Autor Tema: Krivo premještanje fotografija  (Posjeta: 1944 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline milić

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Tra 2012
Odg: Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #15 : 08.05.2017., 08:17:51 »
ok.
Prošeći se z manun okolo Trsata.

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Vel 2012
« Odgovori #16 : 08.05.2017., 10:29:30 »
Sorry, a koji su to windowsi koji imaju opciju Undo/redo koju mogu koristiti pri radu s datotekama?

Screnshoot je bio iz Windows 10 file explorera , a sada sam probao isto u Windows 7, iako tu nisam našao opciju u meniju, Ctrl-Z je uredno vratio datoteku na mjesto s kojeg sam je move-irao u novi folder.  :palacgore

Have you ever accidentally deleted the wrong file, or duplicated files while trying to select them with the mouse? Those types of mistakes can be extremely frustrating, but there’s a really, really simple way to reverse them.

All you have to do is use the Ctrl+Z keyboard shortcut, or use Edit \ Undo on the menu.

This is especially handy when you are trying to select a bunch of files, and accidentally move the mouse and copy them into the same folder instead:

[...]

https://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/stupid-geek-tricks-undo-an-accidental-move-or-delete-with-a-keyboard-shortcut/

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
« Odgovori #17 : 08.05.2017., 12:22:03 »
 :facepalm :popcorn
Ovo je od čestitki prošlo debelo van teme.
www.croinfo.net
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!

Offline Kigor

• Global Moderator
  • Hero Member
Odg: Krivo premještanje fotografija
« Odgovori #18 : 08.05.2017., 12:51:28 »
Kad moderatori pocnu raspravu... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #19 : 08.05.2017., 14:23:34 »
Kada, faktički, nikog osim moderatora niti nema forumu ....  :pusiti

Offline zokxy

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dont drive faster than your guardian angel can fly
    • O svemu i svačemu
Odg: Čestitke forumašima
« Odgovori #20 : 08.05.2017., 15:49:25 »
Sretan rođendan Madcox ...  :wavey
« Zadnja izmjena: 08.05.2017., 19:52:55 zokxy »
www.croinfo.net
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!

Offline Magnum

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Svi 2013
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
« Odgovori #21 : 08.05.2017., 17:41:56 »
Sorry, a koji su to windowsi koji imaju opciju Undo/redo koju mogu koristiti pri radu s datotekama?

Screnshoot je bio iz Windows 10 file explorera , a sada sam probao isto u Windows 7, iako tu nisam našao opciju u meniju, Ctrl-Z je uredno vratio datoteku na mjesto s kojeg sam je move-irao u novi folder.  :palacgore

Have you ever accidentally deleted the wrong file, or duplicated files while trying to select them with the mouse? Those types of mistakes can be extremely frustrating, but there’s a really, really simple way to reverse them.

All you have to do is use the Ctrl+Z keyboard shortcut, or use Edit \ Undo on the menu.

This is especially handy when you are trying to select a bunch of files, and accidentally move the mouse and copy them into the same folder instead:

[...]

https://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/stupid-geek-tricks-undo-an-accidental-move-or-delete-with-a-keyboard-shortcut/

Ono, glup sam.... Fakat ima. Sad sam išao kopati i iskopao. Kod mene je to po defaultu iskopčano u toolbaru. I dalje ne vjerujem, a gledam u to. Idem se sramiti sad jedno sat vremena....

:skartoc
Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline elvis

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #22 : 08.05.2017., 20:00:46 »
Ono, glup sam.... Fakat ima. Sad sam išao kopati i iskopao. Kod mene je to po defaultu iskopčano u toolbaru. I dalje ne vjerujem, a gledam u to. Idem se sramiti sad jedno sat vremena....

Ako ti je lakše, to postoji od Viste a ja sam to  skužio na win 7 ali tek otprilike kada je win 10 izašao.

Offline Magnum

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Svi 2013
  • What do you see in the dark, when the demons come?
    • Magnum's place
« Odgovori #23 : 08.05.2017., 23:30:59 »

Ako ti je lakše, to postoji od Viste a ja sam to  skužio na win 7 ali tek otprilike kada je win 10 izašao.

Da, to je ono, toliko se navikneš da ga nema tako da kad ga i stave jednostavno ne ideš za time....

No, kako god, šou... Selektirani svi "DSCN*.*" i prebačeni u drugi folder... Ja sam to uspio posložiti barem po godinama i nešto sam i premjestio, ali ima 6k fotki koje treba sortirati. A to mora on jer ja nemam blage veze gdje i što je fotkano....

No, dao sam mu smjernice i alat pa će sada on to lako i pomalo....

Objasniš li nešto tako jasno da nitko ne može pogrešno razumjeti, netko će ipak krivo shvatiti.

Offline milić

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Datum registracije: Tra 2012
« Odgovori #24 : 09.05.2017., 07:34:00 »
Koristim priliku (joj da mi se vratit u politiku) da i na ovom mjestu pohvalim Magnumovu silnu želju da mi pomogne. Skoro 4 sata se trudio kako bi ispravio teško ispravljivo. Hvala Magnume! :beer2
No, sve u svemu ostalo je malo posla i za Iliriju, jasno ako želi pomoć dok ovaj, mislim... :wines
Prošeći se z manun okolo Trsata.