Autor Tema: Motel Rogozno - stara cesta Rijeka - Zagreb: Stanje danas  (Posjeta: 2347 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Nekadašnje mjesto za noćnu zabavu bogatijih Riječana, partijaca, funkcionara, Motel Rogozno - bio je jedna od prvih žrtava nove autoceste Rijeka - Zagreb, još nakon intenziviranja njene gradnje devedesetih godina kad je u promet puštena dionica poluautoceste do Delnica.

http://www.croinfo.net/vijesti-regija/6631-motel-rogozno-stara-cesta-rijeka-zagreb-stanje-danas.html

www.croinfo.net
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!

Offline fusher

• Udruga
  • Hero Member
  • *
  • Datum registracije: Stu 2012
Odg: Motel Rogozno - stara cesta Rijeka - Zagreb: Stanje danas
« Odgovori #1 : 12.02.2013., 22:28:48 »
pred 5-6-7 godina kad sam intezivno vozio na toj relaciji znam da mi je bilo čudno da je reklama noću svjetlila...dal još svjetli, ko zna?? :help2

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Vel 2012
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Motel Rogozno - stara cesta Rijeka - Zagreb: Stanje danas
« Odgovori #2 : 08.03.2015., 22:04:55 »
Došao sam do dvije raritetne fotografije ovog motela iz šezdesetih godina ... Inače, za Ilirijinu statistiku - motel je otvoren 02.09.1961., točno se zapamtilo datum jer je firma koja je bila vlasnik trebala dati dva vozila za određenu svadbu, a dala je samo jedno zbog otvorenja ovog motela. A taj isti dan bila je i svadba!  :djavo
Ima ovdje i mesa za našu automobilsku arheologiju, a i za staro/novo!  :yes

www.croinfo.net
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!