 26.08.2016., 16:54:35 »
Eto, to ja govorim desetljećima. Ali ko mene šljivi... :m055
Joj da je mene bilo školovati, a ovako pametan...
                                :bravo5
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline LLeon

• Udruga
  • Hero Member
  • *
  • Datum registracije: Ožu 2012
« Odgovori #8 : 26.08.2016., 17:41:54 »
Prema njenom mišljenju velika većina ljudi svakodnevno vježbaju trčeći misle kako time održavaju svoju fit formu s ciljem odražavanja vlastitog zdravlja, no svatko tko trči više nego što je umjereno zapravo je, prema njenim riječima, manje fit i umjesto da poboljšava svoje zdravlje malo po malo ga narušava. Postoje bolji načini da se ostane fit i da se čuva zdravlje, a trčanje nažalost nije jedan od njih. Zašto?

Naglasak je na riječi umjereno.
I prekomjerno pijenje vode je štetno za zdravlje, pa i smrtonosno čak, ali nikome ne pada na pamet reći da je voda štetna za zdravlje i da je ne pijemo.

Offline Kont

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Svi 2014
  • Nullius in verba
« Odgovori #9 : 26.08.2016., 17:53:16 »
Eto, to ja govorim desetljećima. Ali ko mene šljivi... :m055
Joj da je mene bilo školovati, a ovako pametan...
                                :bravo5

:lol3
http://croinfo.net/forum/index.php?topic=151.msg68382#msg68382

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #10 : 17.01.2017., 10:41:19 »
Hvalite me usta moja , trebalo mi je samo 15 dana da se po stepenicama "popnem na Učku"  :bravo5

U apsolutnim iznosima, od 02.01 do 17.01 popeo sam se preko 9408 stepenica, što u metrima iznosi 1458m.

U tih 15 dana penjao sam se samo 8 dana i nisam brojio stepenice ispenjane na drugim lokacijama.

Online ilirija

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #11 : 17.01.2017., 10:43:54 »
Ja sam se neki dan popeo pješaka na 21. kat. Mogao sam još :e050

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #12 : 17.01.2017., 10:54:57 »
Ja sam se neki dan popeo pješaka na 21. kat. Mogao sam još

Ne mogu se sjetiti jesam li se u Eševima popeo na 23 ili na 24 kat :help2 Znam da su bila zatvorena vrata prema stepeništu na mom katu pa sam se morao popeti jedan više.

Offline milić

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Tra 2012
« Odgovori #13 : 17.01.2017., 10:57:21 »
Ja sam se popeo na jednu curicu, doduše prije puno vremena. :lol1
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Online ilirija

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #14 : 17.01.2017., 11:02:57 »
Ja sam se neki dan popeo pješaka na 21. kat. Mogao sam još

Ne mogu se sjetiti jesam li se u Eševima popeo na 23 ili na 24 kat :help2 Znam da su bila zatvorena vrata prema stepeništu na mom katu pa sam se morao popeti jedan više.

ja se sjećam da sam napunio 54. Za mene uspjeh