Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Izgradnja / Odg: Novi dječji vrtić Đurđice
« Zadnji post milić 23.01.2018., 17:35:49 »
Danas snimljeno.
2
Izgradnja / Odg: Novi dječji vrtić Đurđice
« Zadnji post milić 23.01.2018., 17:31:31 »
POGLEDAJTE OBNOVLJENI VRTIĆ NA VOJAKU

Nove Đurđice otvorile vrata za 175 mališana

RIJEKA U svega sedam mjeseci na mjestu 43 godine starog vrtića Đurđice na Vojaku niknuo je novi predškolski objekt koji je danas službeno otvorio svoja vrata.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/POGLEDAJTE-OBNOVLJENI-VRTIC-NA-VOJAKU-Nove-Durdice-otvorile-vrata-za-175-malisana

3
Povijest okolice / Odg: Gorski kotar
« Zadnji post zokxy 23.01.2018., 16:27:58 »
tu graniče ili se dodiruju općina Lokve (na čijem je teritoriju kako pokazuje priložena karta i Planinarski dom Schlosserov dom),

Kad su granice u pitanju ja više vjerujem DržavnojGeodetskojUpravi RH nego go..leu.

Partybrejker  :greensmile

Inkriminirani post uklonjen!

Naravno da sam se šalio. Daluka, vraćaj onu sliku! I na Fb su se javili da Dom spada pod Bakar.  :ruka
Inače, po Dalukinoj / geodetski točnoj granici odokativno bih rekao da je cca 3/4 doma u Bakru, a ostatak u mojim rodnim Lokvama. (Zato rekoh - partybrejker, jer moja općina dakle nije ta na kojoj je dom  :facepalm )
4
Izgradnja / Odg: Novogradnje u Rijeci i okolici (construction update)
« Zadnji post zokxy 23.01.2018., 14:15:58 »
Nitko nije primijetio :

Na Trsatu otvoren novi park za pse

Na Trsatu, južno od kućnog broja 10 u ulici Kačjak, uređen je novi park za pse. Park površine 700 m2 je pošljunčan i ograđen mrežastom ogradom s pretprostorom te opremljen spravama, klupama i košaricama za smeće.

http://www.mojarijeka.hr/vijesti/na-trsatu-otvoren-novi-park-za-pse/

Jučer sam to vidio. I sad mi nije jasno gdje je to.
5
Fotografije / Odg: Fotografije iz zraka
« Zadnji post elvis 23.01.2018., 13:57:38 »
Guvernerova

6
« Zadnji post elvis 23.01.2018., 13:31:20 »

Ma Zoky se samo šalio. A mene sada baš interesira kako idu granice?  :help2 :pojmanemam :help1 :hmm
7
Izgradnja / Odg: Novogradnje u Rijeci i okolici (construction update)
« Zadnji post elvis 23.01.2018., 13:29:25 »
Nitko nije primijetio :

Na Trsatu otvoren novi park za pse

Na Trsatu, južno od kućnog broja 10 u ulici Kačjak, uređen je novi park za pse. Park površine 700 m2 je pošljunčan i ograđen mrežastom ogradom s pretprostorom te opremljen spravama, klupama i košaricama za smeće.

http://www.mojarijeka.hr/vijesti/na-trsatu-otvoren-novi-park-za-pse/

8
« Zadnji post Daluka 23.01.2018., 12:44:57 »
tu graniče ili se dodiruju općina Lokve (na čijem je teritoriju kako pokazuje priložena karta i Planinarski dom Schlosserov dom),

Kad su granice u pitanju ja više vjerujem DržavnojGeodetskojUpravi RH nego go..leu.

Partybrejker  :greensmile

10
Automobili / Odg: RI - 123 - X
« Zadnji post ilirija 23.01.2018., 11:07:19 »
 Str: [1] 2 3 ... 10